Bilgiler
Kampanyalı Ürünler
4 Kameralı Sistem 700 TVL
$1,200.00 $1,000.00
4 Kameralı Sistem 720P AHD
$1,400.00 $1,200.00
4 Kameralı Sistem Ip Set
$2,000.00 $1,800.00
6 Kameralı Set-1 Analog
$350.00 $300.00
6 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$400.00 $350.00
6 Kameralı Set-3 İP 1MP
$450.00 $400.00
8 Kameralı Set-1 Analog
$400.00 $350.00
8 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$500.00 $400.00
8 Kameralı Set-3 İP 1MP
$530.00 $450.00
Caddex Alarm Seti-2
$410.00 $400.00
Kategoriler
En Yeniler
B335-3
$0.00
RFUN
$0.00
BLW-003MK
$0.00
ISC-BPR2-W12
$0.00

Esenler Alarm Kamera.html

 

Teknolojinin gelişimi her geçen gün biraz daha artmakla birlikte bizlere birçok yenilikler kazandırmaya devam etmektedir. Bu konuda kamera sistemleri çok gelişmiş ve bir çok seçenekleri sayesinde bizlere imkanlar sunulmaktadır. İnsanlar her ne olursa olsun yaşanılan olayların önüne geçemediği gibi çözüm arayışlarına girmiş olsalar da sonuç başarısız olmaktadır. Kamera sistemleri işlerimizi kolaylaştırmakla beraber birçok olayı görüntüleme sayesinde kayıt altına almaktadır. Çok talep görenler arasında kamera güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Ev veya iş yerleriniz için her türlü ortam ve hava koşullarına dayanıklı olan bu sistem güvenli bir çözüm yöntemidir.

Alarm Sistemleri Hırsız Alarm Sistemleri
HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yangın alarm Sistemleri
  •  Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
kamera sistemleri çözüm arayışında olan kişiler için uygun fiyatları ve kaliteli ürünleri ile uzun ömür kullanımını sağlamanız için çalışmaktadır. İstediğiniz yer ve bölge için uzmanlarımız ürünün sağlam ve görüş açısını etkilemeyecek yer kalmaksızın kontrol ederek sistemi kurarak çalıştırmaktadır. Kamera sistemini telefon,tablet veya bilgisayarınıza bağlayabilir uzaktan da izleme şansı bulabilirsiniz. Şifreleme sayesinde istediğiniz yakın arkadaş veya çevrenizle de paylaşma imkanınız bulunmaktadır. kamera sistemleri ışıkların gitmesi dahiline sistem içerisinde bulunan akü devreye girerek izleme sensörleri harekete geçerek görüntüleme devam etmektedir. 
 

Yapılan tespitlere göre kamera sistemi caydırıcı bir sistem olarak hırsızların gözünü korkutmaktadır. Sizler için güvenliği söz konusu olan ev veya iş yeriniz için kamera sistemi kurdurarak o bölgeyi güvenli bir hale getirebilirsiniz. Desi alarm kamera ve güvenlik sistemleri olarak kaliteli ve sizlere yardımcı olmak amacıyla çözüm üretmeye devam etmektedir. Esenlerde sık sık yaşanılan olumsuz olaylar karşısında en güvenilir sistemler arasında kamera sistemleri gelmektedir. Kamera olan yere hırsız ve diğer kötü durumlar yaşanılmaz. Kurulum kolaylığı ile kullanımı rahat ve temizliği de kolaydır. kamera sistemleri olarak kafanıza takılan sorunlar için bizleri arayarak aklınızda bulunan soru işaretlerine son verebilirsiniz. Çok pahalı bütçeler ayırmadan da kaliteli ve uygun ürünleri kullanmak bir telefon kadar uzandığınızda. Ücretsiz keşif sayesinde fiyat alarak da işlemi yaptırabilirsiniz. Güvenliğiniz bizler için önemli ve değerli, bu sebeple sizlere her zaman sağlıklı hizmetleri sunmaktayız.

 

Alarm izleme merkezine bağlı olan alarm sistemleri tam koruma sağlamaktadır.Alarm izleme merkezi valiliğin onayladığı korunaklı ve güvenli olan acil tehdit durumlarında kolluk kuvvetlerini harekete geçiren birimdir.

Kamera Sistemleri

Kamera Kurulum ve Montajı

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemi, İstanbul bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve  bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.kamera firmaları ve alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

Apartman Kamera Sistemleri  Ev Kamera Sistemleri  Bebek Kamera Sistemleri  İşyeri Kamera Sistemleri

Smartvision Kamera Sistemleri Cenova Kamera Sistemleri Avenir Kamera Sistemleri Neutron Kamera Sistemleri

 

Copyright 2003 Data Güvenlik Tüm Hakları Saklıdır.