DSC Alarm Fiyatları

DSC Alarm fiyatları Dijital Güvenlik Kontrolleri (DSC), Hardware ve kablosuz ev alarm panel ve tuş takımı üretiminde uzmanlaşmış hem ev sahibi ve profesyonel şirket ve ev güvenlikte önde gelen markalardan biridir, aynı zamanda tasarımları ve diğer algılama cihazları üreten, iletişim ürünleri ve yapısal kablolama çözümleri.

DSC güvenlik alarm sistemi üreticisi olarak dünyaca tanınan bir markadır. Data Güvenlik olarak firmamız büyük çoğunluklada DSC den faydalanmaktadır. DSC tuş takımı kolay kullanımı ve sağlamlığı ile müşterilerinde beğenisini kazanmıştır. LCD ekran tuş takımları, sade tasarımı ve küçük ebatları ile oldukça kullanışlıdır.

Paradox alarm üretici firma olarak güvenlik sektöründe ismini duyurmuş gereken saygıyı kullanıcılar ve müşteriler tarafından sağlamış bir üretici firmadır. Firmamız Paradox alarm sistemlerinden de yararlanmakta olup, Paradox Panel, Paradox Keypad - Tuş Takımı, Paradox hareket dedektörleri satış ve servisi hizmeti vermektedir.

Evde işyerinizde bir güvenlik önlemi almak istiyorsanız ve bunun için henüz karar verememişseniz, Data Güvenlik sizlere ürün, hizmet, servis ve fiyat olarak yeterlidir. DSC panel, DSC Keypad- Tuş Takımı, DSC pır dedektörler, DSC duman dedektörleri, DSC karbon monoksit dedektörleri ev alarm sistemi için kusursuz koruma sağlayabilecek güvenlik sistemi ürünleridir.

Güncel DSC alarm sistemi fiyatları

1 Hareket dedektörü, 1 manyetik kontak dahil standart paket: 

599 TL

1 Hareket dedektörü, 1 manyetik kontak, 1 duman dedektörü dahil DSC alarm sistemi: 

649 TL

1 Hareket dedektörü, 1 manyetik kontak, 1 duman dedektörü, 1 doğalgaz dedektörü dahil DSC alarm sistemi: 

799 TL

DSC alarm sistemi fiyatı belirlerken ihtiyaç duyduğunuz hareket dedektörü, duman dedektörü, doğalgaz dedektörü eklemek isterseniz dedektör başına 80 TL ekleyerek sisteminizin fiyatını belirleyebilirsiniz.

Belirtilen fiyatlara: panel, akü, trafo, keypad, siren dahil olup montaj kurulum dahil DEĞİLDİR.

Ayrıca 1 yıl boyunca alarm takip merkezi hizmeti ücretsizdir (emniyet).

 

 

Kategoriler