Günümüzde, iş yeri güvenliğinde yapılan en büyük hata, hırsızlık olayından sonra güvenlik kamerası sisteminin tercih edilmesidir. Hırsızlığın bariz bir şekilde yaygınlaşması, günümüzde güvenlik kameralarını zorunlu hale getirmiştir. Kapınız açık kaldığında veya pencereniz açık kaldığında, büyük ihtimalle hırsızlık olayı gerçekleşecek demektir.

Kesin Çözüm

Güvensizliğin eksilere düştüğü günümüzde, profesyonel özelliklere sahip kameralı güvenlik sistemleri konusunda bizi her zaman için arayabilirsiniz.Küçükçekmece alarm kamera sistemi sayesinde güvenlikle ilgili sorunlarınız tam anlamıyla ortadan kalkacaktır. Bu konuda kesin çözüm kameralı sistemlerdir. İşin ehli firmamız, bu konuda güvenilir çözüm seçenekleri sunuyor.

Alarm ve kamera sistemleri kişilerin veya nesnelerin güvende olduğundan emin olmak için üretilmiş kayıt ve depolama yapan birimlerdir. Bu birimler teknoloji ile birlikte oldukça gelişmiş bir hal almıştır. Yüz tanıma teknolojisinin entegre edildiği kamera sistemlerinde, kapıları açmak için bu kameralar yeterli olmaktadır. alarm kamera sistemleri ilk olarak büyük organizasyonlarda kullanılmıştır. Havalimanı, işletmeler, fabrikalar gibi alanlarda olumlu sonuç alındıktan sonra kişisel bazlı kullanılabilecek kamera ve alarm sistemleri de üretilmeye başlanmıştır.

Alarm Sistemleri Sensörleri

Günümüz dünyasında sadece işletmelerin ve fabrikaların değil insanların evlerinde de korunmaya ve güvende hissetmeye ihtiyacı vardır. Bu yüzden geliştirilmiş teknolojilerimiz ile birleştirilen alarm sistemleri siz müşterilerimize sunulmuştur. Bu alarm sistemlerimiz sensörlere sahiptir. Sensörlerimiz balkon kapısı, sokak kapısı, pencere gibi menteşeli açılır kısımlara eklenerek evde tam güvenlik sağlanabilmektedir.

İş Yerinizin Güvenliği Önemlidir

Günümüzde hırsızların yakalanması çok kolay hale geldi. Özellikel güvenlik kamera kayıtları, hırsızların 24 saat içerisinde yakalanmasını sağlamaktadır. Kuyumcularda, sarraflarda ve telefoncularda el çabukluğu ile gerçekleşen hırsızlık olayları saniye saniye görüntülenmektedir.

Gece karanlığından faydalanan hırsızlar da gece görüşlü kameralar tarafından kaydedilmektedir. Firmamız, gece görüşlü, zomlu, hareketli nesne yakalayabilen, arka planı netleştiren ve ön planı netleştiren kameraları kullanmaktadır. Maksimum çözünürlüklü, uzun süre sorunsuz kayıt yapan ve elektrik kesintisinde yedek enerji merkezine otomatik bağlanabilen kameraları kullanmaktayız.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Alarm Sistemleri
 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları

Evlerimizin ve kendimizin güvenliğinden emin olmak istediğimiz aşikardır. Alarm sistemlerimizin sensörleri bu yüzden gelişmiş bir duman hassasiyetine sahiptir. Olası bir yangın durumunda siren devreye girmektedir. İster uyuyor ister uyanık olun, bu siren sesini duymamanız mümkün değildir. En kısa zamanda müdahale imkanı veren bu sistemlerimiz insanları ağır kayıplardan kurtarmaktadır.

Yüksek Çözünürlük ve Mekan Seçimi

Küçük çekmece alarm kamera sistemlerimizi seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç ufak nokta vardır. Kamera sistemlerimizin dış özellikleri, yerleştirilecekleri yerin konumuna göre farklılaşmaktadır. Dış mekanlarda kullanılan kameralar daha dayanıklı iken iç mekanlarda kullanılanlar daha modern yapıdadır. Kameralarımızın farklı farklı görüntü kalitesi özelliği vardır. Bir alışveriş merkezi için yüksek çözünürlüğe sahip kamera sistemleri gerekli iken evlerde kullanılan kamera sistemlerinde bu yüksek çözünürlük gerekmemektedir. Yüksek çözünürlüğün bir artı yanı da kolay yüz tanıma özelliğidir.

 
  Dahili ve Harici Depolama Birimi

Çoğu teknolojik ürün gibi kameraların da kayıt hafızaları farklılık göstermektedir. Farklı hafıza tiplerine sahip olan bu alarm kamera sistemlerimizde, yeterli depolama alanına sahip değil ise harici bir birim ile desteklenmelidir. Aylar öncesinin görüntülerine ulaşabilmek için gereklidir. Çoğu kamera birkaç gün ya da birkaç hafta kaydederken geride eski görüntüleri silmektedir. Bunun önüne geçmek ve daha kesin sonuca varmak için harici depolama birimlerimizde destek gerekmektedir.

 

Güvenlik Konusunda Pratik Çözüm

Kameralı güvenlik sistemi, her zaman için pratik bir çözümdür.

Bu sistemin tercih edilmesinin nedenleri şu şekildedir:

 1. Siz tatildeyken evinizi ve iş yerinizi sürekli kayıt altında tutar. Ip kameralar bu kayıtları cebinize gönderir. Diğer yandan hırsızlık durumunda anlık bildirim gönderir.
 2. Kayıt özelliğine sahip olması nedeniyle hırsızların kimliği kısa sürede tespit edilmektedir.
 3. Geniş bir mekanı tek güvenlik görevlisiyle kontrol edebilirsiniz.
 4. Hırsızlar kameralı olan yerlerden her zaman için uzak durmaktadır.
 5. Günümüzün en kaliteli güvenlik seçeneğidir.

 

Günümüzde güvenlik konusunda kameralı seçenekler tercih edilmektedir. Maksimum güvenlik imkanı sunmaktadır.

Bir Telefon Kadar Yakınız

Sektörel anlamda tercih edilen bu sistem için bizi aramanız yeterlidir. Müşteri hizmetlerimizi aramak suretiyle bu konuda bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz ekibimiz, keşif işlemi için en kısa sürede adresinize gelmektedir. Sitemizi ziyaret ederek hizmet kalitemiz hakkında bilgi alabilirsiniz.