Desi Alarm Fiyatları

2000 yılında faaliyetlerine başlayan Data Güvenlik Firmamız, alarm ve güvenlik sektöründe hizmet vermektedir. Alarm ve Kamera, Desi marka, kuruluşundan itibaren stratejilerini “kaliteyi ucuza üretebilme” ilkesini göz önünde tutarak belirlemiş ve sektöre farklı bir bakış açısı getirmiştir. İnsanların en temel ihtiyaçlarından biri olan güvenlik gereksinimlerini karşılayan ürünlerin lüks tüketim ürünü olarak sunulmasına karşı olan anlayışla yürüyüşüne devam eden Güvenlik Kamera Alarm firmamız, bu sayede sektöründe yeni bir pazar oluşturmuş ve Türkiye’de “ismiyle istenen” ilk ve tek alarm sistemi haline gelmiştir ve markalaşmıştır.DESİ ALARM SİSTEMLERİ: Güzel bir ev yaptırdıysanız, içini güzel değerli eşyalarla döşemişseniz ve içine bir güvenlik sistemi koymamışsanız önemli bir şeyi kaçırmışsınız demektir. DESİ alarm sistemi dünyada bu işin lideri diyebileceğimiz bir markadır. Kendisini uluslararası alanda kanıtlamış ürün kalitesi ve kullanım kolaylığı ile alarm sistemi üreticileri arasında iyi bir yer elde etti. Bir alarm sistemi araştırması içerisine girdiğinizde en üst sırada DESİ alarm sistemini görürsünüz. Sizlerin ihtiyaçlarına verdiği cevaplar neticesinde irili ufaklı firmalarla beraber ev güvenlik sistemi içinde en çok tercih edilen marka olmuştur. Taleplerini her geçen gün arttıran DESİ alarm kullanıldığı evlerden çok iyi yanıtlar alıyor. DESİ alarm evler için ihtiyaca veya talebe göre kablolu ya da kablosuz olarak modelleri bulunmaktadır.

105 desibel ses çıkışı.

Panik alarm tuşu bir hastalık veya kapı zorlanma anında alarm devrede olmasa bile; devreye girip 1 tuşla Alarm çalmaya başlar.

Tuş takımlı modellerde size 10 sn. 15 sn. verilen zaman ayarı hırsız da verilmiş olur; Bu modelimizi kumandayla kullandığınız için alarmı kumandayla devreye sokup çıkarırsınız bu şekilde hırsıza zaman verilmemiş olur; Buda kullanıcıya avantaj sağlar.

İhtiyacınıza göre ilerleyen zamanlarda alarmınıza ek kontak, pır, kumada, darbe sensörü, ilave edilebilir.

 

EV ALARM SİSTEMLERİ

Ev alarm sistemleri evinizi, eşyalarınızı ve en başta sevdiklerinizi korumak için geliştirilmiş, ileri teknoloji ürünü cihazlardır. Hayatımızda birçok tehdit ile karşılaşıyoruz, yaşam alanımız olan evlerimizde güvende huzurda olmak en önemli ihtiyaç ve gerekliliktir. Evinizi güvenli bir hale getirmek için ev alarm sistemine kesinlikle ihtiyaç vardır. Hırsız alarm sistemlerinin farklı seçenekleri vardır, bunları ihtiyacımıza göre seçebiliriz. Kablosuz alarm sistemleri, bahçe koruma sistemleri gibi değişik ürünler bulunmaktadır. Bunlar hakkında bilgi almak için diğer internet sitelerimizde ziyaret edebilirsiniz.

 Alarm Sistemleri Korkutur ve Korur!

Hırsızlık olaylarının normalleşmeye başladığı bir devri yaşıyoruz. Ne yazık ki, el emeği göz nuru olarak gördüğünüz ve baktığınız, ekmek tekneniz olarak ifade ettiğiniz dükkanlarımız tehdit altında. Zor şartlar altında kurulan dükkanları bir de korumak için belli masraf ödemeyecek olmak, işletme sahiplerince hoş karşılanacak bir durum değil tabi. Ne kadar az masrafla dükkan açılırsa, risk de o kadar az oluyor. Ancak, hırsızlardan el emeğiniz ve göz nurunuz olan işletmenizi korumak için belli bir masrafla alarm sistemi taktırmak durumundasınız.

DESİ alarm ile her şey hallolunur!

Masraftan kaçınalım derken, hırsızı işletmenize davet etmeyin! Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, güvenlik sistemleri bulunmayan işletme veya dükkanlar hırsızların hedefinde. Hatta bazı gözü dönmüş diyebileceğimiz hırsız türleri, güvenlik sistemine sahip kurumlara bile giriyor ve kötü emellerini gerçekleştiriyor. Tabi güvenlik sistemine sahip bir işletmeye giren hırsızla, güvenlik sistemi olmayan yere giren hırsız arasında fark var. Birincisi her zaman yakalanır. Ancak güvenlik önlemi bulunmayan yerde gerçekleşen hırsızlık olaylarında adli mercilerin elleri kolları bağlı kalıyor.

DESİ alarm sistemleri, işyeriniz için ideal bir koruma sistemini sağlarken, aynı zamanda da işletme sahiplerinin bütçelerine dost bir fiyat ve ödeme yöntemleri sunarak farkını ortaya koyuyor. İşletmenizi kötülerden korumak için madem ki masraf şart, o zaman en az masrafla en iyi alarm sistemini almak için acele edin!

DESİ alarmı kimler, neden kullanıyor?

Piyasada onlarca güvenlik alarm sistemi satan firma bulmanız kolay! Peki ama kalitesini bulmak ne kadar basit? Önemli olan alarm taktırmak değil, taktırdığınız alarmın işe yaramasıdır. İşte bu noktada DESİ alarm, yeril mühendislerce geliştirilmiş ve bu toprakların ürünü olarak piyasada yerini alıyor. Sadece işyerleri için değil, evler ve birçok kurum için özel çözümler sunan DESİ alarm, güvenlik ekipmanları üretim ve tasarımının yanı sıra, bunların teknik bakımları, satışı ve dağıtımı gibi tüm operasyonları kendi bünyesinde gerçekleştiriyor. Dolayısıyla, başarılı bir müşteri memnuniyeti profiline sahip.

DESİ Ev alarm sistemlerinde de farklı özellikte ürünler yer alıyor. Yapılacak ücretsiz keşif hizmeti sayesinde, dükkanınız içine en uygun alarm sistemine sahip olmanız mümkün. Dükkanınız için doğru ihtiyaçlara göre seçilmiş bir alarm, hem bütçenizden çok fazla para çıkmasını engeller hem de amacına uygun bir kullanım performansı sunar. Hırsızlık riskini ortadan kaldırmak için DESİ işyeri alarm sistemlerine göz atmanız ve bir telefonla müşteri temsilcimize ulaşmanız yeterli olacak.

Desi Hs 102 WTKS Alarm
Desi Hs 102 WTKS Teknik Özellikleri   Elektrik kesilmelerine karşı dâhilî akü. Merkez üni..
Desi Hs 102 WTKS Plus Alarm
  Desi Hs 102 WTKS+ Proline Plus Teknik Özellikleri   Elektrik kesilmelerine karş..
Desi Hs 102 WTKS Proline Alarm
  Desi Hs 102 WTKS Proline Teknik Özellikleri   Elektrik kesilmelerine karşı dahi..
Desi Hs 103W  ECOline Alarm
Desi Hs 103W Dış Sirenli ECOline Teknik Özellikleri Kolayca monte edilebilen ABS gövde, Kapı ..
Desi Hs 103W ECOline Alarm
Desi Hs 103W ECOline Teknik Özellikleri   Kolayca monte edilebilen ABS gövde, Kopyala..
Desi Hs 103W Plus ECOline Alarm
Desi Hs 103W Plus ECOline Teknik Özellikleri   Kolayca monte edilebilen ABS gövde, Kopyal..
Desi Midline WS
Desi Midline WS Teknik Özellikleri   Kolayca monte edilebilen ABS gövde, Kopyalanamayan u..
Desi Midline WS+ Plus
Desi Midline WS+ Plus Teknik Özellikleri   Kolayca monte edilebilen ABS gövde, Kopyalanam..
Desi Steely Kapı Alarmı
Desi Steely Kapı Alarmı Teknik Özellikleri   Desi Steely,çelik kapılar için özel olarak t..
Desi Alarmlı Çelik Kapı Kilidi Dak Kilit
Desi’nin yeni ürünü olan kısaca Dak Stelly Kapı Alarmın yeni versiyonu diyebiliriz fiyat olarakta st..
New
Desi Smartline Akıllı Alarm Sistemi
Günümüzde hırsızlara karşı önlem almak amacıyla akıllı alarm sistemleri kullanılıyor. Desi smar..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Kategoriler