Kameraya yakalanmak, her hırsız için kabustur. Bir anda kendini hapiste bulabilir. Bu nedenle kamerası olmayan yerler genellikle hırsızların tercihidir. Kameralı güvenlik sistemleri sayesinde, bütün mekanlar için güvenlik sorunu tam anlamıyla ortadan kalkmaktadır. Hapsi göze alan hırsızlar hariç, diğer bütün hırsızlar, kameralı mekanlara yaklaşmaz. Yaklaşan hırsız da kısa sürede pişman olur. Sütlüce Alarm kamera seçenekleri, hırsızların korkulu rüyasıdır.

 

Neden Profesyonel Hizmet Programımız Tercih Ediliyor?

Firmamız, bu işin uzmanı olan, deneyimli ve aynı zaman profesyonel olan elemanlarla çalışmaktadır. Bu sektörde profesyonellik çok önemlidir. Başarının ilk adımıdır. Uzun vadede güvenlik imkanı sunar. Kamera tercihinden, kameraların kurulum noktalarına kadar profesyonellik, uzun ömürlü ve kullanışlı güvenlik sistemlerinin ilk önemli adımı olarak kabul edilir.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 

Güvenlik Sistemimizle Huzurlu Yaşayın

Firmamız, yılların deneyimine sahip ekibiyle, bütün mekanları maksimum koruyacak özel güvenlik sistemi kurmaktadır. Hareket sensöründen, kamera kurulum işlemlerine kadar bütün konularda, güncel sistem seçenekleri sunuyoruz.

Bu gün kameralı güvenlik sistemli sitelerde insanlar çocuklarını rahatlıkla park bölümüne gönderiyor. Güvenlik kameralı yerlerde yaşayanlar, diğer kamerasız bölgelere nazaran daha huzursuz bir hayata sahip. Firmamız, huzurlu bir iş hayatı için kısa sürede kameralı güvenlik sistemi kurmaktadır.

  

Maksimum Güvenlik Gerçekleştiriyoruz

Kameralı güvenlik hizmetimizin temelinde, maksimum seçenekler ön plandadır.

Maksimum güvenlik işlemlerinde dikkat edilen hususlar şu şekildedir:

 1. Firmamız öncelikle keşif hizmeti sunarak, korumaya alınacak mekanı tepeden tırnağa incelemektedir.
 2. Yapılan bu inceleme sonunda kamera noktaları belirlenmektedir.
 3. Bu noktalara yerleştirilecek kameraların özellikleri belirlemektedir.
 4. Hareket sensörü de bu kategoride en doğru noktalara yerleştirilmektedir.

 

Evinizin ve iş yerinizin güvenliğini üst seviyeye çıkarmak için bu önemli konularda güncel ve pratik çözüm seçenekleri oluşturuyoruz. Kamera tercihi konusunda size yardımcı oluyoruz. Bu konuda en iyi seçenekleri masaya yatırıyoruz.

 

Güvenlikte Zirveye Ulaşın

Değerli eşyaların korunması, işçilerin performansının yükseltilmesi, bebeklerin ve çocukların gün boyu izlenmesi, kameralı sistemlerle gerçekleşir. Güvenlik dünyasına özel alarmlı kamera sistemleriyle, mekansal kontrol maksimuma çıkmaktadır. Güvenlik işlemlerinde güvenliğinizin yüzde yüz gerçekleşmesi iş hayatı ve sosyal hayat açısından önemlidir.