Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte, alarmlı kameralı sistemler de gelişmeye devam ediyor. Ses ve hareket sensörlü bu sistemler, geçiş noktalarında en küçük hareketi bile anında algılıyor. Kayıt özelliği sayesinde, hırsızlık olayları anlık takip edilmektedir. Kazlıçeşme alarm kamera 7/24 kayıt yapabilen sistemler, uzun ömürlü ve kullanışlı özelliklere sahiptir.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 

Güvenlik Konusunda Teknoloji Harikası Cihazlar Tercih Ediliyor

Yeni nesil kameraları güvenlik sisteminde kullanan firmamız, maksimum güvenlik konusunda pratik çözüm sunuyor.

Bu kategoride firmamız;

 1. Mekansal incelemeyi profesyonel ekipler eşliğinde gerçekleştirmektedir.
 2. Servis seçeneklerine önem verilmektedir. Servis imkanı olmayan cihazları kullanmamaktadır.
 3. Yedek parça sorunu olmayan seçenekler ilk aşamada değerlendirilmektedir.
 4. İşin ehli personelle çalışmaktadır.
 5. Garantili çözüm seçenekleri ilk aşamada tercih edilmektedir.

Firma olarak, her zaman için işin uzmanı olan kişileri tercih ediyoruz. Ekspertiz ekibimizin deneyimli ve tecrübeli ekibi, söz verilen zamanda iş teslimatı gerçekleştirmektedir.

 
 

Kablolu ve Kablosuz Modeller

Güvenliğin en önemli ögesi olan kameralar, iki çeşittir. IP kamera ve kablolu kamera. IP kamera seçenekleri kablosuzdur. Kablolu modeller, anlık bildirim özelliğine sahiptir. Her iki çeşitte güvenliği sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kablosuz sistemlere daha fazla kamera bağlanabilmektedir. Kablolu modeller, güvenlik görevlilerinin bulunduğu yerlerde kullanılan modellerdir.

 

Kamera Özellikleri Önemlidir

Görüntüyü yakınlaştırma özelliğine sahip zomlu modeller, çözünürlük bakımından kaliteli özelliklere sahiptir. Gece görüşlü özelliğe sahip kameralar, gece karanlığında kimlik teşhisi gerçekleştirmektedir. Trafiğin hızlı aktığı yerlerde, hareketli nesneleri yakalayan modeller, kalabalık mekanlarda tercih edilmektedir. Ön planda veya arka planda, görüntü netleştiren modeller, kullanışlı özelliklere sahiptir.

Büyük Alanlar ve Bahçeler Kamerayla Korunuyor

Fabrika, iş yeri, ev, imalathane, okullar ve siteler, kamerayla korunmaktadır. Bunun yanı sıra büyük bahçeler, alanlar ve önemli stratejik bölgeler, kameralı sistemlerle korunuyor. Firmamız, bütün kategorilerde profesyonel alarm sistemi kurmaktadır. Elektrik kesintisine karşı kurulan jeneratör sistemi ile uyumlu olan kamera sistemimiz, ani kesintilerin meydana getirdiği mekanik sorunlara karşı pratik çözüm üretiyor. Arıza durumunda bizi arayabilirsiniz. Servisimiz en kısa sürede adresinize gelerek sistemi tekrar çalışır hale getirmektedir.