Endüstriyel Switchler
EFB / IGS-0008T
8-port 10/100/1000T 16Gbps kapasite 23.8Mpps iletim hızı -20°C ~ 60°C &cce..
EFB / IPES-0104FT-MM
4 port 10/100TX Ethernet konnektor + 1 port 100FX SC 4 dahili PoE enjektör 1 G..
EFB / Mini GBIC 1000LX
Fiber optik dönüştürücü 1 Port (Mini GBIC LX, Single-Mode, 10km) Tran..
EFB / Mini GBIC 1000SX
Fiber optik dönüştürücü 1 Port (Mini GBIC SX, Multi-Mode, 0.5km) Tran..
EFB / Mini GBIC 1000SX
Fiber optik dönüştürücü 1 Port (Mini GBIC SX, Multi-Mode, 0.5km) Tran..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Kategoriler