Bilgiler
Kampanyalı Ürünler
4 Kameralı Sistem 700 TVL
$1,200.00 $1,000.00
4 Kameralı Sistem 720P AHD
$1,400.00 $1,200.00
4 Kameralı Sistem Ip Set
$2,000.00 $1,800.00
6 Kameralı Set-1 Analog
$350.00 $300.00
6 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$400.00 $350.00
6 Kameralı Set-3 İP 1MP
$450.00 $400.00
8 Kameralı Set-1 Analog
$400.00 $350.00
8 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$500.00 $400.00
8 Kameralı Set-3 İP 1MP
$530.00 $450.00
Caddex Alarm Seti-2
$410.00 $400.00
Kategoriler
En Yeniler
B335-3
$0.00
RFUN
$0.00
BLW-003MK
$0.00
ISC-BPR2-W12
$0.00

Bayrampaşa Alarm Kamera.html

Günlük hayatımızda birçok problem ve sorunla uğraşmak zorunda kalıyoruz. Bunlara ek olarak aklımızda geride bıraktığımız iş yerimiz veya yuvamızda oluşabilecek herhangi bir sorun sürekli bizi şüphede bırakabilir ve ne yaptığımız işe odaklanabiliriz ne de hayattan keyif alabiliriz.

İstanbul gibi kalabalık nüfuslu bir şehirde suç oranı oldukça yüksek ve baş edilemez seviyede. Özellikle İstanbul'un Bayrampaşa gibi semtlerin de yoğun yerleşim yerleri hırsızlara davetiye çıkarmakta. Hepimizin güvenlikler ile korunan sitelerde oturma imkanı yok fakat alarm kamera sistemi kurarak hepimiz güvenlikli bir hayata adım atabiliriz. Basit bir kurulum gerektiren sistemimiz ile sizlerde tek bir hareketle evinizde ya da iş yerinizde olan bitenden haberdar olabilirsiniz.

 

 

Hırsız Alarm Sistemleri
HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları

Bu Sistem Hangi Konularda Bize Yardımcı Olur?

Bizler yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile ince düşünülmüş bir sistem kurarak sizlerin emek verdiği ev ve iş yerlerinizi koruma altına alıyoruz. Üstelik bu koruma yalnızca hırsızlık olaylarına karşı da değil. Örneğin yeni bir bakıcı işe aldınız ve çocuğunuza karşı tutumlarından emin olmak istiyorsanız tek bir tıkla evinizdeki kameralar sayesinde iş yerinizden her an kontrol sağlayabilirsiniz. Ve ya yeni bir işletme açtınız ve çalışanlarınız ile bir güven bağı kurmak istiyorsunuz kurduğunuz sistem ile iş yerinizde olan biteni anında öğrenebilirsiniz.  alarm kamera sistemi ile tüm bunların dışında olası bir su baskını, yangın, doğal gaz kaçağı ve ya mekandaki ani ısı artışlarından da telefonunuza gelecek aramalar sayesinde veya 120 desibellik alarm sesi ile uyarılacaksınız.

 

Her Adımda Yanınızdayız

Ev ve iş yerlerine kurulan kamera sistemlerinde ortaya çıkabilecek yasal sorunlar mevcuttur. Örneğin eve kurulacak bir sistem de evde bulunan bakıcı veya hizmetlinin kayıtlarının habersiz yapılması kesinlikle yasaktır. Evdeki çalışana haber verilerek kuracak olan bu gizli kamera ağı caydırıcılık bakımından oldukça etkilidir.Tüm bu alarm kamera sisteminin satın alınımından, kurulumuna kadar uzman ekiplerimizle birlikte yanınızdayız. Kayıt sistemlerinde oluşabilecek yasal olmayan her türlü unsurlardan haberdar edilecek ve size uygun sistemi güvenilir danışmanlarımızla seçebilirsiniz.

 

Alarm izleme merkezine bağlı olan alarm sistemleri tam koruma sağlamaktadır.Alarm izleme merkezi valiliğin onayladığı korunaklı ve güvenli olan acil tehdit durumlarında kolluk kuvvetlerini harekete geçiren birimdir.

ahd Kamera Sistemleri

ahd Kamera Kurulum ve Montajı

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,ahd kameralı güvenlik sistemiBayrampaşa bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Bayrampaşa bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.kamera firmaları ve alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

Apartman Kamera Sistemleri Ev Kamera Sistemleri Bebek Kamera Sistemleri İşyeri Kamera Sistemleri

Smartvision Kamera Sistemleri Cenova Kamera Sistemleri Avenir Kamera Sistemleri Neutron Kamera Sistemleri

 

Kamera -Kamera Sistemleri - Güvenlik Kamera -  Güvenlik Sistemleri - Kamera Fiyatları – AHD Kamera – ​​​​​​​İP Kamera - İp Cameras – Alarm Sistemi

da Hırsızlık olaylarının artış gösterdiği günümüzde, Alarm sistemi kullanımı bir ihtiyaç haline gelmiş bulunmaktadır. Güvenliğinizi sağlamak için satın almayı düşündüğünüz alarm sistemi, kamera sisteminin veya yangın ihbar sisteminin size ne oranda güvenlik sağlayacağının belirlenmesi için güvenlik sistemi kurulacak yerin keşfinden başlanarak, montaj, eğitim ve destek hizmetlerinin tamamının göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Maalesef bir alarm sistemi kurulurken yapılan yanlış uygulamalar, tüketicinin yanlış bilgilendirilmesi, montaj esnasında kalitesiz yardımcı malzemeler kullanılması (kablo, konnektör, alçak gerilim transformatörleri) uzun vadede giderilmesi uzun ve zahmetli bir süreç isteyen sorunları doğurmaktadır. Bu. nedenle bir güvenlik alarm sistemi almak istediğinizde eksiksiz bir şekilde bilgi sahibi olmalısınız.

Copyright 2003 Data Güvenlik Tüm Hakları Saklıdır.