İnsanların güvenlik ihtiyacını giderme ihtiyaçları uzun süredir devam etmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz güvenlik sistemleri sayesinde, kendilerini evlerinde ve işlerine olsalar da olmasalar da güvende hissederek hayatlarına devam edeceklerdir. Ürettiğimiz çözümler ve kaliteli sistemlerimiz sayesinde, her zaman değerli müşterilerimizin yanında, onlara güvenlik sağlayıcısı olarak yer almaktayız. Bizlerle internet sitemiz üzerinden ya da işletmemize gelerek iletişime geçebilir ve detaylı bilgiler alabilirsiniz.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Alarm Sistemleri
 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
  

Kamera Sistemleri

Kameralar, içinde uzun süreli kayıt yapmaya izin veren yazılımlar barındırmaktadır. Bu kayıtlar da bir noktada depolanarak gelecekte tekrar izlenebilecek formata dönüştürülmektedir.

Satışını yaptığımız birden farklı kamera sistemlerimiz arasında:

 • Gece görüşlü ve kızılötesi özelliğe sahip kameralarımız
 • Isıya göre yön değiştirebilen ve odaklanarak bir noktayı izleyebilen kameralarımız
 • 360 derece etrafı izlemeyi sağlayan kameralarımız
 • Dış alanda kullanmak üzere korumalı ve sağlam kameralarımız
 • Özel cam kaplı korumalı kameralarımız bulunmaktadır.

 

 

Sistemlerimizi evlerinize dilerseniz kablolu, dilerseniz kablosuz olarak kurmaktayız. Sizlerin kendini güvende hissetmesi ve uzun süreli olarak ürünlerimizi kullanabilmeniz bizler için önemlidir.

Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri temelde darbe aldığında, gaz, duman, su tehdidi aldığında sirenlerini çalıştırarak, ev sahibini ya da işletme sahibini uyaran ürünlerdir. Bizler de sizlerin evlerinde meydana gelebilecek olası yangın durumları, gaz kaçakları için ürünler satmaktayız. Sistemlerimiz kaliteli ham maddelerden üretildiği için ana panel üzerinde bir darbe sonucu bozulmalar meydana gelmemektedir. Böylelikle hırsızlık durumunda ve diğer durumlarda da elektrik bile kesilse sirenler çalmaya devam etmektedir.


Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemiGazi Mahallesi bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Gazi Mahallesi bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.Gazi Mahallesi kamera firmaları ve Gazi Mahallesi alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

Fiyatlarımız

Hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti kapsamında fiyatlandırarak, uygun fiyatlarda ürün satışını sağlıyoruz. Sitemizden de inceleyebileceğiniz fiyatlarımız her zaman müşterilerimizin cebini yakmadan güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Gazi mahallesi alarm kamera işletmesi olarak, şimdiye kadar bizlerden hizmet alan tüm müşterilerimizden olumlu geri dönüşler aldık. Müşteri memnuniyetimiz ve ürün kalitemiz sayesinde de sektörde öncü konuma yükseldik.

Garantili Ürünler

Ürünlerimiz, garantili olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Garanti kapsamı içindeki tüm ürünlerimizin bakımını, tamirini gerçekleştirmekte ve ortaya çıkan sorunları kısa sürede gidermekteyiz. Özellikle kullanıcı hatası olmayan tüm bozuklukları düzelterek, güvenlik sistemlerinizi eski sağlıklı şekliyle kullanmanızı sağlıyoruz.