Bilgiler
Kampanyalı Ürünler
4 Kameralı Sistem 700 TVL
$1,200.00 $1,000.00
4 Kameralı Sistem 720P AHD
$1,400.00 $1,200.00
4 Kameralı Sistem Ip Set
$2,000.00 $1,800.00
6 Kameralı Set-1 Analog
$350.00 $300.00
6 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$400.00 $350.00
6 Kameralı Set-3 İP 1MP
$450.00 $400.00
8 Kameralı Set-1 Analog
$400.00 $350.00
8 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$500.00 $400.00
8 Kameralı Set-3 İP 1MP
$530.00 $450.00
Caddex Alarm Seti-2
$410.00 $400.00
Kategoriler
En Yeniler
B335-3
$0.00
RFUN
$0.00
BLW-003MK
$0.00
ISC-BPR2-W12
$0.00

Jablotron Alarm

Jablotron alarm sistemleri 

Kullanımı kolay profesyonel güvenlik arıyorsanız, Jablotron alarm sistemi sadece ihtiyacınız olan şeydir. Jablotron 100 uzaktan kumandalı, kolayca ayarlanabilir ve daha fazla güvenlik özelliği eklemek için her an genişletilebilir.

Bu kablosuz sistem çeşitli tesis türlerini korumak üzere tasarlanmıştır ve mağazalardan, depodan, ofislerden, atölyelerden ve hatta yerleşim alanlarından gelen her şeye uygundur. Jablotron 100, molozlar, yangınlar, saldırılar, sağlık riskleri ve diğer birçok türde sorunlar da dahil olmak üzere tesisinizde istenmeyen her türlü faaliyeti bildirebilir. Çok işlevli kullanımı binanızı sadece hırsızlığa karşı koruyacaktır. Ayrıca gaz sızıntısı, sel baskını ve daha fazlası durumunda sizi uyarabilir. Sistemin bir diğer önemli özelliği, ofislerinizi veya evinizi tamamen otomatik hale getirmenizi, kapıların ve pencerelerin, aletlerin, klima cihazlarının ve daha fazlasının uzaktan kumandasını sağlayan bir özelliktir. Ayrıca, bilgisayarınızı, dizüstü bilgisayarınızı veya akıllı telefonunuzu kullanarak neredeyse her yerden kolayca erişebilirsiniz. 

Gelişen Teknoloji ve genişleyen teknolojik ihtiyaçlar sayesinde, kullandığımız tüm elektronik cihazların hep bir adım daha ötesinde performans vermesine ihtiyaç duyarız. Evimize Kurduğumuz Alarm Sistemi de bu anlamda sadece bir alarm sistemi olmanın ötesine geçmelidir. 
 
   Jablotron, kablosuz alarm sistemleri konusundaki tecrubesini bir adım daha ileri taşıyarak, JA-100 Sistem ile çıtayı biraz daha yukarı kaldırıp Alarm Sisteminiz ile Akıllı evinizi birleştiriyor. JA-100 Serisi Gelişmiş Alarm ve Kontrol Sistemi ile evinizi en güvenli şekilde hırsızlardan korurken, aynı zamanda eviniz üzerinde hakimiyetinizi de artırıyor. 
 
   120 adet cihaz desteği ile adresli bir yapıda geliştirilen JA-100 sistem, 32 adet röle kontrolü ile de bu yapıyı, klasik sistemlerden çok daha az maliyet ile akıllı ev sistemi platformuna taşıyabiliyor.

Avrupanın En Büyük Kablosuz Alarm Markası

BUS Sistem Teknolojisi Sayesinde Tek Bir Kablo ile Tüm Sistemi Adresleyebilme

120 Adet Cihaz Kapasitesi

 JABLOTRON 100 dedektör, keypad, siren ve kontrol modülleri için 120 adet kablosuz veya kablolu BUS adres sunar.
  Kablosuz ve Kablolu Adresli Yangın Sistemi

Adresli sistem yapısı sayesinde kablolu olarak tüm duman dededektörlerini adresleyebildiği gibi,  yüksek çekim mesafesi ve pil ömrü sayesinde kablo çekilmesine imkan olmayan yapılarda kablosuz duman dedektörleri ile yüksek adetlerde sistem yapılandırılabilir. Tüm Jablotron Kablolu ve kablosuz duman dedektörleri EN-54 belgelerine sahip global standartlarda ürünlerdir.
 
- Kameralı PIR Dedektörü ile Renkli ve Kaliteli Alarm Onayı

JA-120PC Kameralı PIR dedektör, alarm anında çektiği resim ile SMS ya da Mail atarak kullanıcıya görsel bir ikaz sunar. Renkli ve 640x480 çözünürlükte gönderdiği bu fotolara akıllı cep telefonları ve tabletler üzerinden de erişim sağlanabilir. Kullanıcı isterse ortamdan o anlık bir foto çekerek bu görüntüye de ulaşabilir.

 

- 300 Adet Kullanıcı Tanımlayabilme

 

Sistem 300 adet kullanıcı destekler. Kullanım yerine göre hem kablolu hem kablosuz keypad modelleri mevcuttur. Tüm Keypad'ler dahili RFID okuyucu içerir.

 

 - 32 Farklı Programlanabilir Çıkış ile Geniş Bir Otomasyon Sistemi Tasarlayabilme

 

Sistem 32 adet programlanabilir röle çıkışı destekler. Oluşturulacak senaryo ile sistem BUS hattı üzerinden ya da kablosuz olarak Röle modüllerine bilgi akışı sağlayarak kontrol edilmek istenen cihazı tetiklemeye imkan sunar. Bu sayede Alarm sisteminiz ile ev içerisinde ya da internet üzerinden istediğiniz yerden evinizde ışıklarınızı, garaj kapınızı, bahçe sulamanızı, panjurlarınızı vb. kontrol edebilirsiniz. 

 

- 20 Farklı Takvim Olayı Programlayabilme

 

Alarm sisteminize 20 adet otomatik çalışma senaryosu programlayabilirsiniz. Bu bağımsız senaryolar günün belirli saatinde alarm sistemini kurma veya çözme şeklinde olabileceği gibi, haftalık bahçe sulama programınızı da programlayabilirsiniz. 

 

- 25 Farklı Kullanıcıya Sesli ya da SMS Raporlama

 

Jablotron JA-100 alarm sistemi toplamda 15 farklı ayrı bölüme (Partition) ayrılabilir. Her bir bölümün yetkili kullanıcısı o bölümü kurup çözebilirken sadece o bölüme ait alarm ve sistem bilgilerini SMS veya arama ile alabilir.  

- 5 Farklı AHM Uyarlaması
 
 - 4 Farklı AHM ile iletişim Kurabilme
 
JA-100 serisi kontrol panelleri 4 farklı Haber Alma Merkezi ile bağımsız ya da yedekli olarak iletişim kurabilir.
 
 -  x1 ya da x2 BUS Seçeneği
 
 - Dahili Entegre GSM/GPRS Modül (106K Modelinde Aynı Zamanda Dahili LAN Ethernet Modül)
 
- Kablolu Yapıya Kolayca Entegre Edilebilen Kablosuz Ürünler (JA-110R ile)

 Çelik Koruma Harici Siren 
 
JA-100 serisi Harici sirenler şık tasarımları ile dikkat çekerken, özel siren kapağı seçenekleri ile de kullanıcıların göz zevkine de hitap etmektedir. Tüm harici sirenlerin kablolu olanları olduğu gibi tamamen kablosuz modelleri de mevcuttur.
  F-Link Yazılımı ile Kolay ve Kapsamlı Sistem Yapılandırma
  Internet Üzerinden Sistem Erişimi ve Programlama

 Bulut Sistemi Dahilinde Web Arayüzünden ve IOS - Android işlemcili Akıllı Cep Telefonu Aplikasyonu ile Sistem ve PG Kontrolü
 Jablotron, kullanıcıların kendi alarm sistemlerini internet üzerinden, akıllı cep telefonları ve tabletler yardımı ile (Android, IOS, Win Mobile) kontrol etmelerine ve sistemleri ile ilgili bilgi alabilmelerine imkan tanır. Bu sayede kullanıcılar hem alarm sistemlerini istedikleri yerden kurup çözebilirken aynı zamanda oluşturulan senaryolar dahilinde evlerindeki bir çok cihazı kontrol edebilirler. (Işıklar, Garaj kapısı, Bahçe sulama vb


 

Copyright 2003 Data Güvenlik Tüm Hakları Saklıdır.