Bilgiler
Kampanyalı Ürünler
4 Kameralı Sistem 700 TVL
$1,200.00 $1,000.00
4 Kameralı Sistem 720P AHD
$1,400.00 $1,200.00
4 Kameralı Sistem Ip Set
$2,000.00 $1,800.00
6 Kameralı Set-1 Analog
$350.00 $300.00
6 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$400.00 $350.00
6 Kameralı Set-3 İP 1MP
$450.00 $400.00
8 Kameralı Set-1 Analog
$400.00 $350.00
8 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$500.00 $400.00
8 Kameralı Set-3 İP 1MP
$530.00 $450.00
Caddex Alarm Seti-2
$410.00 $400.00
Kategoriler
En Yeniler
B335-3
$0.00
RFUN
$0.00
BLW-003MK
$0.00
ISC-BPR2-W12
$0.00

Beylikdüzü Alarm Kamera.html

Alarm ve Kamera CMS, Mobil Uygulama ve İletişim Çözümleri

Günümüzde kablosuz hırsız alarm sistemleri aileleri genişbant ve / veya GSM / GPRS iletişimi için hücresel ve IP bağlantı seçeneklerini desteklemekte ve bir bağlantı hatası veya parazit durumunda kesintisiz veri aktarımı yapılmasını sağlamaktadır. Bu seçenekler, herhangi bir bina ve her müşteri için en uygun iletişim bağlantıları ve güvenlik yedeklemesiyle ev güvenlik ve işyeri güvenlik sistemini kurmanıza olanak tanır. Buna ek olarak, esnek bağlantı seçenekleri, ek interaktif ve uzak yapılandırma servislerini (bir  alarm merkezi izleme veya kurulum şirketi tarafından barındırılan) etkinleştirerek, arka ofis sunucusuna bağlanmayı kolaylaştırır. * 
 
Tüm iletişim modülleri altyapı geliştikçe dahili, kurulum ve yükseltmeler hızlı ve kolay modüller değiştirilebilir veya panele eklenebilir (birkaç yıl sonra bile).

Hırsız Alarm Sistemleri
HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  •  Yangın alarm Sistemleri
  •  Hırsız alarm sistemleri
  •  Gaz alarm sistemleri
  •  Soygun alarm sistemleri
  •  Su basma önlem sistemleri
  •  Kapı alarm sistemleri
  •  Alarm Ekipmanları

Kamera Kayıt sistemi sayesinde işlenen bir suçun faillerinin hızlı bir şekilde belirlenmesine yardımcı olur. Ayrıca işyerlerinde çalışanlar arasında çıkması muhtemel kavga ve tartışmalarda, olayın kayıtlarına bakarak işverenin problemi çözümlenmesine yardımcı olur. kamera sistemlerinin avantajları yanında aşağıda listelenen eksik yanları ve dezavantajları da mevcuttur.

Güvenlik sistemleri, hem kalite hem de fiyat açısından Data Güvenlik hergeçen gün daha da büyümektedir. Örneğin görüntü çözünürlüğü iyi bir kamera sistemi ile 100 metre ilerdeki bir canlıyı net ve gerçekçi görme olanağına sahibiz veya 1 kilometre ileriye kadar kabosuz kamera yerleştirip sesli ve yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip görüntüler elde edebilirz. Teknolojinin de ilerlemesiyle artık ofisinizde, firmanızda çalışan elemanlarınızın neler yaptığını neler konuştuğu ve müşterilerinizle olan iletişimlerini sesli ve yüksek görüntü çözünürlüğüne  sahip görüntülü telefon veya bilgisayarınızdan kontrol edebilirsiniz. Ofisler için kullanılan AHD kamera ve İP kameralar bu iş için idealdir.
 

Alarm izleme merkezine bağlı olan alarm sistemleri tam koruma sağlamaktadır.Alarm izleme merkezi valiliğin onayladığı korunaklı ve güvenli olan acil tehdit durumlarında kolluk kuvvetlerini harekete geçiren birimdir.

AHD Kamera Sistemleri

 İP Kamera Kurulum ve Montajı

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemi bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve  bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır. kamera firmaları ve alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

Apartman Kamera Sistemleri Ev Kamera Sistemleri Bebek Kamera Sistemleri İşyeri Kamera Sistemleri

Smartvision Kamera Sistemleri Cenova Kamera Sistemleri Avenir Kamera Sistemleri Neutron Kamera Sistemleri

Hırsızlık olaylarının artış gösterdiği günümüzde, Alarm sistemi kullanımı bir ihtiyaç haline gelmiş bulunmaktadır. Güvenliğinizi sağlamak için satın almayı düşündüğünüz alarm sistemi, kamera sisteminin veya yangın ihbar sisteminin size ne oranda güvenlik sağlayacağının belirlenmesi için güvenlik sistemi kurulacak yerin keşfinden başlanarak, montaj, eğitim ve destek hizmetlerinin tamamının göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Maalesef bir alarm sistemi kurulurken yapılan yanlış uygulamalar, tüketicinin yanlış bilgilendirilmesi, montaj esnasında kalitesiz yardımcı malzemeler kullanılması (kablo, konnektör, alçak gerilim transformatörleri) uzun vadede giderilmesi uzun ve zahmetli bir süreç isteyen sorunları doğurmaktadır. Bu. nedenle bir güvenlik alarm sistemi almak istediğinizde eksiksiz bir şekilde bilgi sahibi olmalısınız.

Copyright 2003 Data Güvenlik Tüm Hakları Saklıdır.