Maddi ve manevi kayıplar insanların güvenlik önlemleri alması fazlalaştırır. Güvenlik önlemleri kişi mekanı terk ettiğinde o mekanın bir caydırıcısı veya savunma mekanizmasını oluşturur. Bu konuda profesyonel ekibimiz sizler için araştırma yapmakta ve Sultanahmet alarm kamera olarak bütün güvenlik önlemlerimizi sizlere sunmaktayız. Kurulum hizmetimiz ile beraber alarm sistemlerinde istediğiniz talepleri karşılamak için varız. Alarm sistemlerimiz çeşitli olaylara karşı korunmanızı sağlayarak hayatınızda maddi kayıpları önler.

Alarm Sistemi İle Projelerimiz

Alarm sistemleri çeşitli olaylardan korunmanızı sağlar. Kurulum hizmetlerimiz ile kısa zamanda kendinize güvenli bölge oluşturabilecek ve iş yeri veya eviniz için asla geriye bakmak zorunda kalmayacaksınız.

Alarm sistemlerimiz ile korunma amaçlarınız;

 1. Hırsız alarm sistemleri
 2. Yangın alarm sistemleri
 3. Sel olayları bildirimi için kurulan alarm sistemi
 4. Gaz kaçağı için yapılan alarm sistemleri

 

Kurulumunu yaptığımız alarm sistemleri sayesinde güvenliğiniz en üst seviyelere taşınacak ve alarmların üstün performansları ile anında müdahale edilebilecektir.

 

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 
 

Kamera Kayıt Sistemleri

Genel anlamda ev ve iş yerlerine kurulan kamera sistemlerimiz hırsızlık olayı için caydırıcı konumdadır. Kurduğumuz kamera sistemlerinin kayıt etme özelliği ile geçmişi izleyebilecek ve evinize ya da iş yerine sizin dışınızda kimlerin geldiğini görebileceksiniz. Çoğu iş yerinde bulunan kamera sistemlerinin en büyük özelliği hırsızlığı önlemektir.

Kameralar İnsan Hayatını Kolaylaştırır

İş yerinizde güvenlik için sürekli durmanız gerekir. Fakat kurduğumuz kamera sistemlerinde iş yeriniz her açıdan izlenebilecek ve bu sayede işleriniz olduğunda rahatlıkla ortamı terk edebileceksiniz. Kamera ve alarm sistemimiz ile doğru ve sorunsuz çalışmalarımız sayesinde sistemimiz olağanüstü bir durumda devreye girecek ve yetkililere bildirim gidecektir. Bu sayede yapılan bütün uygulamalarda insan güvenliği daha da sağlama alınmış olacaktır.

 

Güvenlik Önlemi Alın Arkanıza Bakmayın

İnsanlar maddi ve manevi olarak kayıp yaşamak istemezler. Bunu sayemizde bir çözüm olarak benimsemiş ve alarm kamera sistemlerimizi kullanan kişiler güvenliklerini garanti altına almışlardır. İş yerleri, ofisler ve evlerde kurulan sistemlerimiz doğru zamanda ve kusursuz çalışarak kayıpları tamamen engellemeyi başarmışlardır. Kamera ve alarm sistemlerinin kablosuz olması ile de daha iyi işler çıkartılmıştır.