Alarm ve kamera firması olarak Vişnezade’nin her yerine hizmet veriyoruz. Satış ve kurulum yaptığımız alarm ve kamera sistemleri ile kişilerin güvende olmalarını sağlıyoruz. Yaptığımız titiz çalışmalarla sistemleri hızlı bir şekilde mekanlara kurarak korumanın başlamasını sağlıyoruz.

Bir alarm sistemi algılama sistemi pır dedektör, aşırı hassas veya hayvan algılama hissetmek ve yerin belli bir alanı için uyarı sağlamak üzere tasarlanmıştır. İhtiyaç duyulan alarm sisteminin tipi  ve yapının düzenine bağlıdır.Bir  alarm sisteminin yerleştirilmesi, gereken alarm türüne ve binanın düzenine bağlı olarak değişir. Tipik pır alarmları bir geçiş yolunun merkezi bir alanına yerleştirilmelidir ve üst kattaki merdivenlerin başına da yerleştirilmelidir. Çok katlı yapıların her bir seviyeye duman alarmı takılması gerekir. Alarm, ışıklar, tavan vantilatörleri veya havalandırma kanallarından güvenli bir mesafede olmalıdır, çünkü soğutucu hava ve akış, yangın, ısı veya dumanın doğru tespitini engelleyebilir.

 

Alarm Sistemleri

Firmamız müşterilerimizin özellikle soygun gibi olaylara karşılık korunmalarını istiyor. Bunun içinde kaliteli alarm sistemleri ile hizmet veriyoruz. Hırsızlara ve soygunculara caydırıcılık veren bu sistemlerle kişilerin güven içinde olmalarını sağlıyoruz. Firma olarak satış yaptığımız alarm sistemlerimiz farklı bazı amaçlar içinde kullanılabilecek özelliklerle üretilmiştir ve hırsızlık dışındaki olaylarda da alarm vermektedir.

Alarm hizmeti verilen diğer olaylar şunlardır;

 • Su baskınları
 • Yangınlar
 • Doğalgaz kaçakları
 • Soygunlar
 • Kapı alarmları

 

Bu sistemlerimiz kuruldukları mekanlarda bu gibi olaylar yaşandığında anında uyarı vererek çözüm üretilmesini sağlıyorlar.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları

 

 

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Firma olarak müşterilerimiz alarm sistemi ve güvenlik kamera sistemi kurdurmak istediklerinde bu sistemlere ihtiyaç duyulan mekana giderek ücretsiz keşif yapıyoruz. Deneyimli elemanlarımız yaptıkları keşifler sonucunda firmamıza gelerek mekan için gerekli ekipmanlar hakkında bilgiler veriyor. Bu bilgilere bağlı olarak gereken malzemelerimizi ayarlayarak mekana gidip sistemlerin kurulumunu sorunsuz olarak gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca müşterilerimizin bu ürünleri doğru kullanabilmeleri için gerekli olan bilgilendirmeyi de yapıyoruz. Sonrasında müşterilerimiz ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorlar. Ürünler hakkında bir sorun yaşadıklarında bizlere başvurarak bilgi alabiliyorlar

 

Kaliteli Güvenlik Kameraları

Mekanların izlenerek güvenlik önlemi alınması amacıyla kullanılan kameraların çekim kaliteleri son derece önemlidir. İyi bir çekim yapamayan ürün kişilere fayda vermeyecektir. BizlerVişnezadealarm kamera olarak kaliteli çekim gücüne sahip güvenlik kameralarımızla hizmet veriyoruz. Bu sayede kameralar görüntüleri net bir şekilde kayıt ediyorlar ve gerektiğinde izlenmesini sağlıyorlar.

 

Her Mekana Kurulum Yapabiliyoruz

Alarm ve kamera firması olarak ihtiyaç duyulan her türlü mekana alarm ve kamera sistemi kurulumu yapabiliyoruz. Bu alanda deneyim sahibi olan elemanlarımız tüm ayrıntıları düşünerek sistemlerin mekana kurulmasını sağlıyorlar. İster evlere, isterse iş yerlerine olmak üzere iç ve dış mekanlar için alarm ve kamera hizmetini en iyi şekilde vermek için yıllardır çalışıyoruz.