İstanbul'un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Yeşilpınar'da yaşıyor veya dükkan, mağaza, şirket gibi sektörüne özel bir işletmeniz bulunuyorsa alarm ve kamera sistemi kullanarak hem evinizi hem iş yerinizi güvenilir bir biçimde koruyabilir, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden görüntüleyebilirsiniz. Yeşilpınar alarm kamera sistemleri için yoğun nüfus sahibi olan İstanbul'un diğer ilçeleri gibi gereklilik taşımaktadır.

 

Alarm Sistemi Nedir?

Alarm sistemi, evde bulunun veya bulunmayın, işletmenizin çalıştığı saat olsun ya da olmasın, belirlenen bölge dahilinde istenmeyen bir hareket algılanması sureti ile ikaz bildiren bir sistemdir.

Alarm Sistemi Nasıl Çalışır?

Alarm sistemleri kendi içerisinde ana kategori şeklinde;

  1. Merkezi uyarı yapan sistemler
  2. Yalnızca bulunduğu bölgeye ikaz sesi veren sistemler

Olarak ikiye ayrılmaktadır. Firmamız her iki sistemi de sizlere sunmakla birlikte, merkezi bir alarm sistemini önermektedir. Bu tür bir sistemde istenmeyen hareket algılanılması durumunda sisteme entegre edilen telefon numarasına ve en yakın güvenlik/asayiş birimine bilgi gitmektedir. Bu sayede optimum düzeyde güvenlik akışı sağlanmaktadır.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yangın alarm Sistemleri
  •  Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
 
 
  

Kamera Sistemi Nedir?

Güvenlik amacı ile kullanılan kamera sistemi, kayıt durum tipi ile ikiye ayrılmaktadır. Bu sistemi kendi içerisinde lokal bir servera kayıt yapmak veya internet üzerinden merkezi bir sunucuda veri depolamak sureti ile ikiye ayırmaktayız. Firma olarak sağlıklı olan kamera sistem tipinin merkezi bir sunucuda depolanması gerektiğini düşünüyoruz. Zira herhangi bir hırsızlık veya saldırı karşısında kamera kayıt sistemlerinin devre dışı bırakılması veya silinmesi söz konusu olmayacaktır. Kameralar devre dışı bırakılsa dahi kayıt anı devre dışı bırakıldığı ana kadar merkezde depolanacağı için yok edilemez konumda yedeklenecektir.

 

Evime, İş Yerime Uygun Alarm ve Kamera Sistemini Nasıl Bulurum?

Ev olsun, işletme olsun, açık alanlı bir korunak bölge olsun, bizler için yer ve zamanın önemi tabii ki var. Firma olarak doğru yer ve doğru zamanda optimum güvenlik sağlanması, doğru ikaz bilgisinin paylaşılması, an ve an her şeyin doğru kayıt altına alınarak en güvenli şekilde veri saklanmasını önemsiyoruz. Sizlerin de Yeşilpınar çevresinde alarm ve kamera sistemine ihtiyacınız var ise bizlerle irtibata geçmekten çekinmeyin. Maksimum seviyede fayda ve uygun bedeller ile bu hizmetten faydalanmak herkesin hakkı.