Dünyanın tercih ettiği ve güvenliği en üst seviyeye çıkaran görüntü özelliğine sahip güvenlik sistemi, birçok kategoride kullanılmaktadır.

Görüntü kayıt ve ihbar özelliğine sahip güvenlik sistemi şu kategoriler için tercih edilmektedir:

 1. Çocukların yirmi dört saat kontrol işleminde ve bakıcıların kontrol işleminde,
 2. Hırsızlık olaylarının önlenmesinde,
 3. İş yerinde işçilerin çalışma performansının kontrolünde,
 4. AVM, fabrika ve büyük sitelerin giriş ve çıkış noktalarının kontrolünde

 

Bu son teknoloji kameralar kullanılmaktadır. Güvenlik, kontrol ve kayıt kategorisinde kullanılan bu sistem, günümüzün en önemli güvenlik sistemi haline gelmiştir.

 

Tecrübeli Ekiplerimiz İş Başında

Güvenlik konusunda keşif işleminin yanı sıra, sistemin kurulumu konusunda genel anlamda bilgi almak için elemanlarımız iş yerinize geliyor. Elemanlarımız iş yerinizin giriş noktasını ve iş yerinizin içini en geniş açıdan görüntü sağlayacak noktasını tespit etmektedir. Bu tespit işleminin ardından, hangi Sarayburnu alarm kamera sisteminin kurulacağı da bu aşamada belirlenmektedir. Gece görüşlü, hareket yakalama özelliği, ön ve arka plan netleştirme özelliği, ihbar özelliği ve diğer özellikler bu aşamada dikkatli bir şekilde incelenmektedir.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 
 

Hizmet Kalitemiz Markamızdır

Firma olarak, güncel teknolojik gelişmeleri takip ederek kısa sürede sistem kurulum işlemi gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti, firmamızın markalaşmasında önemli rol oynamaktadır. Bütün mekanlar için en uygun cihaz tercihi yapıyoruz. Kapılar, pencereler, çatılar, bahçe girişi, depo girişi, arka girişler ve gizli bölümler, kameralı sistemle korunmaktadır.

 
 

Dünya İle Aynı Anda Bizde

Teknoloji harikası kameraların gelişimi baş döndürüyor. Piksel ve çözünürlük konusunda gelişmeye devam eden kameralar, yüzlerce metre uzaklıktaki bir insanın yüzünü net bir şekilde kayıt altına alabilmektedir. Bu özellik sayesinde, önemli yerlerin korunmasında bu cihazlar tercih edilmektedir. Cihaz konusunda deneyimli elemanlarımızla, güvenlik sorununuz minimuma düşecektir.

 

Yeni Cihazlarla Tanışın

Minimum güvenlik sorunu, maksimum huzur anlamına gelmektedir. Elemanlarımız güvenliğinizi maksimuma çıkaracak yüksek çözünürlüğe sahip kameralarla mükemmel güvenlik sistemi kuruyor. Bu konuda hizmet kalitesini her geçen gün artıran firma elemanlarımız, yeni sensörler, hareket hassasiyeti olan mekanizmalar ve kameralar konusunda güncel verileri takip etmektedir.