Güvenlik kameranız yoksa güvenliğiniz de yok demektir. Bu gün güvenlik görevlisi olan yerlerde bile kamera olmadan güvenlik sağlanamamaktadır. Sultantepe alarm kamera sistemiyle huzuru kısa sürede yakalayabilirsiniz.

Yüzde Yüz Güvenlik Sistemimiz Emrinizde

Güvenlik görevlilerinin iki gözü var. Ancak kamera sistemimizin onlarca gözü vardır ve aynı anda farklı mekanları kayıt altına almaktadır. Biz hırsızı görürüz ancak yaklaşık olarak tarif ederiz. Güvenlik kamerası ise yüzde yüz hırsız kimliğini belirler. Bu nedenle, fabrika, imalathane, depo ve benzeri birçok mekanda, birden fazla kamera sistemine sahip sistemler tercih edilmektedir.

Kablolu ve Kablosuz Sistemler

Görüntü kalitesi bakımından üst seviyede olan özel kameralı sistemler, kablolu ve kablosuz kategorisinde sınıflandırılmıştır. Kablosuz sistem, anlık bildirim imkanı sunmaktadır. Anlık bildirim imkanı sunan bu kameralar, aynı zamanda kayıt imkanına sahiptir. Kayıt imkanına sahip olan bu kamera sistemleri, hırsızın yakalanması, işçilerin kontrol edilmesi, bakıcı ve çocukların kontrol edilmesi gibi işlemleri cepten gerçekleştirme imkanı sunuyor. Ip kamera sistemine daha fazla kamera eklenebilir.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Alarm Sistemleri
 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 
 

Tecrübeyle Tanışın

Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız, farklı özelliklere sahip mekanlar için, farklı kameralı güvenlik sistemi kurmaktadır. Güvenlik sistemi konusunda sektöründe adından sıkça söz ettiren firmamız, bu konuda çözüm odaklı hareket etmektedir. Kameraların nereye kurulacağı, hareket sensörünün nereye montajlanacağı ve hangi mekan için hangi kameranın uygun olacağı konusunda firma elemanlarımız tecrübelidir. Kısa sürede istediğiniz güvenlik sistemini kuruyoruz.


Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemiSultantepe bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Sultantepe bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.Sultantepe kamera firmaları ve Sultantepe alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

 

Deneyim ve Tecrübe Neden Önemlidir?

Firmamız, güvenlik konusunda hizmet kalitesini ön plana çıkarıyor. Deneyim, tecrübe ve yeni kamera teknoloji konusunda yeterli seviyede olan elemanlarımız, sektörel anlamda çözüm odaklı hareket etmektedir.

Güvenlik sistemi kurulumunda;

 1. Tecrübe, kameranın en iyi noktaya kurulumunda önemlidir. Ayrıca hareket sensörü kurulumunda da etkilidir.
 2. Tecrübe, yanlış ve hatalı sistem kurulumu konusunda yanılgıya düşmenizi engeller. Tecrübeli firma elemanlarımız, bu konuda meydana gelebilecek aksaklıkları anlık tespit edebilmektedir.
 3. İşinin Ehli olmak, işi bilen olmak, o işte başarılı olmanın ilk önemli şartıdır.

 

Profesyonel güvenlik sistemine sahip olmak için bu işin uzmanını tercih edin. Şirketimizin deneyimli elemanları, maksimum güvenlik için en iyi sistem kurulum işlemini gerçekleştiriyor.