Teknolojinin gelişimi her geçen gün biraz daha artmakla birlikte bizlere birçok yenilikler kazandırmaya devam etmektedir. Bu konuda kamera sistemleri çok gelişmiş ve bir çok seçenekleri sayesinde bizlere imkanlar sunulmaktadır. İnsanlar her ne olursa olsun yaşanılan olayların önüne geçemediği gibi çözüm arayışlarına girmiş olsalar da sonuç başarısız olmaktadır. Kamera sistemleri işlerimizi kolaylaştırmakla beraber birçok olayı görüntüleme sayesinde kayıt altına almaktadır. Çok talep görenler arasında kamera güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Ev veya iş yerleriniz için her türlü ortam ve hava koşullarına dayanıklı olan bu sistem güvenli bir çözüm yöntemidir.

İnsanların ve tüm canlıların yaşadıkları ortamı güven altına almak bizim birinci vazifemizdir. Alarm ve kamera sistemlerimizin tüm detayları, fiyatları ve ürün özellikleri için sitemize direk erişim sağlayarak sipariş verebilirsiniz. Esenler alarm kamerasistemlerimizin hepsi belli fiyatlarda olup uygun ödeme koşullarıyla sunulmaktadır. Alarm cihazlarımızın imalatı sırasında sürekli yaptığımız denetimler ürünün kalitesini ortaya koymaktadır. Alarm cihazları olumsuz her durumu gerekli yerlere sesli ve ışıklı bildirimleriyle güvenliği yüksek oranda sağlamaktadır. Esenler ’de tüm iç ve dış yapılar artık tamamen bizim kontrolümüzdedir.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 •  Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
kamera sistemleri çözüm arayışında olan kişiler için uygun fiyatları ve kaliteli ürünleri ile uzun ömür kullanımını sağlamanız için çalışmaktadır. İstediğiniz yer ve bölge için uzmanlarımız ürünün sağlam ve görüş açısını etkilemeyecek yer kalmaksızın kontrol ederek sistemi kurarak çalıştırmaktadır. Kamera sistemini telefon,tablet veya bilgisayarınıza bağlayabilir uzaktan da izleme şansı bulabilirsiniz. Şifreleme sayesinde istediğiniz yakın arkadaş veya çevrenizle de paylaşma imkanınız bulunmaktadır. kamera sistemleri ışıkların gitmesi dahiline sistem içerisinde bulunan akü devreye girerek izleme sensörleri harekete geçerek görüntüleme devam etmektedir. 
 

Yapılan tespitlere göre kamera sistemi caydırıcı bir sistem olarak hırsızların gözünü korkutmaktadır. Sizler için güvenliği söz konusu olan ev veya iş yeriniz için kamera sistemi kurdurarak o bölgeyi güvenli bir hale getirebilirsiniz. Desi alarm kamera ve güvenlik sistemleri olarak kaliteli ve sizlere yardımcı olmak amacıyla çözüm üretmeye devam etmektedir. Esenlerde sık sık yaşanılan olumsuz olaylar karşısında en güvenilir sistemler arasında kamera sistemleri gelmektedir. Kamera olan yere hırsız ve diğer kötü durumlar yaşanılmaz. Kurulum kolaylığı ile kullanımı rahat ve temizliği de kolaydır. kamera sistemleri olarak kafanıza takılan sorunlar için bizleri arayarak aklınızda bulunan soru işaretlerine son verebilirsiniz. Çok pahalı bütçeler ayırmadan da kaliteli ve uygun ürünleri kullanmak bir telefon kadar uzandığınızda. Ücretsiz keşif sayesinde fiyat alarak da işlemi yaptırabilirsiniz. Güvenliğiniz bizler için önemli ve değerli, bu sebeple sizlere her zaman sağlıklı hizmetleri sunmaktayız.

 

Alarm izleme merkezine bağlı olan alarm sistemleri tam koruma sağlamaktadır.Alarm izleme merkezi valiliğin onayladığı korunaklı ve güvenli olan acil tehdit durumlarında kolluk kuvvetlerini harekete geçiren birimdir.

Kamera Sistemleri

Kamera Kurulum ve Montajı

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemiİstanbul bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve  bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.kamera firmaları ve alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

 

Alarm Cihazlarımızda Büyük Kalite

Kamera cihazlarımızda en az alarm sistemlerimiz kadar rağbet görmektedir. Kamera sistemlerimizde HD kalitesi sayesinde en net görüntülere sahip olabilirsiniz. Kamera cihazlarımızın üretimiyle satış arasındaki süre tamamen uzman ekibimizin kontrolü altındadır. Her zaman uygun fiyatların yanı sıra kampanyalı cihazlarda resmi sitemizde sizler için sunulmaktadır. Hırsızlık, gasp ve diğer tüm fiziki olaylara karşı üretimini gerçekleştirdiğimiz alarm cihazlarını sizler için hazırlayıp sunmaktayız.

 

Güvenliğiniz İçin Her Zaman Buradayız

Alarm ve kamera sistemlerinde en uygun fiyatların yanı sıra kolay ödeme olanaklarıyla her zaman sizin güvenliğinizi düşünmekteyiz. Esenler’de apartman, bina ve diğer tüm yerler artık çok daha güvenli olmaktadır. Hizmetlerimiz 7/24 devam etmektedir. Kendinizi ve ailenizi garanti altına alabilmek için mutlaka kamera sistemlerine ihtiyaç duyacaksınız. Bizler firma olarak bu konuda sizlerin yanında olarak daha özel ve güvenli ortamlar yaratıyoruz. Geçmişten günümüze kadar gelişen teknoloji alarm ve kamera cihazlarının üretiminde de faydalı olmuştur.

Güvenliğin Her Doğal Hali

Güvenliğiniz için bazı detayları atlamamak gerekir. Bizlerde bu kapsamda en büyük destekçiniz olarak HD kalitesindeki kameraları en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Özel tasarımlı alarm ve kamera sistemlerini sayfamızda bularak hemen sipariş verebilirsiniz. Ailenizin ve sizin güvenliğiniz için en uygun kamera cihazının talebini hemen yapabilirsiniz.

Alarm Cihazlarının Çeşitleri

Alarm Sistemlerinin çeşitleri ise kullanılacak alana göre değişiklik gösterir. Bu sebepten dolayı firmamıza yönelerek gereken bilgileri hemen öğrenebilirsiniz. Alarm Sistemi çeşitleri;

 • Yangın alarm sistemleri
 • Hırsızlık alarm sistemleri
 • Deprem alarm sistemleri

 

 • Tüm bu alarm sistemleri tek tıkla kapınıza kadar gelecek.