Bilgiler
Kampanyalı Ürünler
4 Kameralı Sistem 700 TVL
$1,200.00 $1,000.00
4 Kameralı Sistem 720P AHD
$1,400.00 $1,200.00
4 Kameralı Sistem Ip Set
$2,000.00 $1,800.00
6 Kameralı Set-1 Analog
$350.00 $300.00
6 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$400.00 $350.00
6 Kameralı Set-3 İP 1MP
$450.00 $400.00
8 Kameralı Set-1 Analog
$400.00 $350.00
8 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$500.00 $400.00
8 Kameralı Set-3 İP 1MP
$530.00 $450.00
Caddex Alarm Seti-2
$410.00 $400.00
Kategoriler
En Yeniler
B335-3
$0.00
RFUN
$0.00
BLW-003MK
$0.00
ISC-BPR2-W12
$0.00

Bahçelievler Alarm Kamera.html

Alarm ve kamera sistemleri ile hırsızlık dahil tüm güvenlik risklerini en aza indirmeyi amaçlamaktayız. Firmamız kurulduğu günden itibaren İstanbul başta olmak üzere ülkemizin tüm bölgelerine güvenlik sistemleri ekipmanları temini ve sistem kurulumu işlemlerini yapıyor. alarm kamera sistemleri ile iş yerinizi, evinizi güvenlik altına alabilirsiniz. Çünkü hırsızlık olaylarına karşı alınabilecek en iyi önlemler arasında güvenlik kamera sistemleri bulunmaktadır. Hem caydırıcı hem de tespit özelliğinden dolayı firmamızdan talep edilen güvenlik sistemleri başında gelmektedir.


Çevreniz de kamera sistemleri ve güvenlik sistemleri satan birçok firmaya denk gelmişsinizdir. Hepsinin farklı çalışma sistemleri vardır. Ancak güvenlik sistemleri ve kamera sistemleri satan kurumların birçoğunda genellikle aylık ve sürekli ödeme sistemi mevcuttur. Sizlere rutin olarak kontrol sözü verilir ve bu kontrol fiyatlara dahil edilir. Ancak diğer bir sistem olan ve sadece satın alırken para ödediğiniz sistem kamera sistemleri içerisinde en sık tercih edilen sistemdir. Çünkü 2 yıl garanti verilmesi ve devamında ise yaşadığınız sorunların ufak rakamlara halledilmesi, uzun vadede sizlerin daha kazançlı çıkmasını sağlamaktadır. Her zaman da en mantıklı güvenlik ve kamera sistemleri de budur. Uzun yıllar boyunca kamera sistemlerini sorunsuz bir şekilde kullanabilir ve güvenliğinizi garanti altına almış olabilirsiniz.HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

Güvenlik Tedbirleri

İnsanlar evleri için güvenlik tedbirlerini kendileri alırlar. Kimileri çelik kapı sistemleri kullanırken, birçok insan güvenlik kamera ve alarm sistemleridahil tüm güvenlik önlemlerini alırlar.alarm kamera sistemi kurulumu yaptırmak isteyenler öncelikle firmamızı arayarak yaptırmak istedikleri sistem hakkında bilgi alabilir ve kurulumu yaptırabilirler. Evlerde alınacak güvenlik tedbirleri arasında, çeşitli alarm sistemleri bulunmaktadır. Firmamız eviniz için proje hazırlıyor ve tüm malzemelerin teminini sağlayarak evinizi güvenli duruma getiriyor. Yangın alarmı, gaz kaçağı alarmı can ve mal güvenliği açısından yapılası gereken en önemli güvenlik tedbirleridir.

 Kamera Kurulum ve Montajı

Can Güvenliği

İnsanların en tabi hakları arasında kendi can ve mal güvenlikleri için çeşitli tedbirleri alması bulunmaktadır. Önceden güvenlik kamera sistemleri ve alarm sistemlerinin kurulumları maliyetleri yüksekti ve insanlar maliyetinden dolayı yaptırmıyordu. alarm kamera sistemlerinde yeni teknoloji ürünleri kullanmaya başladık ve yeni ürünlerin özellikleri artmasına rağmen maliyetleri oldukça düşüktür. Artık can güvenliğiniz için yatıracağınız güvenlik sistemlerini firmamız sizlere en ekonomik fiyat avantajları ile sunmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz tüm güvenlik sistemlerinin kurulumlarını en güvenli şekilde yapmaktadır.

Apartman Kamera Sistemleri Ev Kamera Sistemleri Bebek Kamera Sistemleri İşyeri Kamera Sistemleri

Smartvision Kamera Sistemleri Cenova Kamera Sistemleri Avenir Kamera Sistemleri Neutron Kamera Sistemleri

Güvenlik Sistemleri

Firmamız tarafından ev ya da iş yerlerine yapılan çeşitli güvenlik sistemleri sayesinde her türlü güvenlik önlemini almış olursunuz. Kamera ve alarm sistemleri caydırıcıdır ve hırsızlık amacıyla gelen kişilerin eylemlerini önleyecektir. Firmamızın güvenlik amacıyla yaptığı sistemler arasında, yangın alarmı, hırsızlık alarmı, gaz kaçağı alarmı, su baskını alarmı bulunmaktadır. Alarm sistemleri sesli olarak çalışır ve çevreyi uyararak gerekli önlemlerin alınmasını sağlar. Ayrıca alarm sistemini kurduran kişilerin cep telefonlarına yönlendirme yapılabilmektedir.

En üst düzey endüstri liderleri tarafından tasarlanan Alarm  listede yer alan ekipman: Bosch, Honeywell ve (General dsc,paradox,crow,caddx,desi,teknim,

güvenlik sistemleri şirketinizde keskinlik sağlıyor:

Ev Alarm Sistemleri

İş Alarm Sistemleri ve Ticari Alarm Sistemleri

Yangın Alarmları

Video Gözetim Sistemleri

Etkileşimli Ev Otomasyon Sistemleri,  tarafımızdan desteklenmektedir.

Copyright 2003 Data Güvenlik Tüm Hakları Saklıdır.