Bilgiler
Kampanyalı Ürünler
4 Kameralı Sistem 700 TVL
$1,200.00 $1,000.00
4 Kameralı Sistem 720P AHD
$1,400.00 $1,200.00
4 Kameralı Sistem Ip Set
$2,000.00 $1,800.00
6 Kameralı Set-1 Analog
$350.00 $300.00
6 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$400.00 $350.00
6 Kameralı Set-3 İP 1MP
$450.00 $400.00
8 Kameralı Set-1 Analog
$400.00 $350.00
8 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$500.00 $400.00
8 Kameralı Set-3 İP 1MP
$530.00 $450.00
Caddex Alarm Seti-2
$410.00 $400.00
Kategoriler
En Yeniler
B335-3
$0.00
RFUN
$0.00
BLW-003MK
$0.00
ISC-BPR2-W12
$0.00

Küçükçekmece Alarm Kamera.html

Hırsız Alarm Sistemleri Satış ve Montaj

Alarm ve kamera sistemleri kişilerin veya nesnelerin güvende olduğundan emin olmak için üretilmiş kayıt ve depolama yapan birimlerdir. Bu birimler teknoloji ile birlikte oldukça gelişmiş bir hal almıştır. Yüz tanıma teknolojisinin entegre edildiği kamera sistemlerinde, kapıları açmak için bu kameralar yeterli olmaktadır. alarm kamera sistemleri ilk olarak büyük organizasyonlarda kullanılmıştır. Havalimanı, işletmeler, fabrikalar gibi alanlarda olumlu sonuç alındıktan sonra kişisel bazlı kullanılabilecek kamera ve alarm sistemleri de üretilmeye başlanmıştır.

Alarm Sistemleri Sensörleri

Günümüz dünyasında sadece işletmelerin ve fabrikaların değil insanların evlerinde de korunmaya ve güvende hissetmeye ihtiyacı vardır. Bu yüzden geliştirilmiş teknolojilerimiz ile birleştirilen alarm sistemleri siz müşterilerimize sunulmuştur. Bu alarm sistemlerimiz sensörlere sahiptir. Sensörlerimiz balkon kapısı, sokak kapısı, pencere gibi menteşeli açılır kısımlara eklenerek evde tam güvenlik sağlanabilmektedir.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Alarm Sistemleri
  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları

Evlerimizin ve kendimizin güvenliğinden emin olmak istediğimiz aşikardır. Alarm sistemlerimizin sensörleri bu yüzden gelişmiş bir duman hassasiyetine sahiptir. Olası bir yangın durumunda siren devreye girmektedir. İster uyuyor ister uyanık olun, bu siren sesini duymamanız mümkün değildir. En kısa zamanda müdahale imkanı veren bu sistemlerimiz insanları ağır kayıplardan kurtarmaktadır.

Yüksek Çözünürlük ve Mekan Seçimi

Küçük çekmece alarm kamera sistemlerimizi seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç ufak nokta vardır. Kamera sistemlerimizin dış özellikleri, yerleştirilecekleri yerin konumuna göre farklılaşmaktadır. Dış mekanlarda kullanılan kameralar daha dayanıklı iken iç mekanlarda kullanılanlar daha modern yapıdadır. Kameralarımızın farklı farklı görüntü kalitesi özelliği vardır. Bir alışveriş merkezi için yüksek çözünürlüğe sahip kamera sistemleri gerekli iken evlerde kullanılan kamera sistemlerinde bu yüksek çözünürlük gerekmemektedir. Yüksek çözünürlüğün bir artı yanı da kolay yüz tanıma özelliğidir.

 
  

Dahili ve Harici Depolama Birimi

Çoğu teknolojik ürün gibi kameraların da kayıt hafızaları farklılık göstermektedir. Farklı hafıza tiplerine sahip olan bu alarm kamera sistemlerimizde, yeterli depolama alanına sahip değil ise harici bir birim ile desteklenmelidir. Aylar öncesinin görüntülerine ulaşabilmek için gereklidir. Çoğu kamera birkaç gün ya da birkaç hafta kaydederken geride eski görüntüleri silmektedir. Bunun önüne geçmek ve daha kesin sonuca varmak için harici depolama birimlerimizde destek gerekmektedir.

 

Alarm izleme merkezine bağlı olan alarm sistemleri tam koruma sağlamaktadır.Alarm izleme merkezi valiliğin onayladığı korunaklı ve güvenli olan acil tehdit durumlarında kolluk kuvvetlerini harekete geçiren birimdir.

Kamera Kurulum ve Montajı

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemiKüçükçekmece bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Küçükçekmece bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.kamera firmaları ve alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

Apartman Kamera Sistemleri Ev Kamera Sistemleri Bebek Kamera Sistemleri İşyeri Kamera Sistemleri

Smartvision Kamera Sistemleri Cenova Kamera Sistemleri Avenir Kamera Sistemleri Neutron Kamera Sistemleri

 

Kamera - Kamera Sistemleri - Güvenlik Kamera - Güvenlik Sistemleri - Kamera Fiyatları – AHD Kamera – ​​​​​​​İP Kamera - İp Cameras – Alarm Sistemi

küçükçekmece  da Hırsızlık olaylarının artış gösterdiği günümüzde, Alarm sistemi kullanımı bir ihtiyaç haline gelmiş bulunmaktadır. Güvenliğinizi sağlamak için satın almayı düşündüğünüz alarm sistemi, kamera sisteminin veya yangın ihbar sisteminin size ne oranda güvenlik sağlayacağının belirlenmesi için güvenlik sistemi kurulacak yerin keşfinden başlanarak, montaj, eğitim ve destek hizmetlerinin tamamının göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Maalesef bir alarm sistemi kurulurken yapılan yanlış uygulamalar, tüketicinin yanlış bilgilendirilmesi, montaj esnasında kalitesiz yardımcı malzemeler kullanılması (kablo, konnektör, alçak gerilim transformatörleri) uzun vadede giderilmesi uzun ve zahmetli bir süreç isteyen sorunları doğurmaktadır. Bu. nedenle bir güvenlik alarm sistemi almak istediğinizde eksiksiz bir şekilde bilgi sahibi olmalısınız.

Copyright 2003 Data Güvenlik Tüm Hakları Saklıdır.