Bilgiler
Kampanyalı Ürünler
4 Kameralı Sistem 700 TVL
$1,200.00 $1,000.00
4 Kameralı Sistem 720P AHD
$1,400.00 $1,200.00
4 Kameralı Sistem Ip Set
$2,000.00 $1,800.00
6 Kameralı Set-1 Analog
$350.00 $300.00
6 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$400.00 $350.00
6 Kameralı Set-3 İP 1MP
$450.00 $400.00
8 Kameralı Set-1 Analog
$400.00 $350.00
8 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$500.00 $400.00
8 Kameralı Set-3 İP 1MP
$530.00 $450.00
Caddex Alarm Seti-2
$410.00 $400.00
Kategoriler
En Yeniler
B335-3
$0.00
RFUN
$0.00
BLW-003MK
$0.00
ISC-BPR2-W12
$0.00

Güngören Alarm Kamera.html

Alarm Sistemleri hizmetlerini ve güler yüzlü çalışanları ile sizlere daha iyi bir hizmet için her nokta da yardımınıza koşmaktadır. Kurulum sağlanacak bölge için ücretsiz bir şekilde uzmanlarımız alana ve sağlam bir konum açısından sizlere yardımcı olarak fiyat vermektedir. Bu sisteme sahip olmak için çok fazla bir bütçeye gerek kalmadan kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri de bizlerden alarak can ve mal güvenliği için önemlisiniz bizler için önemlidir. Kamera sistemlerini kullanarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

En çok kullanım alanları iş yerlerinde olmaktadır. İş yerlerimizin güvenliği ve çalışanlarımızın performansı veya çalışması açısından değerlendirilebilecek sistemdir. Sık sık yaşanılan hırsızlık olayları yüzünden her türlü önlemi almış olsakda durdurmak mümkün olmadığı gibi imdadımıza kamera sistemi devreye girmektedir. Kayıt alma özelliği sayesinde o an ki durumu görüntüleme açısından bize kolaylık sağlar. Alarm ve kamera sistemleri tam da bu nokta da imdadınıza yetişerek kurulum ve onarımı yaparak sizlere daha iyi bir hizmet için yanınızda. İş güvenliği açısından büyük bir önem taşımaktadır. Güngören de yaşayanlar güvenlik açısından da bu sistemi taktırmak zorunlu hale getirilmiştir.

 Hırsız Alarm Sistemleri
HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Alarm Sistemleri
  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları

kamera sistemleri iş yerleriniz için en güvenilir şirkettir. Günün her saatinde durmaksızın çalışan bu sistem sayesinde herşeyi kontrol altına alabilirsiniz. Kamera sistemlerinde en çok tercih edilen hareket eden ve zoom yapılabilen sistem en çok kullanılanlar arasındadır. Sultanbeyli kamera sistemleri işinizi kolaylaştıran güvenlikli kamera sistemleri kurulumu yapmaktadır. Bir telefon kadar yakınınızda olan desi alarm firması her konuda sizi bilgilendirerek soru işaretlerini azaltmaktadır. Güvenliğiniz bizler için önemlidir.

 

Güvenlik sistemleri, hem kalite hem de fiyat açısından Data Güvenlik hergeçen gün daha da büyümektedir. Örneğin görüntü çözünürlüğü iyi bir kamera sistemi ile 100 metre ilerdeki bir canlıyı net ve gerçekçi görme olanağına sahibiz veya 1 kilometre ileriye kadar kabosuz kamera yerleştirip sesli ve yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip görüntüler elde edebilirz. Teknolojinin de ilerlemesiyle artık ofisinizde, firmanızda çalışan elemanlarınızın neler yaptığını neler konuştuğu ve müşterilerinizle olan iletişimlerini sesli ve yüksek görüntü çözünürlüğüne  sahip görüntülü telefon veya bilgisayarınızdan kontrol edebilirsiniz. Ofisler için kullanılan ip kameralar bu iş için idealdir.
 

Alarm izleme merkezine bağlı olan alarm sistemleri tam koruma sağlamaktadır.Alarm izleme merkezi valiliğin onayladığı korunaklı ve güvenli olan acil tehdit durumlarında kolluk kuvvetlerini harekete geçiren birimdir.

 Kamera Sistemleri

Kamera Kurulum ve Montajı

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemiGüngören bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Güngören bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.Güngören kamera firmaları ve Güngören alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

Apartman Kamera Sistemleri Ev Kamera Sistemleri Bebek Kamera Sistemleri İşyeri Kamera Sistemleri

Smartvision Kamera Sistemleri Cenova Kamera Sistemleri Avenir Kamera Sistemleri Neutron Kamera Sistemleri

 

 Güvenlik Sistemleri Ev Dışında ve Ev İçinde Kurma Modu

Ev içinde ve ev dışında güvenlik sistemlerinin kurulumu gerçekleştirerek ihtiyacınıza göre kurulum hizmeti tesis ediyoruz. alarm kamera sistemleri sağlayıcısı olarak ev içinde kurma modunu iki şekilde gerçekleştiriyoruz. Ev içinde kurulum hizmetimizde güvenlik sistemleri hırsızın girebileceği olası yerlere, pencere ve kapılara manyetik kontaklar yerleştiriyoruz. Bu modda gözler devrede değildir, sadece manyetik kontaklar devrededir. Hırsız pencere ve kapıyı zorladığında cep telefonuna otomatik SMS gönderiyoruz ve sesle uyarıyoruz. Ev dışında kurulum modunda ise gözler devrede olup hareket algılandığında cep telefonu ve ses uyarısı yapıyoruz.

Copyright 2003 Data Güvenlik Tüm Hakları Saklıdır.