Wisetech Alarm Fiyatları

Alarm Sistemleri Ev ve İşyeri Güvenliği           

Alarm sistemleri Evinizde, İş yerinizde ve hırsızlığa karşı tedbir almak istediğiniz her yerde alarm sistemleri ile güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Wisetech alarm sistemleri, profesyonel kadrosu, geniş ürün yelpazesi ile size tam ihtiyacınız olan çözümleri sunacaktır.

Alarm panelleri ile ürün sayfalarımıza göz atabilirsiniz.

Wisetech Güvenlik Sistemleri, Sektöründe 15 yılda edindiği tecrübe ve ARGE çalışmaları sayesinde elde ettiği teknolojik gelişmeleri daima Müşterilerimizle paylaşmıştır. Güvenlik sistemleri ile koruduğumuz her mekanda 1. önceliğimiz DOĞRU RİSK analizi ile GERÇEK İHTİYACI belirlemek ve bu doğrultuda sistemleri tesis etmek olmuştur. Bunu söylemekten her zaman gurur duyduk; ” Hiç kimseye ihtiyacından fazla bir sistem kurmadık” Bu yaklaşımımız daima müşterilerimizden takdir gördü.

Wisetech Hakkında

Dünyada alarm ve güvenlik sistemleri alanındaki her gelişmeyi başta Teknoloji ve ARGE firmaları olmak üzere, önemli Markalar ve üretici firmaları da yakından takip ederek, Her gelişmeyi yakında izleyip kendimizi ve sistemlerimizi geliştirdik. Bu sayede alarm sistemleri ve güvenlik sistemleri ile koruduğumuz binlerce Ev ve İşyeri sağlıklı sistemler ile çalışırken orada yaşayan insanlar kendilerini huzur ve güven içinde hissettiler.

Alarm sistemleri Evinizi ve İşyerinizi nasıl korur.

Sireni binanızın dışında belirgin bir şekilde durduğu için, hırsızların son tercihi olursunuz, böylelikle olası hırsızlık vakalarına karşı caydırıcı olacaktır, hırsızlık girişimi durumunda alarm sisteminizin sireni devreye girerek çevreyi uyarır aynı anda 7/24 hizmet veren Sistemimiz hemen sizi aramaya başlar.

Ev Güvenliği

Alarm sistemleri sadece siz evde yokken hırsızlık için değil, Evde iken de kullanılabilecek bir sistemdir, bu sayede gece ailenizle birlikte uyurken, yazın camlarınız açık otururken,  eşiniz, çocuklarınız veya siz evde yalnızken kendinizi güvende hissetmek için istediğiniz zaman alarm sisteminizi EV GÜVENLİĞİ için devreye alabilirsiniz.

Yangın Alarm Sistemleri

Alarm sistemlerimiz aynı zamanda can güvenliğiniz için yangın alam sistemi olarak da kullanılır, Alarm sistemi dedektörlerine ek olarak uygulanan, YANGIN DUMAN DEDEKTÖRLERİ ile alarm sistemi kurulu olsun yada olmasın 7 gün 24 saat yangın alarm sistemi olarak çalışır, siz evde olsanız bile olası yangın veya yoğun dumanda size haber vererek sizi ve sevdiklerinizi kurtarır.

Alarm Sistemleri Gaz Kaçağı Alarmı

Alarm Sisteminize ek olarak takılacak GAZ SENSÖRÜ ile evinizdeki olası gaz kaçaklarına karşıda önlem almış olursunuz. YANGIN DUMAN DEDEKTÖRLERİNDE olduğu gibi bu sistemde alarm kurulu olsun yada olmasın her zaman devrede olur. Böylelikle evinizde şofben, ocak, kombi ve gazla çalışan her türlü cihazdan çıkacak gaz sızıntılarını algılar sizi ve WİSETECH ALARM MERKEZİ ni uyarır.

Alarm Sistemleri Panik Alarmı

Panik alarmı pek çok amaç için kullanabilirsiniz örneğin evde iken gece veya gündüz kapınızı veya canımızı zorlayan şüpheli şahısların olması durumunda, park halindeki aracınızın başında şüpheli şahısların olması durumunda, binanızın ve sokağınızın çevresinde şüpheli şahısların olması durumunda caydırma amaçlı veya herhangi bi olası suç durumunda (Apartman veya mahalle kavgaları, silahlı saldırı, gasp, gösteri ve yağmalama, hırsızlık durumları) panik alarmını kullanabilirsiniz. Ve siren çalmaya başlar.

 

 

Alışveriş sepetiniz boş!

Kategoriler