Bilgiler
Kampanyalı Ürünler
4 Kameralı Sistem 700 TVL
$1,200.00 $1,000.00
4 Kameralı Sistem 720P AHD
$1,400.00 $1,200.00
4 Kameralı Sistem Ip Set
$2,000.00 $1,800.00
6 Kameralı Set-1 Analog
$350.00 $300.00
6 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$400.00 $350.00
6 Kameralı Set-3 İP 1MP
$450.00 $400.00
8 Kameralı Set-1 Analog
$400.00 $350.00
8 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$500.00 $400.00
8 Kameralı Set-3 İP 1MP
$530.00 $450.00
Caddex Alarm Seti-2
$410.00 $400.00
Kategoriler
En Yeniler
B335-3
$0.00
RFUN
$0.00
BLW-003MK
$0.00
ISC-BPR2-W12
$0.00

Beyoğlu Alarm Kamera.html

Ev veya iş yerlerimiz için güvenlik tedbiri sağlamak amacıyla kullanılan görüntüleme sistemidir. Sistem sayesinde ev veya iş yerinize uzak olsanız bile uzaktan görüntüleme yöntemiyle cep veya bilgisayar tarafından görüntüleye bildiğimiz sisteme kamera sistemi denir. Beyoğlu kamera sistemleri sizleri düşünerek bölgenizdeki oluşabilecek durumlar için en iyi hizmeti göstermeye devam etmektedir. En yoğun yerler arasında iş yerleri başta olmak üzere birçok olayın yaşandığı yerdir. Alarm sistemlerinin içerisinde kamera sistemleri de bulunmaktadır. Kamera sistemi sayesinde oluşabilecek kötü durumlarda en iyi delil olarak kullanılmaktadır. Zorunlu hale getirilen bu sistemi birçok iş yerleri hala taktırmamaktadır. AVM gibi büyük firmaların taktırmış olduğu bu sistem uzun yıllar boyunca kullanılmakta. 

  Beyoğlu Hırsız Alarm Sistemleri

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Beyoğlu Alarm Sistemleri
  • Beyoğlu Yangın alarm Sistemleri
  • Beyoğlu Hırsız alarm sistemleri
  • Beyoğlu Gaz alarm sistemleri
  • Beyoğlu Soygun alarm sistemleri
  • Beyoğlu Su basma önlem sistemleri
  • Beyoğlu Kapı alarm sistemleri
  • Beyoğlu Alarm Ekipmanları
Beyoğlu Kamera Sistemleri  Evlerinizde sıkça kullanılan kamera sistemlerinde bakıcı ve hasta takibi gibi durumları izlemek için kullanılan en iyi sistemdir. İster gizli kullanarak isterseniz de hırsızların korkmasını sağlamak amacıyla daha gösterişli takabilirsiniz. Kamera sisteminde kayıtlı olan görüntüleri ister silebilir isterseniz de kayıt altında alarak uzun süre saklayabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz olarak kullanılan bu sistem bölgenin genişlik ve duruşuna göre de değişiklik gösterebilir. Beyoğlu kamera sistemleri için çok fazla bütçeye gerek kalmadan sizde bu sisteme sahip olabilir başınızı yastığa rahat koyabilirsiniz. Bütçenize göre oluşan paketler mevcuttur. Desi alarm sizleri de düşünerek birçok yenilikler yapmaktadır. Gece uyurken bile hareket sensörlerini çalıştırabilir siz uyuyor iseniz eve birisi girmiş olsa bile sistem devreye girerek yetkili birimleri uyarmaktadır. Bu sistem birçok insanın hayatını kurtarmaktadır. Sizler de hala sahip değilseniz hemen bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.
 
Beyoğlu Alarm izleme merkezine bağlı olan alarm sistemleri tam koruma sağlamaktadır.Beyoğlu Alarm izleme merkezi valiliğin onayladığı korunaklı ve güvenli olan acil tehdit durumlarında kolluk kuvvetlerini harekete geçiren birimdir.Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemiBeyoğlu bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Beyoğlu bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.Beyoğlu kamera firmaları ve Beyoğlu alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.
Beyoğlu Apartman Kamera Sistemleri Beyoğlu Ev Kamera Sistemleri Beyoğlu Bebek Kamera Sistemleri Beyoğlu İşyeri Kamera Sistemleri

Smartvision Kamera Sistemleri Cenova Kamera Sistemleri Avenir Kamera Sistemleri Neutron Kamera Sistemleri

 

Beyoğlu kamera sistemlerinde Data Güvenlik Tercihiniz Olsun !

Uygun koşullar dahilinde ne istediğinizi biliyorsanız kameralı ve kamerasız olarak kurulumu hemen yapılmaktadır. Beyoğlu kamera sistemleri kullanımı oldukça çok kolaydır. Arıza ve diğer durumlar da sistem firmaya sinyal göndererek oluşan arızayı bildirerek yetkili birimlerin gelmesini sağlamaktadır. Birimlerin arızayı yapması çok uzun saatler almaz ve o gün sistem çalışmaya devam etmektedir. Siz hala evinize ve iş yerlerinize taktırmadıysanız hemen arayarak taktırabilirsiniz. Can ve mal güvenliği için kamera sistemi taktırmak önemlidir.

 

Copyright 2003 Data Güvenlik Tüm Hakları Saklıdır.