Bilgiler
Kampanyalı Ürünler
4 Kameralı Sistem 700 TVL
$1,200.00 $1,000.00
4 Kameralı Sistem 720P AHD
$1,400.00 $1,200.00
4 Kameralı Sistem Ip Set
$2,000.00 $1,800.00
6 Kameralı Set-1 Analog
$350.00 $300.00
6 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$400.00 $350.00
6 Kameralı Set-3 İP 1MP
$450.00 $400.00
8 Kameralı Set-1 Analog
$400.00 $350.00
8 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$500.00 $400.00
8 Kameralı Set-3 İP 1MP
$530.00 $450.00
Caddex Alarm Seti-2
$410.00 $400.00
Kategoriler
En Yeniler
B335-3
$0.00
RFUN
$0.00
BLW-003MK
$0.00
ISC-BPR2-W12
$0.00

Başaksehir Alarm Sistemleri Kamera.html

Son zamanlarda ülkemiz oldukça yoğun bir şekilde göçler almaktadır. Bunun yanı sıra ise sürekli olarak artan nüfuslar dolayısı ile de güvenlik konusu üzerine daha fazla bir önem arz edilmektedir. Kamera sistemleri bizlerin can güvenlikleri açısından çok büyük bir önem arz etmenin yanı sıra ayrıca kendi mal güvenliğimiz açısından da büyük önem taşır. Güvenlik açısından icat edilmiş olan bu sistemler sadece Başakşehir ile de kalmayıp Türkiye'nin birçok bölgesinde yoğun olarak işlem görmektedir. Başakşehir alarm kamera bu etmenlerden kaynaklı bir şekilde oldukça büyük önem kapsamaktadır.

Başakşehir Konumu Ve Güvenlik İhtiyacı

Başakşehir son zamanlarda özellikle de göçler ile oldukça yüksek bir yoğunluğa sahiptir. Bundan kaynaklı olarak sürekli bir şekilde güvenlik ihtiyacı mevcuttur. Bu mevcudiyet dolayısı ile alarm kameralara duyulan ihtiyaç giderek artmaktadır. Sizlerde Başakşehir alarm kamera ile güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.kamera sistemleri satın almayı düşünüyorsanız Data Güvenlik Alarm’dan bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Hırsız Alarm Sistemleri
HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ


  • Yangın alarm Sistemleri
  •  Hırsız alarm sistemleri
  •  Gaz alarm sistemleri
  •  Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
Güvenlik amaçlı  Kamera sistemlerinin temel amaçlarından biri caydırıcılık sayesinde suç işlenmesine engel olmak, suç işlenmesi durumunda bunun çabucak fark edilerek olaya anında müdahale edilmesine olanak sağlamak ve elde edilen görüntüleri kayıt altına almaktır.Gözetlenen bölgenin muhtelif yerlerine uygun bir şekilde yerleştirilecek kameralar sayesinde bütün alan gözetim altında tutulacak, olası bir olay ve suç teşebbüsü fark edilecek ve anında müdahale edilmesine olanak doğacaktır. Korunulan bölgenin tamamını kapsayacak şekilde yapılacak bir kurulum, bütün bölgenin sadece birkaç güvenlik elemanı ile gözetlenmesi ve korunmasına olanak sağlayacak, bu sayede koruma için gerekli güvenlik personeli sayısını büyük ölçüde azaltacaktır.
 

Hırsızlar için kamera sistemi korkutucu olabilir. Kamera olan yerde hırsızlık gibi durumlar yaşanmaz ve kafanız rahat uyuyabilirsiniz. Bulunduğunuz bölge için kamera sistemlerinde kablolu kablosuz olarak iki farklı seçenek sunulmaktadır. Kablolu sistem hareket sensörleri ve sabit yer açısından sıklıkla kullanılmaktadır evler için ise, kablosuz olanını çok sık kullanılmakta olup estetik açısından şık durmaktadır. Başakşehir kamera sistemleri kaliteli ve güleryüzlü çalışanları ile bir telefon kadar uzağınızda. Ucuz diye aldanıp başka kamera sistemleri taktırdığınız da paranız boşa çöpe gitmesin, kaliteli ve bütçeniz için aradığınız herşey bizde mevcuttur.

 

Alarm izleme merkezine bağlı olan alarm sistemleri tam koruma sağlamaktadır. Alarm izleme merkezi valiliğin onayladığı korunaklı ve güvenli olan acil tehdit durumlarında kolluk kuvvetlerini harekete geçiren birimdir.

Ahd Kamera Kurulum ve Montajı

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,ahd kameralı güvenlik sistemi, bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.kamera firmaları ve alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

Apartman Kamera Sistemleri Ev Kamera Sistemleri Bebek Kamera Sistemleri İşyeri Kamera Sistemleri

Smartvision Kamera Sistemleri Cenova Kamera Sistemleri Avenir Kamera Sistemleri Neutron Kamera Sistemleri

 

7/24 Destek İmkanı

Kamera sistemlerindeki teknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak, Başakşehir kamera sistemleri çözümlerimizle Başakşehir ilçesi genelinde ev ve işyerleriniz için her zaman dinamik bir güvenlik sağlayabilirsiniz. Günümüzde güvenlik sistemleri açısından en önemli olgulardan birisi olan kamera sistemleri sayesinde dünyanın neresinde olunursa olunsun, kullanıldığı mekandaki anlık durum hakkında görsel veri elde edilebilmesi mümkün oluyor. Üstelik her türlü olay ve duruma ilişkin olarak kayıt altına alınan görüntüler ise pek çok noktada tüketici cephesinde ciddi bir avantaj imkanı oluşturuyor. Bu gibi durumlarda profesyonel çözümler ve destek sağlayacak çağrı merkezi hizmetlerine ise 7/24 ulaşabilirsiniz. Tüm bu hizmetler için firmamızı kolayca arayarak, bilgi alabilirsiniz.

 

 

Copyright 2003 Data Güvenlik Tüm Hakları Saklıdır.