Alarm sistemleri bugün iş yerinizde, ofisinizde, kamu binalarında ve evlerinizde en çok kullanılan teknolojik araçlar arasında yer alıyor. Her yıl hırsızlık vakalarının daha da artmasıyla güvenlik sistemlerine olan ihtiyaç gittikçe artıyor. Bu da beraberinde kaliteli güvenlik kameraları ve alarm sistemlerine olan ihtiyacı daha da arttırıyor. Evinizin veya iş yerinizin güvenliğinden ne kadar eminsiniz?

Elbette çoğu zaman yaşanan olaylardan dolayı pek emin olamıyorsunuz. İşte bizler data güvenlik olarak 2000 yılından bu yana tüm müşterilerimize uygun desi alarm sistemleri ürün segmetini tedarik etmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Siz kıymetli müşterilerimiz için kalite konusunda üst düzey ürünlerimizi sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Güvenlik Sistemlerinin Önemi Nedir?

Güvenlik sistemleri ev ve iş yeri gibi her türlü ortamda cadde ve sokaklarda büyük önem taşıyor. Bu sistemlerin başında kamera sistemleri ile alarm sistemleri geliyor. Siz her nerede olursanız olun kurduğumuz mükemmel sistem sayesinde gönül rahatlığıyla işinizi yapabilirsiniz. Güvenlik kamera sistemleri önceden olan olayların görüntülerini net şekilde izlemenizi sağlıyor. Bir diğer sistem olan alarmlar ise bulunduğunuz ortamın güvenliğini sağlıyor. Bizler en iyi donanımları sizler için kurarak bulunduğunuz bölgenin güvenliğini maksimum seviyeye çıkarıyoruz.

 


Alarm sistemleri ciddi anlamda uzmanlık ve deneyim gerektiren güvenlik sistemleridir. Hızlı alarm donanımlarının profesyonel şekilde seçilmesi hayati önem taşıyor. Çünkü uzmanlar tarafından seçilmeyen ve yerleştirilmeyen alarm sistemleri, her zaman bir güvenlik açığının oluşmasına sebep olabilir. Ayrıca usulüne uygun olmayan alarm sistemleri ileride bir hızsızlık vakası olduğunda alarmın çalışmaması gibi büyük sorunlara yol açarak mağduriyetlere neden olabilir. İşte bizler alarm sistemlerinde öncü firma olduğumuz için bu gibi sorunlarınıza çözüm üretiyoruz.Alarm Sistemlerinde Marka Seçiminin Önemi

  • Alarm sistemleri
  • Hırsız alarm sistemi koruma paketi
  • Yangın alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri

Dilediğiniz paketi evinize ya da işyerinize kuran , data güvenlik sistemleri,semtinde yüzlerce kurulum yapmıştır, referanslarımız bölümünden inceleme yapabilirsiniz. Ekonomik dengelerin değişmesi ya da insanların düzene ayak uyduramaması ya da hastalık olarak ta düşünebileceğimiz hırsızlığın yüzlerce tanımını yapabiliriz. Bizim için önemli olan gasp ya da hırsızlığı ortadan kaldırmak tehdit gerçekleşmeden önce caydırmak, caydırmak yeterli değilse vuku bulan olay anında kolluk kuvvetlerini harekete geçirmektir.

Alarm sistemleri riske girebileceğimiz bir konu olmadığından alarm sistemlerimizde asla Çin malları kullanılmamaktadır. Yıllardır bankaların kullandığı sistem olan desi alarm sistemleri kullanılmaktadır.
Desi alarm sistemleri türk malı bir üründür. Hata oranı sıfırdır.

Alarm izleme merkezine bağlı olan alarm sistemleri tam koruma sağlamaktadır. Alarm izleme merkezi valiliğin onayladığı korunaklı ve güvenli olan acil tehdit durumlarında kolluk kuvvetlerini harekete geçiren birimdir.

DESİ Kamera Sistemleri


Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır, 4 kameralı güvenlik sistemleri, alarm bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve desi alarm bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.kamera sistemleri firmaları ve desi alarm alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.
Yangın her türlü konutta, iş yerinde ve diğer mekanlarda olabilecek en tehlikeli hadiselerden birisidir. Can ve mal kaybının en çok yaşandığı durumlardan birisi de yangınlardır. Bizler data güvenlik ekibi olarak yangın esnasında yaşayacağınız tehlikeleri önceden fark etmeniz için en kaliteli sistemlerimizi kuruyoruz. Bu anlamda Data Yangın Alarm Sistemlerimiz, dumana, gaza ve ısıya karşı duyarlı dedektörlerden oluşuyor. Ayrıca Merkezi Güvenlik İstasyonu'muzdan sürekli gözlem altında tuttuğumuz bir güvenlik sistemimizdir.kamera paket sistemlerini buradan inceleyebilirsiniz. Apartman kamera sistemleri, ev kamera sistemleri, bebek kamera sistemleri gibi seçeneklerle kamera paketleri ihtiyacınıza göre en uygun ve profesyonel şekilde çoğaltılmıştır.


Kamera sistemlerinde, istanbul ilçesinde, en profesyonel hizmeti verebilmek için montaj aşamasından önce keşif hizmeti vererek ihtiyaca en uygun çözümleri sunmaktayız. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

 

Kamera Sistemleri ve Kartlı Geçiş Sistemleri

Kamera sistemleri sizler gezide, toplantıda, iş yerinde veya her nerede olursanız olun, ilgili mekanı cep telefonu, bilgisayar ve tablet sayesinde izleyebilirsiniz. Bizler işinde uzman ekibimiz ile birlikte kurduğumuz kamera sistemlerimiz sayesinde bu farkı yaşamanızı sağlıyoruz. Güvenlik kamera sistemlerinin dışında siz değerli kullanıcılarımız için kartlı geçiş sistemleri de üretiyoruz.

Bu sistemler sayesinde personelin hangi saatlerde işe giriş ve çıkış sağladığını rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Personellere verilen kimlik kartları sayesinde, geçiş alanlarına takılan kart okuyucu cihazlar vasıtası ile giriş çıkışların takibi yapılabiliyor. Eğer büyük bir şirketiniz var ise hemen bizi arayarak bu sistemi kurmamızı isteyebilirsiniz.

Böylece sizlerde hangi saatlerde kimlerin şirketinize girip çıktığını raporlayarak anlayabilirsiniz. Hem İstanbul'da hem de tüm semtlerinde Anadolu ve Avrupa yakasında her daim kaliteli hizmet vermekten dolayı gurur duyuyoruz. Ayrıntılı bilgi için iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından ya da info@dataguvenlik.com.tr mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.