Teknim alarm sistemi, evinizi, işyerinizi, davetsiz hırsızlara karşı korumak, Su basması, Yangın gibi durumlarda, evinizde, işyerinizde koruma altındaki bölgeler ihlal edildiğinde sizlere ya da (Alarm Haber Alma Merkezlerine) bilgilendirme göndermeyi amaçlayan sistemlerdir.. Gereksinimlere göre tasarlanan modüler bir yapı ile sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanmaktadır. Örneğin; Su basma dedektörü, PIR dedektörü, Manyetik Kontak, Duman dedektörü, para tuzağı, panik butonu, Isı dedektörü, Doğal Gaz dedektörü vb. kuru kontak NO/NC bilgisi veren uç birim cihazları Hırsız Alarm sistemine entegre edilebilmektedir

 Bu temel işlevlere ek olarak kullanıcıların yaşam konforunu da büyük ölçüde artıracak PGM kontrolleri ile aydınlatma, ısıtma kontrolü ve diğer birçok ev / bina otomasyonu görevi gibi işlevleri gerçekleştirebilir.
Gelişmiş Hırsız Alarm Sistemleri ile Mobil uygulamalar üzerinden evinizi / işyerinizi dünyanın neresinde olursanız olun takip edebilir. Olumsuz durumlarda bildirimler alabilirsiniz.
Teknim ürünlerimiz ile VAP serisi ve TSP serisi yeni teknolojik alarm panelleri, VPC serisi alarm paneli keypad leri, ATP serisi alarm dedektörleri ve VAS serisi ile TSS serisi hırsız alarm sirenlerimizle işyerinizi ve evinizi güvenli bölgeler haline getirebilirsiniz. Ürünlerimiz üstün teknoloji, özgün tasarım ve Kolay kullanımı ile sektör de liderlik yapmaya devam ediyor. Teknim Hırsız Alarm Sistemleri ürün yelpazesi ile Dünya genelinde hali hazır da bir çok ülke de satışı yapılmaktadır.

 

Alarm sistemlerinde güvenlik açıklarından taviz vermeden küçük, büyük işletmeler ve müstakil ev, apartman dairesi güvenliği için en uygun fiyat politikası türk malı ile hizmet sağlayan elektronik ekipmanlardan oluşan teknim Alarm grupları iki ayrı üründe hayat bulmuştur. Bu sistemler ev ve işyeri tam güvenlik gereksimlerini her iki üründe kablolu ile kablosuz, telefon aramalı ve aramasız olmak üzere farklı donanımlarla her bütçeye ve her ihtiyaca göre üretilmiştir.

teknim vap Serisinin en çok satan modeli olan ürün grubu ev, ofis iş yeri güvenlik sistemlerinde güvenirliğin ve estetikliğin bir arada tutulduğu, plastik kasa tipi ile ayrılan en büyük özeliğidir. Ayrıca harici şifre paneli ve uzaktan kumanda ile olay bir şekilde büyük küçük her kesin rahatlıkla kullanımı kolay güvenli alarm sistemidir modelidir. Elektrik Kesintisinde 1 güne kadar elektriksiz ortamda çalışmakta iç ve dış siren teknolojisi, her türlü müdahalelere karşı (kablo Kesimi) sabotaj korumalı Bu ürünümüzde standart donanım yada extra ekipmanlar ve sensörlerle kurulacak olan mekana göre güvenlik sistemi kablolu ve kablosuz dedektörler ile koruma alanını istenildiği gibi geliştirilebilmektedir.

                               Teknim Alarm Sistemlerinin Ortak Özellikleri


 Şifre veya Uzaktan kumanda ile alarmı kurma ve iptal edebilme özelliği  Toplamda 8 Adet kadar ayrı şifre sisteme tanıtabilir, toplamda 8 adet kadar silver uzaktan kumanda tanıyabilme  4 veya 8 bölge Adet kablolu zone alan girişi 32 Adet’e kadar kablolu dedektör bağlanabilen sağlam alt yapı, 32 adet kadar ilave RF kablosuz teknim uyumlu dedektörleri tanıyabilme ( PIR Hareket Dedektörü, Manyetik Kapı Kontağı, Darbe Sensörü vs.)


Alarm Paneli ile alarm sirenine müdahalelere ve kablo kesimlerine karşı 24 saat aktif olan sabotaj koruması.

 Telefon Aramalı Modellerde Alarm Anında bağlı modellerde sabit hat veya GSM üzerinden altı adet telefonu arayıp 5 saniyelik sesli robot ses ile sesli mesaj bırakabilmesi ile hiçbir aylık, yıllık ücret olmadan kullanım imkanı, Alarm sisteminiz uzaktan alarm çalıyorken susturma, alarmınızı uzaktan aktif ve iptal edebilme özellikleri ile telefon aramalı modellerde standart özellikler arasındadır. Dilerseniz sisteminizi 7/24 haber alama merkezine takip için yönlendirip bağlanabilir.

 

 

Alışveriş sepetiniz boş!

Kategoriler