Son dönemlerde neredeyse her mekân en iyi alarm sistemlerinin kurulumunu sağlayarak insanların daha güvenli ortamda yaşamalarına destek olmaktadır. İŞ yerleri, alışveriş merkezleri, işlek yollar, okullar ve daha birçok farklı iç yapıların güvenliğini sağlamak için ilk etapta kamera cihazlarından faydalanılmaktadır. Bu cihazların üretim aşamasında ise bizler kalitemiz ve tecrübemizle her zaman burada olmayı hedeflemekteyiz. Alarm ve kamera cihazlarından istediğiniz modeli hemen isteyerek geri kalan yaşamınızı daha güvenli ortamlarda geçirebilirsiniz.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 

Alarm Cihazlarının Sunduğu Maksimum Güven

Sevdiklerinizi ve tüm eşyalarınızı evde olmasanız bile korumak istemez misiniz? Bizler firma olarak bu konuda gereken desteği sizlere sağlayarak her alanda yanınız da olmaya çalışmaktayız. Tek bir telefon ile verdiğiniz ürün siparişleriniz hızlı ve güvenli kargo ile adresinize kadar teslim edilecektir. Tuzla semtinin güvenliği için çalışmalarımız kesintisiz devam etmekte olup her zaman aynı kalitede ürün sunmaya devam etmekteyiz. Tuzla alarm kamera cihazlarında tek fark bizim kalitemiz ve işimize duyduğumuz saygıdır.

 

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,ahd kameralı güvenlik sistemiTuzla bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Tuzla bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.Tuzla kamera firmaları ve alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

 

Tek Bir Site İle Güvenliğinizi Koruyun

Farklı mekân ve alanların aynı anda görüntülenmesini sağlayan ve oluşabilecek kötü olayların önceden tedbirle çözüme kavuşturulmasında destek verecek olan alarm sistemleri en doğru şekilde sitemizde eyer almaktadır. En uygun fiyatlar ve kolay ödeme fırsatlarıyla dilediğiniz model ve markadaki cihaza sahip olabilirsiniz. Tuzla alarm sistemleriyle artık çok daha güvende ve rahat olabilirsiniz. Uzman ekibimiz her ayrıntı ile birebir ilgilenip size güvenli ortamlar yaratmaktadır. İnsan ve mal güvenliği için mutlaka sitemize göz atmanızı tavsiye ederiz. Çünkü sonradan duyulan pişmanlık hiçbir şeyi eski yerine getirmez.

Alarm Sistemlerinin En Doğru Şekilde Sunulması

Tuzla semtinde alarm sistemlerinin kurulum aşamaları genel olarak benzerlik gösterir. Kurulum yapılacak mekânın önceden keşifle kontrol edilmesi gerekir.

Alarm ve kamera cihazlarının monte edilirken yapılan aşamalar;

 • Uygun şekilde ilk keşif yapılır ve son karar verilir.
 • Kullanılacak cihazın ne olduğu karar bağlandıktan sonra randevu ile kurulumu sağlanır.
 • En son tüm kontrollerden geçen cihazlar müşteriye teslim edilir.
 • Uygun fiyatlarla alarm ve kamera cihazlarına sahip olmanın en kolay yolu sitemize erişim yapmaktan geçer.