Bilgiler
Kampanyalı Ürünler
4 Kameralı Sistem 700 TVL
$1,200.00 $1,000.00
4 Kameralı Sistem 720P AHD
$1,400.00 $1,200.00
4 Kameralı Sistem Ip Set
$2,000.00 $1,800.00
6 Kameralı Set-1 Analog
$350.00 $300.00
6 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$400.00 $350.00
6 Kameralı Set-3 İP 1MP
$450.00 $400.00
8 Kameralı Set-1 Analog
$400.00 $350.00
8 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$500.00 $400.00
8 Kameralı Set-3 İP 1MP
$530.00 $450.00
Caddex Alarm Seti-2
$410.00 $400.00
Kategoriler
En Yeniler
B335-3
$0.00
RFUN
$0.00
BLW-003MK
$0.00
ISC-BPR2-W12
$0.00

Unkapanı Alarm Kamera.html

İŞYERİNDE GÜVENLİK SİSTEMLERİ  NASIL UYGULANIR

Hırsız Alarm Sistemleri Satış ve Montaj

Bir işyeri  alarm ve güvenlik sistemlerinden sorumlu kişiler tarafından sıklıkla sorulan sorulardan biri özellikle de şirketleri için yeni bir mülkiyet yapısına geçtiğinde veya daha geniş alanlara alarm sistemi ihtiyacı nedir diye sorarlar.

Güvenlik mevzuatı uyarınca, tüm ticari alan tesisler, personel, ziyaretçilerin ve şirket varlıklarının bir ölçüde korunmasını da içeren güvenli bir çalışma ortamı sağlamakla yükümlüdür. Özel gereklilikler, gerekli olabilecek güvenlik ve koruma düzeyini belirleyecek uygun bir risk değerlendirmesine tabi tutulur. İşyeri güvenlik sistemi, herhangi bir işletmenin temel varlıklarını korumalıdır; insanları, süreçleri ve mülkü.
Bir işletmedeki güvenlik önlemlerinin çoğu, elektronik ve fiziksel güvenlik bileşenlerinin bir karışımını sağlayacaktır. Örneğin, kişisel saldırı düğmelerini de içerebilecek mülkleri ve varlıkları korumak için bir hırsız alarmı kurulumu . Bu bileşenlerin tümü bir alarm alma merkezi tarafından izlenebilir ve çeşitli tepki seviyeleri sunmak üzere ayarlanabilir. Anahtar sahiplerini, güvenlik görevlilerini devriye gezenleri, yerinde güvenlik ekipleri veya doruğa, bir polis müdahale edebilir. Fiziksel güvenlik tedbirleri, ağır hizmet tipi ve güçlendirilmiş metal parmaklık, pencere ızgaraları ve kapı panjurlarını içerebilir.

Alarm Sistemleri Hırsız Alarm Sistemleri
HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yangın alarm Sistemleri
  •  Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  •  Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
    Kamera Sistemleri, kamera kurulum montajı,  tüm yerlerinde faliyetlerini tüm hızıyla sürdüren Data Güvenlik kaliteden ödün vermeden müsterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak kamera alarm montajlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Data Güvenlik tecrübeli çalışan grubu ile müşterilerinin memnuniyetini herşeyden ön planda tutarak titizlik ve kaliteyi yansıtmaktadır.  kamera firmaları için Data Güvenlik elinden geldiğince yardım etmeye çalışacaktır. Çok daha iyilerini çok daha cüzi fiyatlara yapma hedefinde olan firmamız  her geçen gün daha da büyüyerek isminden fazlasıyla söz ettirmektedir.
 
 
güvenlik sistemleri, hem kalite hem de fiyat açısından Data Güvenlik hergeçen gün daha da büyümektedir. Örneğin görüntü çözünürlüğü iyi bir kamera sistemi ile 100 metre ilerdeki bir canlıyı net ve gerçekçi görme olanağına sahibiz veya 1 kilometre ileriye kadar kabosuz kamera yerleştirip sesli ve yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip görüntüler elde edebilirz. Teknolojinin de ilerlemesiyle artık ofisinizde, firmanızda çalışan elemanlarınızın neler yaptığını neler konuştuğu ve müşterilerinizle olan iletişimlerini sesli ve yüksek görüntü çözünürlüğüne  sahip görüntülü telefon veya bilgisayarınızdan kontrol edebilirsiniz. Ofisler için kullanılan ip kameralar bu iş için idealdir.
 

Alarm izleme merkezine bağlı olan alarm sistemleri tam koruma sağlamaktadır.Alarm izleme merkezi valiliğin onayladığı korunaklı ve güvenli olan acil tehdit durumlarında kolluk kuvvetlerini harekete geçiren birimdir.

 Kamera Sistemleri

 Kamera Kurulum ve Montajı

     


Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemi bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.kamera firmaları ve alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

 Apartman Kamera Sistemleri Ev Kameri Sistemleri Bebek Kamera Sistemleri İşyeri Kamera Sistemleri

Smartvision Kamera Sistemleri Cenova Kamera Sistemleri Avenir Kamera Sistemleri Neutron Kamera Sistemleri

Unkapı  Kamera - Unkapı  Kamera Sistemleri - Unkapı  Güvenlik Kamera - Unkapı  Güvenlik Sistemleri - Unkapı  Kamera Fiyatları – Unkapı  AHD Kamera – Unkapı  ​​​​​​​İP Kamera - İp Cameras – Alarm Sistemi

Unkapı  da Hırsızlık olaylarının artış gösterdiği günümüzde, Alarm sistemi kullanımı bir ihtiyaç haline gelmiş bulunmaktadır. Güvenliğinizi sağlamak için satın almayı düşündüğünüz alarm sistemi, kamera sisteminin veya yangın ihbar sisteminin size ne oranda güvenlik sağlayacağının belirlenmesi için güvenlik sistemi kurulacak yerin keşfinden başlanarak, montaj, eğitim ve destek hizmetlerinin tamamının göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Maalesef bir alarm sistemi kurulurken yapılan yanlış uygulamalar, tüketicinin yanlış bilgilendirilmesi, montaj esnasında kalitesiz yardımcı malzemeler kullanılması (kablo, konnektör, alçak gerilim transformatörleri) uzun vadede giderilmesi uzun ve zahmetli bir süreç isteyen sorunları doğurmaktadır. Bu. nedenle bir güvenlik alarm sistemi almak istediğinizde eksiksiz bir şekilde bilgi sahibi olmalısınız.

Copyright 2003 Data Güvenlik Tüm Hakları Saklıdır.