Profesyonel olarak tasarlanmış Sultangazi ev işyeri güvenlik sistemleri evinizin korunduğunu bildirir. Hırsızlar doğaları gereği "evinizi işyerinizi " arıyor ve bir güvenlik sistemine sahip görünen biri üzerinde savunmasız görünen bir ev seçecek.Evinizi korumak için yapabileceğiniz en önemli şey, görünür bir caydırıcılık sağlamaktır. Tüm birinci kat pencerelerinde alarm etiketleri öneririz. Ayrıca, her giriş kapısının yanında bir avlu işareti yerleştirmeyi de düşünmelisiniz. Hırsızlar kolay bir hedef arıyor ve normalde bir alarm sisteminin bulunduğunu bildiren bir ev veya işyeri alarm sistemi kurdurun.

Güvenlik görevlisi ve bekçi, bir yere kadar güvenlik sağlar. Her yerde gözünüzün olması imkansızdır. Kameralı güvenlik sistemleri, maksimum güvenlik sağlayan sistemlerdir. Hareket hassasiyeti olan alarm sistemleri de oldukça etkilidir. Hırsızlığın en yoğun yaşandığı yerlerde kameralı güvenlik sistemi bulunmaz. Bunun bilincinde olan hırsızlar, güvenlik sistemi olmayan yerleri tercih etmektedir. Deneyimli personelimiz, Sultangazi alarm kamera kurulum işlemlerini, deneyimli elemanlarıyla kısa sürede gerçekleştirmektedir.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ


  • Alarm Sistemleri
  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  •  Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları

Güvenlik önlemleri almak için insanlar her zaman belirli teknolojik sistemleri tercih etmektedirler. Özellikle son dönemlerde kurulan alarm sistemleri içerisinde bulunan kamera sistemleri, insanların güvenliğini sağlama konusunda çok büyük bir artı kazandırmıştır. Çünkü hırsızlık ve benzeri vakalarda kamera sistemlerinin ilk olarak caydırıcı özelliği vardır. Bu caydırıcı özellik ise hırsızlık vakalarının azalmasını sağlamış ve adli olarak tutulan raporlarda, kamera sistemlerinin kurulu olduğu evler de bu tarz vakaların yaşanması çok aza inmiştir. Ayrıca sizler kamera sistemleri kurduğunuz da başınızdan bir hırsızlık vakası geçse bile ilk olarak elinizde bu vakaya karşı görsel ve işitsel deliller bulunacaktır. Bu deliller de adli makamların vakaları çözmesi konusunda çok büyük bir ön ayak olmaktadır.

 

Sultangazi kamera sistemleri her zaman sizlerin bölgesel olarak arayış içerisinde olduğunuz, işinizi kolay ve hızlı bir şekilde çözmek ve hemen muhatap olabileceğiniz kişilerin olması için tercih ettiğiniz bir sistemdir. Özellikle son dönemler de kamera sistemlerinde gelişen teknolojiler, sensörlerin de yardımıyla vakaların daha hızlı çözümlenmesine olanak sağlamıştır. Sizler çevreniz de ve Sultangazi içerisinde bu tarz işlemleri yaptıran kişilere denk gelmişsinizdir. Dilerseniz onlardan alarm sistemleri ve kamera sistemlerinin sağladığı güvenlik hissinin ne olduğunu danışabilir ve fikir alabilirsiniz. Sultangazi içerisinde her mahallede hizmet veren Desi Alarm sizlere bu konuda büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Dilerseniz iletişim numaralarından kamera sistemleri hakkında bilgi almanız mümkündür.

 

Etkili Güvenlik Çözümleri Sunuyoruz

Hırsızlığın önlenmesi için günümüzde kameralı sistemler olmazsa olmazdır. Polisler için hırsızın güvenlik kamera görüntüleri çok önemlidir. Kısa sürede hırsızın yakalanması için güvenlik kamera görüntüleri yeterlidir. Ayrıcı sesli alarm sistemleri de aynı şekilde hırsızların yakalanmasında önemli rol oynamaktadır.

Kaliteli Kameralar Profesyonel Çözümdür

Firmamız, hırsızlık olaylarının azalmasına neden olan kameralı güvenlik sistemlerini kısa sürede kurmaktadır. Kapılar, çatı girişleri, bodrum girişleri, bahçe duvarları ve bahçe kapıları, firma elemanlarımız tarafından incelenmektedir. İnceleme sonucunda bu noktalara kurulacak cihazlar belirlenmektedir. Hareket ve ses hassasiyeti olan kameralı cihaz tercihi de bu kategoride önemlidir. Hırsızın tanınması için zom kaliteli ve çözünürlük kalitesi yüksek kameralar tercih edilmelidir. Kameranın uzun ömürlü olması için kaliteli markalar tercih edilmelidir. Ayrıca yedek parça sorunu olmayan markaların tercihi de önemli bir konudur.

Kamerasız Güvenlik Olmaz

Kameralı alarm sistemlerinde dikkat edilecek husus, kaliteli cihaz tercihidir. Ayrıca yedek parça ve benzeri problemler yaşanmamalıdır. Firmamız, sistem kurulumunda yedek parça sorunu olmayan kaliteli cihazları tercih etmektedir. 7/24 çalışan bu cihazlarda kalite önemlidir. Aksi halde kısa sürede sistem çalışmaz hale gelebilir. Kalitesiz malzeme ve amatör işçilik, güvenlik sistemleri konusunda problem meydana getirecektir. Firma olarak, her zaman için işin uzmanı olan personellerle çalışıyoruz.

Maksimum Güvenlik

Hırsızlık olaylarının tam anlamıyla çözülebilmesi için yapılması gereken en önemli işlem işin uzmanlarını tercih etmektir. Firma olarak müşteri memnuniyeti sağladık. Sektörde tercih edilen firmalar içerisinde yer alan şirketimiz, alarm sistemleri konusunda çözüm odaklı hareket etmektedir. Bütün mekanlar için etkili güvenlik seçenekleri sunuyoruz. Kısa sürede sistem kurulumu gerçekleştiriyoruz.