Evlerin, işyerlerin güvenliğini sağlayan aynı zamanda caydırıcı ve koruyucu özelliği olan elektronik ürünlerdir. Olay anında güçlü kamera sistemi kayıt işlemi yaparken, alarm sistemi devreye girmektedir. Alarm özellikle yangın, hırsızlık gibi acil olaylarda devreye girmektedir. Firma üretimini ve satışını yaptığı alarm kamera sistemleri ürünleri son sistem olmaktadır. Alarm sistemi olay esnasında devreye girerek olaya anında müdahale sağlanır. Firmamız yıllardır Dudullualarm kamera hizmeti vermektedir. Kurumsal bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
  

Alarm Sistemi Nasıl Çalışır

Alarm sistemi, özelliğine göre çalışma özelliğine sahiptir. Her farklı olay için farklı algılama sensörler ile çalışmaktadır. Yalnız olaylara sistemleri olay anında güçlü siren sesi ile olaya sıcağı sıcağına müdahale edilmesi sağlanır. Öncelikle olay anında iç düzeneğe güçlü sinyaller gönderilir. Sinyallerin alarm sistemine dönüşmesi sağlanır. Firmamız da çeşit çeşit alarm sistemleri ürünleri mevcuttur. Aldığınız ürün hakkında detaylı bilgiler uzman kişiler tarafından sizlere verilmektedir.

 

 

Hırsızlık Alarm Sistemleri Nedir?

Özellikle son yıllarda yaşanan hırsızlık olayları birçok evi ve iş yerini tedirgin etmiştir. Olay esnasında mal kaybının yanında can kaybı da yaşanabilir duruma gelmektedir. Evler ve işyerlerine takılan kamera sistemleri ile yaşanması muhtemel olayların önüne geçilmiş olunur. Firmamız evlere ayrı kamera sistemi, işyerlerine ayrı kamera sistemi vermektedir. Evlere kapı ya da pencere kenarlarına takılmaktadır.

Takılan sistem ile 7/24 görüntü sağlanmaktadır. Ayrıca güçlü siren sesi ile caydırıcı özelliğe sahiptir. İş yerlere özellikle içeriği daha farklı kamera sistemleri ürünleri ile mal kayıpların önüne geçilir. Net görüntü sağlayan kamera özelliği ile hırsızların kabusu haline gelmiştir. Firmamızın ürünleri son sistem olup her bulunması gereken her özellik vardır.

 

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemiDudullu bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Dudullu bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.Dudullu kamera firmaları ve Dudullu alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

 

Yangın Alarm Sistemleri

Yangın alarm sistemlerinin içerisinde ısı ve yangın dedektörleri bulunmaktadır. Ayrıca iç panelde şifreleme düzeneği vardır. Böylelikle dedektörler ısı ve dumanı algılayarak hem merkezini harekete geçirir, hem de itfaiye yollanır. Olaya anında müdahale edilmesi sağlanır.

Alarm Sistemleri Fiyatları

Firmamız da her çeşit alarm sistemleri mevcut olup her birinin de farklı fiyatları vardır. Her ürün son teknolojiye uygun olan elektronik ürünlerdir. Firmamız satışını yaptığı elektronik ürünlerin aynı zamanda da kurulumunu da yapmaktadır.