Sipariş Teslimat Şartları

    Firmamız için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır.

   Bu yüzden siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması ve tarafımızdan sizden telefon ile  onay alınması gerekmektedir.

   Normal şartlarda, Firmamız'dan yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, aynı iş günü içerisinde İstanbul kargolarından Teslim edilir ve Sizlere kargo gönderim numarası bilgilendirme e-maili gönderilir.

Cumartesi günleri sabah saat 10:00'dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.

Sipariş teslimleri

   Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından Data guvenlik garantisi ile size teslim edilecektir.  Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-mail size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

   Data güvenlik kendi ürettiği / ithal ettiği, kardeş firmalarının ürettiği / ithal ettiği ürünleri satar, montaj ve devreye alma hizmeti istenirse servisleri vasıtasıyla bedeli karlığı bu işleri yapar ve yaptırtır.

   Kendi ürettiğimiz / ithal ettiğimiz ürünlerin stok miktarları güncel olarak tutulmaktadır. Kardeş firmalarımızın ürettiği / ithal ettiği ürünler siparişiniz üzerine tedarik edilmektedir. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenmiş olabilir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli aynı gün kredi kartınıza / banka hesabınıza iade edilecektir.

   Kesinleşen siparişler anlaşmalı kargolar tarafından Teslimat Süreleri Tablosunda belirtilen sürelerde teslim edilecektir. Kargo ücreti  TARAFINIZA AİTTİR. Ancak özel anlaşmalı tarifemizle sizlerde indirimli kargo ücretinden yararlanacaksınız.
 Verilen  siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç aynı  iş günü ((Pazartesi (09:00; 16:00)-Cumartesi (09:00;14:00) içerisinde, Kargoyu teslim eder.

Saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.

Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.

Teslimat ve Kargo Ücretleri

Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir.

Yurtdışı teslimatları

Firmamız yurtdışı teslimat yapmamaktadır. Yurtdışı teslimatlar, gerekli yasal düzenlemelerin tamamlanması sonrası başlatılacaktır.

Siparişiniz elinize ulaşmadıysa...

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkilileri'ne e-posta göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.