Bilgiler
Kampanyalı Ürünler
4 Kameralı Sistem 700 TVL
$1,200.00 $1,000.00
4 Kameralı Sistem 720P AHD
$1,400.00 $1,200.00
4 Kameralı Sistem Ip Set
$2,000.00 $1,800.00
6 Kameralı Set-1 Analog
$350.00 $300.00
6 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$400.00 $350.00
6 Kameralı Set-3 İP 1MP
$450.00 $400.00
8 Kameralı Set-1 Analog
$400.00 $350.00
8 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$500.00 $400.00
8 Kameralı Set-3 İP 1MP
$530.00 $450.00
Caddex Alarm Seti-2
$410.00 $400.00
Kategoriler
En Yeniler
B335-3
$0.00
RFUN
$0.00
BLW-003MK
$0.00
ISC-BPR2-W12
$0.00

Avcılar Alarm Kamera

Hırsız Algılama Sistemleri

Alarm sistemlerinde Kapı ve pencere sensörleri genellikle yer seviyesinden kolayca erişilebilen herhangi bir kapıya veya pencereye yerleştirilir. Cam kırılma dedektörleri , çevre korumanızın daha da geliştirilmesi için pencereleriniz için püskürtme ve koruma sağlar.  darbe sensörleri , kapılarına veya pencereleri evinize girme noktası olarak saldırmaya çalışan bir saldırganın titreşimlerini tespit etmek için kullanılır.  Kablosuz iç mekan / dış mekan hareket sensörleri , evinizde veya kapıları veya kulübeleri gibi korunan bir açık alanda aktivite algıladığında sizi uyarır; bu arada evcil hayvanlarınız evinizde rahatça dolaşmanıza izin verir. 

Yangın alarm SistemleriHırsız Alarm Sistemleri
HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Hırsız alarm sistemleri
  •  Gaz alarm sistemleri
  •  Soygun alarm sistemleri
  •  Su basma önlem sistemleri
  •  Kapı alarm sistemleri
  •  Alarm Ekipmanları
Kamera sistemleri günümüzde pek çok yaşanan hırsızlık vakaları yüzünden zorunlu bir hale gelmiştir. İş yerlerinde oluşan insanların sürekli girip çıktığı yerlerde mutlaka takılması zorunlu hale gelen sistemdir. Can ve mal kaybı olmaması için yaptırılan bu sistem sayesinde yaşanabilecek tüm olayları kayıt altına almak zorunlu bir hale gelmiştir. kamera sistemleri her zaman sizlere en iyi hizmeti verebilmek için bulunduğunuz bölgedeki iş yerleri ve evler için bir telefon kadar uzağınızdadır. 
 
Çok yoğun bölge olan avcılar da sık sık vakalar görülmektedir. Sizler de en kaliteli kamera sistemi taktırarak bozulma derdi yaşamadan iş yerlerinizi ve evlerinizi koruyabilirsiniz. Kaliteli ürün her zaman uzun yıllar sizleri idare edebilir ancak kalitesiz ürün sizlerin sürekli başını ağrıtabilir. Sistemi kullanmak çok kolay olsa da kablolu ve kablosuz özelliklerin kullanımı ve görüş açısından farklıdır. 
 

Alarm izleme merkezine bağlı olan alarm sistemleri tam koruma sağlamaktadır.Alarm izleme merkezi valiliğin onayladığı korunaklı ve güvenli olan acil tehdit durumlarında kolluk kuvvetlerini harekete geçiren birimdir.

ahd Kamera Sistemler ahd Kamera Kurulum ve Montajı

Data  alarm firması olarak kaliteden ödün vermediğimiz kamera sistemleri sizleri uzun yıllar sorunsuz bir şekilde idare etmektedir. Bölgenizde yaşanan olayları bırakın kamera sistemi kaydetsin olası bir hal durumunda yetkili birimlere anlatma yerine kamera sisteminin kaydettiği görüntüyü izleterek olayı çözmelerinde yardımcı olabilirsiniz. Eğer siz hala taktırmadıysanız hiç tereddüt etmeden bizleri arayarak bilgi alabilir ve hemen ücretsiz bir şekilde taktırabilirsiniz. Can ve mal güvenliğiniz için çok bütçelere gerek kalmadan taktırabilirsiniz. kamera sistemleri ev veya iş yerlerinizin canlı ya da cansız izleme fırsatı sunmaktadır. Hiç kesinti yaşamadan kontrol sağlayabilirsiniz.

Apartman Kamera Sistemleri

Ev Kamera Sistemleri Bebek Kamera Sistemleri İşyeri Kamera Sistemleri

Smartvision Kamera Sistemleri Cenova Kamera Sistemleri Avenir Kamera Sistemleri Neutron Kamera Sistemleri

 

Günümüzde alarm sistemleri  ve kamera sistemlerinin şehir merkezleri, dükkân ve alışveriş merkezleri, bankalar, park alanları, okullar, üniversiteler, hastaneler, tren istasyonları, otogarlar, havaalanları, apartman siteleri gibi çok çeşitli yaşam alanlarında caydırarak güvenliği sağlama, gözetleme ve denetleme amaçlı kullanıldığına şahit olmaktayız.

 

Copyright 2003 Data Güvenlik Tüm Hakları Saklıdır.