Fibet Optik Aksesuarlar
EFB / 53214.50
SC/APC Singlemode Simplex Konnektör Green..
EFB / 53227.3
0,00TL
FC/PC SM Simplex Konnektör..
EFB / 53316.3
0,00TL
SC-Coupler Singlemode Duplex Adapter..
EFB / 53601.3
0,00TL
FO 19 ınch 24 Port SC Boş Patch Panel..
EFB / 53601.4
0,00TL
FO 19 ınch 12 Port SC Boş Patch Panel..
EFB / 53704.1
0,00TL
Fiber Optik Mini Plastik Kaset..
EFB / 53712.1
0,00TL
FO Mini Panel 2xSC/2xFC/2xST Smplx-1xSc/2xLC Dplx..
EFB / ATKT.24
0,00TL
FO 24 lü Arazi Tipi Ek Kutusu (Dış Ortam ek kutu takımı 24 lü)..
EFB / FBR.EK.12
Fiber Optik Ek Kaset 12 li..
EFB / FBR.EK.72
Fiber Optik Ek Kaset Kutusu 72 li Arazi Tipi (Dıs Ortam ek kutu takımı 72 li)..
EFB / FBS-12SC
Sıva Üstü 12 Port Dubleks SC Fiber Patch Panel (45x45x9 cm)..
EFB / FOPSR8.SC
Duvar Tipi 8 Port SC Boş Panel (23x20x5 cm)..
EFB / O3603TB.1
FO Pigtail ST MM 50/125mikron 1m Tight Buffer..
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)
Kategoriler