Evlerinizde güvenliği sağlamak ve huzurlu yaşamak istiyorsanız, işletmemize gelerek ya da internet sitemiz üzerinden ürünlerimizi inceleyerek bizlere ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizde hiçbir zaman ikinci el kullanımı yapmadan, sıfır ürün teslimatı yaparak müşterilerimizi memnun etme odaklı çalışmaktayız. Kaliteyi elden bırakmadığımız sektörümüzde, müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek tek amacımızdır.

Ev ve İş Yerinde Güvenlik

Güvenlik sistemlerimiz sayesinde evlerinizde ve iş yerlerinizde tam koruma sağlayacaksınız. Ürünlerimizi dilerseniz bizler, dilerseniz kendiniz de kurabilirsiniz. Kamera ve güvelik sistemi seçiminde sizlere yardım ederek en iyi şekilde ürün satın alımı yapmanızı sağlıyoruz. Bir evin ve işletmenin ihtiyaç duyduğu güvenlik sistemleri pek tabii farklı olabilir. Bu durumlarda da akılcı çözüm önerilerimizle sizlerin yanında olarak, evlerinize ya da iş yerlerinize uygun olan ürünlerin sizlere sunumunu gerçekleştirmekteyiz.

 

Güvenlik Sistemlerine Karar Vermek

Evlerde ve iş yerlerinde farklı amaçlarla kameralar, alarmlar ve sensörler kullanılabilir. Sizlerin hangisine ihtiyaç duyduğuna karar vermenizin ardından bizlere danışmanız en doğru yöntemdir. Bu şekilde en doğru noktaya ulaşmaktayız.

Sistemlerin seçimini yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar:

  • Kaç adet güvenlik kamerasına ihtiyacınız olduğunu saptamak
  • Güvenlik sistemlerinin nerelere yerleştirileceğine karar vermek
  • Mevzuat gereği kullanmak zorunda olduğunuz güvenlik ekipmanlarının tespitini yapmak
  • Ürünlerden istediğiniz verimin tespitini sağlamaktır.

Bu noktalarda kendinizi netleştirdikten sonra sizlere işletme olarak seve seve yardım etmekte, gerekli olan güvenlik ekipmanlarını sağlayarak, güvenlik açığınızı kapatmaktayız.

 

Evinize, iş yerinize ya da güvenlik önlemi almak istediğiniz herhangi bir mekana kamera sistemleri taktırmanız çok basit ve kolay bir işlemdir. Ancak siz kamera sistemleri satın alırken bazı şeylere dikkat etmeniz gereklidir. Bunlar satış sırasında sizlere verilen avantajlardır. İlk olarak kamera sistemleri alırken dikkat etmeniz gereken hangi fiyata nasıl bir sistem satın alacağınızdır. Özellikle bu tarz sistemler iki şekilde satılmaktadır. İlk sistem sistem size ait olmuyor ve sürekli olarak aylık ödemeler yapıyorsunuz. Bu sistemde sizlere her zaman ücretsiz servis ve belirli periyotlar da bakım, kontrol gibi hizmetler verilmektedir. Ancak aylık sistemde uzun vadede büyük zarar etmiş oluyorsunuz ve ürünler hiçbir zaman size ait olmuyor. İstediğiniz de herhangi bir şekilde müdahale edemiyorsunuz.

 

Kamera Kurulum ve Montajı

İstanbul’da özellikle 2000’ li yılların başı itibariyle en hızlı şekilde büyüme ve yükselme kaydeden ilçelerden birisi olan Esenyurt ilçesi, günümüzde kentin kuzey batı bölgesindeki yükselen yıldızlardan birisidir. Özellikle konut ve tesis inşası noktasında şirketlerin cazibe merkezi haline gelen ve buna paralel olarak da hızla artış gösteren ilçe nüfusuyla birlikte yeni ihtiyaçlarda gün yüzüne çıkıyor. İstanbul’ un hızla ve dengesiz şekilde nüfusu artış gösteren ilçesi Esenyurt’ta günün her anında sahip olunan konut ve işyerlerinin güvenliğinin en üst düzeyde sağlanması en önemli olgulardan birisidir kamera sistemleri ve güvenlik sistemleri günümüzde ilçe genelinde hem bireysel yaşam alanları hem de ticari faaliyet gösterilen işyerleri için en yüksek seviyede güvenlik kriterlerinin oluşturulabilmesine yardımcı oluyor.

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemibölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır. kamera firmaları ve alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

Kamera Sistemleri

Hızla gelişen teknolojiyi etkin biçimde kullanarak, her mekandaki farklı risk ve olasılıklara göre en uygun olan kamera sistemleri çözümlerini uygulamaya özen gösteriyoruz. Deneyimli ve uzman teknisyenlerimiz ile mekanda keşif çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Özellikle kamera sistemlerinin uygulanması için ihtiyaç duyulan noktalar, söz konusu çevresel koşullar ve çok daha fazlası ile ilgili olarak teknik bir değerlendirme gerçekleştiriyoruz. Bu teknik değerlendirmenin ardından da kamera sistemlerinin uygulanması için en uygun olan planlamayı gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde mekan içerisinde kamera sistemlerinin herhangi bir açık noktası olmayacak şekilde her açıdan görüş hakimiyeti sağlaması mümkün olan kurulum çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

 

İkinci satış sistemi ise sadece satın alırken bir bedel ödeme üzerine kurulu olan sistemdir. Özellikle bu sistem son birkaç yıldır en sık tercih edilen kamera ve güvenlik sistemidir. Çünkü siz bu tarz bir sistem satın aldığınızda 2 yıl boyunca ücretsiz garanti kapsamı içerisine dahil oluyorsunuz. Bu garanti kapsamı içerisinde olduğunuz sürece rutin kontrolleriniz ücretsiz bir şekilde yapılıyor ve size her hangi bir maddi yükü olmuyor. Bunun haricinde kamera sistemlerisatın aldığınızda, almış olduğunuz sistemde bir sorun meydana geldiyse, saat kaç olursa olsun gezici ekibi aramanız ve adres bilgisi vermeniz yeterlidir. Bu adres bilgisinden sonra ekip sizin adresinize gelir ve ürünlerden kaynaklı olan bir sorun var ise, sorunu hemen orada çözerek sizin güvenliğinizi sağlar.

Sensörlü Güvenlik

İşletmelerde kullanılması gereken sistemlerden bazıları yangın, su baskını ve gaz kaçağı detektörleridir. Toplu halde çalışılan işletmelerde, insanların canına kast etmeyecek şekilde bir çalışma ortamı oluşturmak işverenin görevidir. Bizler de Esenyurt alarm kamera olarak müşterilerimize ve danışanlarımıza, ihtiyaç duydukları tüm ekipmanları sağlayarak, güvenli çalışma ortamı ve yaşam ortamı oluşturmalarına yardımcı oluyoruz, onları destekliyoruz.

Uygun Fiyat Garantisi

Çıktığımız güvenlik sektörü yolunda tüm müşterilerimize en kaliteli şekilde hizmet vermenin yanında, müşterilerimizin ceplerini yakmadan onlara güvenlik sistemi sağlamak da amaçlarımız arasındadır. Ürünlerimizde kaliteli malzemelerden üretilmiş olanları seçip yerleştiriyoruz ve sizlere de bu şekilde satışını sağlıyoruz. Bizlerle internet sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.