Bilgiler
Kampanyalı Ürünler
4 Kameralı Sistem 700 TVL
$1,200.00 $1,000.00
4 Kameralı Sistem 720P AHD
$1,400.00 $1,200.00
4 Kameralı Sistem Ip Set
$2,000.00 $1,800.00
6 Kameralı Set-1 Analog
$350.00 $300.00
6 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$400.00 $350.00
6 Kameralı Set-3 İP 1MP
$450.00 $400.00
8 Kameralı Set-1 Analog
$400.00 $350.00
8 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$500.00 $400.00
8 Kameralı Set-3 İP 1MP
$530.00 $450.00
Caddex Alarm Seti-2
$410.00 $400.00
Kategoriler
En Yeniler
B335-3
$0.00
RFUN
$0.00
BLW-003MK
$0.00
ISC-BPR2-W12
$0.00

Bahçelievler Alarm Kamera.html

Çok yönlü Ev işyeri  Koruma Seçenekleri

Bir kablosuz güvenlik sistemi kontrol ve ev otomasyon sistemi, neredeyse tüm kablosuz ekipmanının kombinasyonu ile 30 kadar bölgeyi korur. Kablosuz pasif kızıl ötesi (PIR) ve evde beslenen hayvanlara karşı bağışık hareket algılayıcıları, cam kırma, gaz, duman ve sel dedektörleri ve kapı / pencere manyetik kontakları da dahil olmak üzere son derece geniş bir algılama cihaz yelpazesini destekler .Bir tehdit tespit edildiğinde, Alarm sistemi otomatik olarak izleme istasyonuna bir rapor gönderir, aynı anda dijital ve sesli uyarıları önceden programlanmış özel telefonlara ve / veya çağrı cihazlarına gönderir. İki yönlü sesli iletişim başlatılabilir, böylece uzak ev sahipleri bir çocuğa veya yaşlı ikametcilere yardımcı olabilir.


Çevreniz de kamera sistemleri ve güvenlik sistemleri satan birçok firmaya denk gelmişsinizdir. Hepsinin farklı çalışma sistemleri vardır. Ancak güvenlik sistemleri ve kamera sistemleri satan kurumların birçoğunda genellikle aylık ve sürekli ödeme sistemi mevcuttur. Sizlere rutin olarak kontrol sözü verilir ve bu kontrol fiyatlara dahil edilir. Ancak diğer bir sistem olan ve sadece satın alırken para ödediğiniz sistem Bahçelievler kamera sistemleri içerisinde en sık tercih edilen sistemdir. Çünkü 2 yıl garanti verilmesi ve devamında ise yaşadığınız sorunların ufak rakamlara halledilmesi, uzun vadede sizlerin daha kazançlı çıkmasını sağlamaktadır. Her zaman da en mantıklı güvenlik ve kamera sistemleri de budur. Uzun yıllar boyunca kamera sistemlerini sorunsuz bir şekilde kullanabilir ve güvenliğinizi garanti altına almış olabilirsiniz.HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

Bahçelievler Alarm izleme merkezine bağlı olan alarm sistemleri tam koruma sağlamaktadır. Alarm izleme merkezi valiliğin onayladığı korunaklı ve güvenli olan acil tehdit durumlarında kolluk kuvvetlerini harekete geçiren birimdir.

ahd Kamera Sistemleri

 Kamera Kurulum ve Montajı

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,ahd kameralı güvenlik sistemi bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve evleri korumak için kullanılmaktadır. kamera firmaları ve alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

Bahçelievler Apartman Kamera Sistemleri Bahçelievler  Ev Kamera Sistemleri Bahçelievler  Bebek Kamera Sistemleri Bahçelievler  İşyeri Kamera Sistemleri

Smartvision Kamera Sistemleri Cenova Kamera Sistemleri Avenir Kamera Sistemleri Neutron Kamera Sistemleri

Hırsızlık olaylarının artış gösterdiği günümüzde, Alarm sistemi kullanımı bir ihtiyaç haline gelmiş bulunmaktadır. Güvenliğinizi sağlamak için satın almayı düşündüğünüz alarm sistemi, kamera sisteminin veya yangın ihbar sisteminin size ne oranda güvenlik sağlayacağının belirlenmesi için güvenlik sistemi kurulacak yerin keşfinden başlanarak, montaj, eğitim ve destek hizmetlerinin tamamının göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Maalesef bir alarm sistemi kurulurken yapılan yanlış uygulamalar, tüketicinin yanlış bilgilendirilmesi, montaj esnasında kalitesiz yardımcı malzemeler kullanılması (kablo, konnektör, alçak gerilim transformatörleri) uzun vadede giderilmesi uzun ve zahmetli bir süreç isteyen sorunları doğurmaktadır. Bu. nedenle bir güvenlik alarm sistemi almak istediğinizde eksiksiz bir şekilde bilgi sahibi olmalısınız.

En üst düzey endüstri liderleri tarafından tasarlanan Alarm  listede yer alan ekipman: Bosch, Honeywell ve (General dsc,paradox,crow,caddx,desi,teknim,

güvenlik sistemleri şirketinizde keskinlik sağlıyor:

Ev Alarm Sistemleri

İş Alarm Sistemleri ve Ticari Alarm Sistemleri

Yangın Alarmları

Video Gözetim Sistemleri

Etkileşimli Ev Otomasyon Sistemleri,  tarafımızdan desteklenmektedir.

Copyright 2003 Data Güvenlik Tüm Hakları Saklıdır.