Bilgiler
Kampanyalı Ürünler
4 Kameralı Sistem 700 TVL
$1,200.00 $1,000.00
4 Kameralı Sistem 720P AHD
$1,400.00 $1,200.00
4 Kameralı Sistem Ip Set
$2,000.00 $1,800.00
6 Kameralı Set-1 Analog
$350.00 $300.00
6 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$400.00 $350.00
6 Kameralı Set-3 İP 1MP
$450.00 $400.00
8 Kameralı Set-1 Analog
$400.00 $350.00
8 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$500.00 $400.00
8 Kameralı Set-3 İP 1MP
$530.00 $450.00
Caddex Alarm Seti-2
$410.00 $400.00
Kategoriler
En Yeniler
B335-3
$0.00
RFUN
$0.00
BLW-003MK
$0.00
ISC-BPR2-W12
$0.00

Aynalıkavak Alarm Kamera.html

Ev ya da iş yeri gibi alanlarda gerekli güvenlik önlemlerinin sağlanabilmesine yönelik olarak iç ve dış mekanların ve çevrenin izlenebilmesi amacıyla oluşturulan görüntüleme sistemlerine güvenlik kamera sistemleri adını veriyoruz. Yine yangın, hırsız girmesi ve sağlık sorunlarının oluşması gibi olumsuz durumlarda ses, ışık ve telefon aracılığıyla çevreye ve gerekli yerlere haber veren sistemleri de alarm sistemi olarak adlandırıyoruz.

Firma olarak hem alarm sistemleri hem de kamera sistemlerinde, keşif, projelendirme ve kurulum aşamalarının tamamını konusunda uzman ekiplerle yerine getirerek hizmet veriyoruz. Kullanılan tüm ekipman ve malzemede üst düzey kalite ve sağlamlık ilkeleri kapsamında ürün tercihi yaparak sistemlerimizi oluşturuyoruz. Profesyonel ekiplerimizce Aynalıkavak kamera ve alarm sistemleri ihtiyacınıza yönelik kurulumları gerçekleştiriyoruz.

 


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
Elektronik güvenlik alanında alarm sistemleri ve kamera sistemleri, hırsız alarmı, yangın algılama sistemi ve geçiş kontrol sistemlerinde profesyonel çözüm ve uygun fiyatlar sunan firmamız alanında en iyi hizmeti sunuyor.Her gün evlerden ve işyerlerinden çalmak isteyen çalışanlar da dahil olmak üzere hırsızların  hakkında giderek daha fazla hikaye duyuyoruz. Kapsamlı bir işyeri güvenlik planına ve sisteme sahip olmak size huzur vereceğim ve kayıplarınızı azaltacaktır.
 
Sistemlerin Kurulumu

Gerek alarm sistemleri ve gerekse güvenlik kamera sistemleri çalışma esas ve koşulları gözetildiğinde birbirleriyle uyumlu veentegre bir şekilde çalışmaları sağlandığında yüksek verim almaya müsaittirler. Bu doğrultuda bu sistemlerin keşif ve projelendirme aşamalarının en doğru şekilde tamamlanması büyük önem taşır.

Uzman kadromuz ile yerinde yaptığımız keşifler sonrasında, tüm olası ihtimal ve şartlar hesaplanarak projelendirme aşamasını tamamlıyoruz. Tabii bu aşamada sizin istek ve önerilerinizde projenin şekillenmesinde önemli yer tutuyor. Daha sonra profesyonel ekiplerimiz en uygun maliyet çözümleri içerisinde, en yüksek oranda verim sunacak sistemlerin kurulumunu tamamlıyor.

 

Alarm izleme merkezine bağlı olan alarm sistemleri tam koruma sağlamaktadır. Alarm izleme merkezi valiliğin onayladığı korunaklı ve güvenli olan acil tehdit durumlarında kolluk kuvvetlerini harekete geçiren birimdir.

 

 

     

Güncel Teknoloji

Firma olarak her geçen gün gelişen ve sürekli yenilenen teknolojiyi an be an takip ederek, tüm sistemlerin kurulumunda en güncel ve son teknoloji ekipman ve malzeme kullanmak suretiyle çalışıyoruz. Kurduğumuz alarm ve kamera sistemleri elektronik ürünlerden oluşturulduğundan teknolojiyi takip büyük önem taşımaktadır.

Bu kapsamda alarm sistemlerimizde aktif hale getirme veya kapama işlemlerini kumanda, şifre girme veya telefon üzerinden gerçekleştirme imkanlarını da sizlere sunuyoruz. Kamera sistemlerinde ise görüntü yanında ses alabilme isteklerinizde de mikrofon sistemleri ile çözümler üretiyoruz.

 

Apartman Kamera Sistemleri Ev Kamera Sistemleri Bebek Kamera Sistemleri  İşyeri Kamera Sistemleri

Smartvision Kamera Sistemleri Cenova Kamera Sistemleri Avenir Kamera Sistemleri Neutron Kamera Sistemleri

 

 

Müşteri Memnuniyeti

Biz, Aynalıkavak alarm ve kamera kurulumlarını öncelikle sizin memnuniyetinizin sağlanması noktasını düşünerek en kaliteli ve teknolojik malzeme kullanımı ile en uygun maliyet çözümleri içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Copyright 2003 Data Güvenlik Tüm Hakları Saklıdır.