Son dönemde İstanbul'un pek çok ilçe ve semtinde olduğu gibi bölgesinde de hırsızlık gibi vakalar artış göstermiştir. Bunun yanı sıra deprem bölgesinde bulunması ve yangın gibi olumsuz sonuç doğuracak olayların ortaya çıkma ihtimalinin bulunması nedeniyle Beşiktaş'ta yaşayan pek çok kişi ve firma kamera sistemleri, yangın alarm sistemleri, deprem alarm sistemleri kurdurmak istiyor. Bu kapsamda sektörde yer alan bu ihtiyacı karşılamak amacıyla hem kamera ve alarm sistemleri hem de bu sistemlerin montaj ve kurulum işlemlerini alarm kamera şirketi olarak gerçekleştirmekteyiz.

Alarm Sistemleri Neden Önemlidir?

Alarm sistemleri bizlere yangın ve doğal afet gibi olayları önceden bildirecek sistemlerdir. Bunun yanı sıra bu mekanizmalar olası bir doğal afet olayına karşı aynı zamanda önlem almamızı sağlar. Alarm sistemleri tüm bu yönleriyle can ve mal güvenliğimizi sağlamamız açısından önemlidir. Eğer sizler de Beşiktaş ilçesinde ikamet ediyor ve alarm sistemleri kurdurmak istiyorsanız alarm kamera firmamız ile iletişime geçerek alarm sistemi hizmetimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi duyabilirsiniz. Alarm sistemlerimiz son derece hassas bir mekanizmadan oluşmakta olup, yangın gibi olaylar karşısında son derece etkili bir performans sağlıyor.

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  •  Yangın alarm Sistemleri
  •  Hırsız alarm sistemleri
  •  Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları

Sistemde kullanılan kameralar doğru seçilmemişse ve elde edilen görüntülerin kaliteleri düşük ise, kayıt altına alınan görüntüler işlenen suçların aydınlatılmasında hiç bir işe yaramayabilirler. Ülkemizde kalitesiz görüntü kayıtlarından dolayı işe yaramayan olay yeri görüntüsü haberlerine sıkça rastlamaktayız.• Kurulan sistemin 7/24 çalışmaması veya görüntü kayıtlarının güvenli bir şekilde saklanamamaları durumlarında, sistem kuruluş amacı olan güvenliğin sağlanması ve suçluların bulunmasına yardımcı olması amaçlarını gerçekleştiremeyecektir.

 

Güvenlik Kamerası Hizmetleri

Güvenlik konusunda kaygı duyan, can ve mal kaybını güvence altına almak isteyen pek çok kişi, işletme, kamu ve kurumlar güvenliklerini sağlamak amacıyla yoğun bir şekilde güvenlik kamerası sistemlerini tercih ediyor. Bu anlamda sektörün ihtiyacına yönelik olarak pek çok alanda alarm ve kamera tedariki ve kurulum desteği sunan alarm kamera firmamız, uzman ve deneyimli çalışan kadrosuyla performansı yüksek kamera sistemleri hizmeti sağlıyor.

 

Beşiktaş Alarm izleme merkezine bağlı olan alarm sistemleri tam koruma sağlamaktadır. Alarm izleme merkezi valiliğin onayladığı korunaklı ve güvenli olan acil tehdit durumlarında kolluk kuvvetlerini harekete geçiren birimdir.

AHD Kamera Sistemleri

AHD Kamera Kurulum ve Montajı

Yangın ve Deprem Alarm Sistemleri

Şirketimi çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini baz alan hizmetler sunmakla birlikte, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasından ödün vermeden uygulamalar gerçekleştiriyor. Özenli ve profesyonel anlamda kurulum ve montaj desteği hizmeti de sunan firmamız Beşiktaş bölgesinin öncü alarm ve kamera sitemleri firmaları arasında yer alıyor. Eğer sizler yangın ve deprem gibi doğal felaketler karşısında önceden önleminizi alma planı içerisindeyseniz bizlerle iletişime geçebilir, kaliteli hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz.