Takım anlayışı ile hareket eden ekibimiz, görüntü kaydeden ve anlık bildirim gönderebilen kameralı sistem kurmaktadır. Ahır, çiftlik, bahçe, tarla, arazi, site, apartman, AVM, fabrika, imalathane ve benzeri birçok mekan bu gün kamarayla korunuyor. Ücretsiz keşif ekibimiz adresinize gelerek gerekli inceleme işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 

Güvenlik Sistemi Tercihinde Dikkat Edilecek Hususlar

Takım anlayışı ile hareket eden firmamız, bu kategoride dikkat etmeniz gereken hususları şu şekilde sıralamaktadır:

 1. İlk aşamada tecrübeli ve işinin ehli ekipleri tercih etmelisiniz. Takım anlayışına sahip ekibimiz, tecrübeli ve teknik açıdan yeterli özelliklere sahiptir.
 2. Son teknoloji kaliteli cihazlar, güvenliğin en önemli konusudur. Firma olarak en son teknoloji kamera sistemlerini kısa sürede kuruyoruz.
 3. Servis imkanı ve yedek parça imkanına sahip şirketler tercih edilmelidir. Güvenlik konusunda çözüm odaklı hareket eden firmamız, yedek parça ve servis konusunda çözüm odaklı hareket etmektedir.
 4. Mekansal farklılıkları göz önüne alan ekipler, maksimum güvenlik çözümleri üretmektedir. Keşif ekibimiz, bütün mekanlar için çözüm üretmektedir.

Güvenlikle ilgili konularda ehil olan personelimiz, bu önemli konularda size yardımcı oluyor. Kısa sürede sistemi kuruyor.

 
 

Elektrik Kesintilerine Karşı Önlem Alıyoruz

Güvenlik kameraları için en önemli konulardan biri elektrik kesintileridir. Hırsızlar, her zaman için elektrik sistemini etkisiz hale getirmek ister. Firmamız teknik nedenlerle veya sabotaj nedeniyle meydana gelen elektrik kesintilerine karşı önlem almaktadır. Sistemde meydana gelen arızalar anlık çözülmektedir.

Sistemin Kullanımı Hakkında Destek Çözümleri Sunuyoruz

Firmamız sadece sistemi kurmakla kalmıyor, sistemin kullanımı konusunda da destek sunuyor. Kayıt işlemleri, kayıtların seyredilmesi, kayıtların depolanması, sistem resetleme gibi birçok konuda gerekli eğitimi veriyoruz. Ip kameralarda cep telefonunuzla kamera arasında nasıl irtibat kurulacağı konusu da destek hizmetimiz dahilindedir.

İçiniz Rahat Olsun

Güvenlik konusunda yetersiz olan evler ve iş yerleri, her zaman için ev sahibini tedirgin etmiştir. Profesyonel güvenlik sistemleri, 'içinizin rahat etmesini' sağlar. Firmamız, uzun yıllar maksimum güvenlik seçeneği sunan güvenlik sistemleri kurmaktadır. Hiç uyumayan ve dinlenmeye ihtiyacı olmayan kameralı sistemler, maksimum güvenlik imkanı sunmaktadır.