Pratik çözümler, iş yeri güvenliği konusunda da ilk sırada yer almaktadır. Kamerayla gerçekleştirilen ve anlık bildirim özelliğine sahip pratik güvenlik sistemleri, kontrolü zor olan büyük mekanlar için anlık takip imkanı sunuyor. Horhor alarm kamera seçeneklerini tercih ederek, yüzde yüz güvenlik sağlayabilirsiniz.

Bu Konuda Pratik Çözüm Sunuyoruz

İş yeri, ev ve benzeri birçok mekan, hırsızlık olaylarından dolayı güvensiz hale gelebilir. Bu durumda hemen bizi arayın. Ücretsiz ekspertiz ekibimiz, mekanınızı inceledikten sonra, kameraların kurulabileceği noktaları tespit etmektedir. Bu konuda tecrübeli elemanlarımız, sistemin kurulumu konusunda güvenilir çözüm seçenekleri sunmaktadır.

Ekspertiz elemanlarımız:

  1. Ekspertiz işlemi ile uzun vadede güvenliği maksimuma çıkaracak en iyi sistemi kurmaktadır.
  2. Gece görüşlü, zom veya arka plan seçici özelliğine sahip kameralardan en uygun olanını tercih etmektedir.
  3. Ekspertiz hizmeti esnasında kablolu veya Ip (kablosuz) kamera seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bu konuda keşif ekibimiz gerekli bilgilendirme işlemini gerçekleştirmektedir.

Kameralı sistem kurulumunda ilk önemli konu ekspertiz hizmetidir. Kameraların yanlış açılara yerleştirilmesi sistemin başarısız olmasına neden olacaktır. Bu nedenle profesyonel ekspertiz hizmeti tercih edilmelidir.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
 
 

Yüzde Yüz Güvenlik

7/24 sürekli kayıt yapan teknoloji harikası kameralar, pratik güvenlik sistemidir. Evin her köşesini tek ekranda rahatlıkla takip edebilirsiniz. Özellikle büyük sitelerde, büyük fabrikalarda ve inşaat sahalarında, tek ekrandan takip işlemi gerçekleştirilebilir. Kayıt sistemi sayesinde hırsızlık olaylarında zanlı kısa sürede yakalanmaktadır.

 
 

Dünyanın Her Yerinden İş Yerinizi Takip Edin

Güvenlik teknolojisinin her geçen gün ilerlemesi ile birlikte, iş yerinizi binlerce kilometreden takip etme imkanı sunan kameralar, bizim için pratik çözüm sunuyor. Tatilde, iş gezisinde, ev veya parkta, iş yerinizi her zaman cebinizden kontrol edebilirsiniz. Şehir dışında olduğunuz zamanlar, IP kameralar, hırsızlık olayını anlık bildirimlerle cebinize göndermektedir.

Çocuklarınız Güvende Olsun

İş yerinin yanı sıra evde de kameralı güvenlik sistemi maksimum çözüm üretiyor. Özellikle bakıcılara çocukların emanet edilmesi, ebeveynleri kaygılandırıyor. Evdeki güvenlik kameralarını kullanarak bakıcıyı takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bebeğinizi de kameradan takip edebilirsiniz. Güvenlik kameraları sadece hırsız takibi için kullanılmamaktadır. İş yerinde işçilerin çalışma performansını da kameradan takip edebilirsiniz.