Network Swichler
Zyxel / ES1100-8P
Network Ports 4x10/100 + 4xPoE Port Kapasite 1,6 Gbps ..
Zyxel / GS-108S
208,95TL
Network Ports 8x10/100/1000 Port Kapasite 16 Gbps Non Blocking..
Zyxel / GS1910-24
1.791,00TL
Network Ports 20x10/100/1000 BaseT+ 4xDual Personality GbE Port Kapasite..
Zyxel / GS1910-24HP
Network Ports 20x10/100/1000 BaseT+ 4xDual Personality GbE Port Kapasite..
Zyxel / GS2200-24
Giriş/Çıkış L2 Gigabit Giriş-Çıkış Kapasite 56 G..
Zyxel / GS2200-8
1.791,00TL
Port 8x10/100/1000 BaseT Port+2xDual Personality GbE Port Kapasite ..
Zyxel / GS2200-8HP
2.089,50TL
Port 8x10/100/1000 BaseT PoE Port + 2xDual Personality GbE Port Kapasite..
Zyxel / POE-12HP
1 port PoE Enjektör (30 W), IEEE 802.3at Uyumlu LAN AP ve IP Video Kamera Kurulumu İçin ..
Zyxel / SFP-LX-10-D
Single Mode Fiber SX MiniGBIC Modul, 1310 nm wavelength, 10 KM Max Transmission Mesafesi, LC konnekt..
Zyxel / SFP-SX-D
Multimode Fiber SX Mini GBIC Modul, 850nm wavelength, 550m max transmisyon mesafesi, LC konnektö..
Zyxel / XGS-4526
17.313,00TL
Port 20x10/100/1000 BaseT Port + 4xDual Personality GbE Port + 1x10GbE Module ..
Zyxel / XGS-4528F
24.477,00TL
Port 24xDual Personality GbE Port + 1x10GbE Module + 2x12 Stacking Port ..
Zyxel / XGS1910-24
Network Ports 20x10/100/1000 BaseT+ 4xDual Personality GbE+ 2x10GbE Port ..
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)
Kategoriler