Bilgiler
Kampanyalı Ürünler
4 Kameralı Sistem 700 TVL
$1,200.00 $1,000.00
4 Kameralı Sistem 720P AHD
$1,400.00 $1,200.00
4 Kameralı Sistem Ip Set
$2,000.00 $1,800.00
6 Kameralı Set-1 Analog
$350.00 $300.00
6 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$400.00 $350.00
6 Kameralı Set-3 İP 1MP
$450.00 $400.00
8 Kameralı Set-1 Analog
$400.00 $350.00
8 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$500.00 $400.00
8 Kameralı Set-3 İP 1MP
$530.00 $450.00
Caddex Alarm Seti-2
$410.00 $400.00
Kategoriler
En Yeniler
B335-3
$0.00
RFUN
$0.00
BLW-003MK
$0.00
ISC-BPR2-W12
$0.00

Esenyurt Alarm Kamera.html

alarm sistemleri evinizi korur ve acil durumlarda yardım eder

Akıllı yazılım ve donanım sayesinde, alarm sistemleri, izinsiz giriş, yangın veya diğer tehlikeler için özel kullanım için ideal güvenlik  İstatistikler, potansiyel tüm davetsiz misafirlerin dörtte üçü için bir alarm sisteminin en iyi caydırıcılık olduğunu göstermektedir herhangi bir elektronik  güvenceden daha çok yönlüdür, herhangi bir bekçi köpeğinden daha az maliyetlidir.Bu tarz önemli detaylara dikkat ederek tercih yapmanız da fayda olacaktır. Çünkü sizlere tam olarak istediğiniz hizmeti vereni tercih etmeniz, her zaman pişman olmanızı engelleyecektir. Çevrenizde artık çoğu bina da ve dükkanda kamera sistemlerine rastlamanız olasıdır. Bu sebeple sizler de Alarm ve kamera sistemleri hakkında en detaylı bilgileri araştırırken fiyat performans konusuna dikkat etmelisiniz. Ayrıca satış sonrası verilen hizmetler de büyük bir öneme sahiptir. Çevrenizde bu konu hakkında fikir sahibi olan kişilere de danışmanız da fayda vardır.

 

Gözetleme Sistemlerinde Kamera sistemi Bu tür uygulamalar arasında ormanların yangınlara karşı gözetlenmesi, otoyol ve tünellerdeki trafik akışının gözetlenmesi, insan kullanımının zor ve sağlık açısından tehlikeli olduğu endüstriyel uygulamalarda kameraların kullanılması sayılabilir. Sistem sayesinde orman yangınları, trafik kazaları gibi acil durumlar anında fark edilerek kısa zamanda müdahale olanağı doğmaktadır. Ayrıca, ülkemizde son yıllarda hızla genişleyen ve kolluk kuvvetleri tarafından kullanılan Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) gözetleme ve güvenlik ağı sayesinde çalıntı ve trafik kuralı ihlali yapan araçlar plakalarıyla birlikte anında fark edilebilmektedir. Ayrıca, insan kullanılarak gözetleme yapmanın zor hatta imkansız olduğu, ve insan sağlığı için tehlike arz eden endüstriyel otomasyon uygulamalarında, nükleer santrallerdeve kanalizasyon ve diğer boru hatlarının gözetlenmesi ve görüntülenmesi uygulamarında kameraların kullanıldığı görülmektedir.
HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

Evinize, iş yerinize ya da güvenlik önlemi almak istediğiniz herhangi bir mekana kamera sistemleri taktırmanız çok basit ve kolay bir işlemdir. Ancak siz kamera sistemleri satın alırken bazı şeylere dikkat etmeniz gereklidir. Bunlar satış sırasında sizlere verilen avantajlardır. İlk olarak kamera sistemleri alırken dikkat etmeniz gereken hangi fiyata nasıl bir sistem satın alacağınızdır. Özellikle bu tarz sistemler iki şekilde satılmaktadır. İlk sistem sistem size ait olmuyor ve sürekli olarak aylık ödemeler yapıyorsunuz. Bu sistemde sizlere her zaman ücretsiz servis ve belirli periyotlar da bakım, kontrol gibi hizmetler verilmektedir. Ancak aylık sistemde uzun vadede büyük zarar etmiş oluyorsunuz ve ürünler hiçbir zaman size ait olmuyor. İstediğiniz de herhangi bir şekilde müdahale edemiyorsunuz.

 

Kamera Kurulum ve Montajı

İstanbul’da özellikle 2000’ li yılların başı itibariyle en hızlı şekilde büyüme ve yükselme kaydeden ilçelerden birisi olan Esenyurt ilçesi, günümüzde kentin kuzey batı bölgesindeki yükselen yıldızlardan birisidir. Özellikle konut ve tesis inşası noktasında şirketlerin cazibe merkezi haline gelen ve buna paralel olarak da hızla artış gösteren ilçe nüfusuyla birlikte yeni ihtiyaçlarda gün yüzüne çıkıyor. İstanbul’ un hızla ve dengesiz şekilde nüfusu artış gösteren ilçesi Esenyurt’ta günün her anında sahip olunan konut ve işyerlerinin güvenliğinin en üst düzeyde sağlanması en önemli olgulardan birisidir kamera sistemleri ve güvenlik sistemleri günümüzde ilçe genelinde hem bireysel yaşam alanları hem de ticari faaliyet gösterilen işyerleri için en yüksek seviyede güvenlik kriterlerinin oluşturulabilmesine yardımcı oluyor.

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemibölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır. kamera firmaları ve alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

Apartman Kamera Sistemleri Ev Kameri Sistemleri Bebek Kamera Sistemleri işyeri Kamera Sistemleri

Smartvision Kamera Sistemleri Cenova Kamera Sistemleri Avenir Kamera Sistemleri Neutron Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Hızla gelişen teknolojiyi etkin biçimde kullanarak, her mekandaki farklı risk ve olasılıklara göre en uygun olan kamera sistemleri çözümlerini uygulamaya özen gösteriyoruz. Deneyimli ve uzman teknisyenlerimiz ile mekanda keşif çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Özellikle kamera sistemlerinin uygulanması için ihtiyaç duyulan noktalar, söz konusu çevresel koşullar ve çok daha fazlası ile ilgili olarak teknik bir değerlendirme gerçekleştiriyoruz. Bu teknik değerlendirmenin ardından da kamera sistemlerinin uygulanması için en uygun olan planlamayı gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde mekan içerisinde kamera sistemlerinin herhangi bir açık noktası olmayacak şekilde her açıdan görüş hakimiyeti sağlaması mümkün olan kurulum çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

 

İkinci satış sistemi ise sadece satın alırken bir bedel ödeme üzerine kurulu olan sistemdir. Özellikle bu sistem son birkaç yıldır en sık tercih edilen kamera ve güvenlik sistemidir. Çünkü siz bu tarz bir sistem satın aldığınızda 2 yıl boyunca ücretsiz garanti kapsamı içerisine dahil oluyorsunuz. Bu garanti kapsamı içerisinde olduğunuz sürece rutin kontrolleriniz ücretsiz bir şekilde yapılıyor ve size her hangi bir maddi yükü olmuyor. Bunun haricinde kamera sistemlerisatın aldığınızda, almış olduğunuz sistemde bir sorun meydana geldiyse, saat kaç olursa olsun gezici ekibi aramanız ve adres bilgisi vermeniz yeterlidir. Bu adres bilgisinden sonra ekip sizin adresinize gelir ve ürünlerden kaynaklı olan bir sorun var ise, sorunu hemen orada çözerek sizin güvenliğinizi sağlar.

Copyright 2003 Data Güvenlik Tüm Hakları Saklıdır.