Paradox Alarm Sistemi

Mekanların güvenliğini sağlamak amacıyla ev ya da iş yerlerine kurulan alarm sistemleri, teknolojinin gelişmesi ile birlikte önemli bir konuma gelmiştir. Böylece bireyler, bulunduğu mekanların güvenliğini sağlaması için alarm sistemlerine odaklanmış durumdadır.

 Sektörde pek çok alarm sistemi bulunmasına rağmen güvenilecek sistemler azdır. Bu yüzden bireylerin doğru seçim yapmaları, güvenlik açısından oldukça önemlidir. Doğru seçimlerin arasında en güvenilir alarm sistemi olan Paradox, sektörün öncü markasıdır.

Bu sistem ile birlikte bireyler, evlerini ya da iş yerlerini güvenli konumda tutar ve ayrıca, günün har saniyesinde de uzaktan izleme imkanı sunar. Paradox alarm sistemleri, müşterilerine hem kablolu hem kablosuz olmak üzere iki çeşit imkan sunar. Böylece, güvenlik kapsamını ön planda tutarak en iyi hizmeti sunmaktadır.

Sunduğu Olanaklar

Paradox alarm sistemi, müşterilerine en güvenli ortamı sağlamak amacıyla çeşitli hizmetler sunar. Bu hizmetler, kablolu, kablosuz ve cep telefonu ile iletişim olanağı gibi özellikler barındırmaktadır. Ayrıca, uzaktan kumanda, manyetik kontak ve hareket tanımlayıcısı ile de güvenlik kapsamını üst düzeye çıkarır.

Kablosuz seçimde bütün ürünler kablosuz olarak bağlanırken, kablolu seçiminde ise bazı nitelikler kablo ile hizmet vermektedir. Alarm paneli ise bireylere kapıyı açmadan, dışarıdaki bireyi görme imkanı sağlar. Bu sebeplerden ötürü, güvenlik kapsamını genişleterek, sektörde en iyi imkanları sunan öncü bir marka haline gelmiştir.

Alarm Sisteminin Fiyatları

Cihaz modeline ve özelliklerine göre fiyat aralığı geniş kapsamda değişmektedir. Güvenlik açısından verdiği üst düzey hizmet aynı olsa da, teknolojik imkanları modelden modele değiştiği için net bir ücret yoktur. Ancak, fiyat aralığı olarak ürünler, 800 ve 4.000 Türk lirası arasında değişir.

Farklı Alarm Sistemleri

Kalite bakımından aynı, ancak farklı amaçlar için kullanılan ürünler de marka dahilinde bulunur.

Bu ürünler şöyledir;

  • Araç Kamera Sistemleri
  • Personel Takip Sistemi
  • Haberleşme Sistemi
  • Su Baskın Tanımlayıcı Sistemi

Marka dahilinde bulunan bu ürünler, teknolojik olarak en üst seviyede üretilmiş ve müşteri memnuniyetini sağlamış ürünlerdir.

İletişim

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Paradox alarm sistemlerine, hızlıca ulaşmak oldukça kolaydır.

Alışveriş sepetiniz boş!

Kategoriler