Desi Alarm Sistemleri

Türkiye'nin alarm ve güvenlik sistemi alanında özgün, orjinal ve %100 yerli markalarından biri olan Desi, keşif, kontrol, satış, kurulum ve teknik servis hizmetleri ile kendi geliştirdiği ürünü hem kendisi hem de bayileri aracılığı ile yaygın olarak piyasaya sürmeye devam ediyor. Desi alarm sistemleri ile güven ve huzur içinde yaşamaya, yaşam alanı ve iş yerlerini korumaya alışanlar ise bu konforun tadını çıkarıyorlar.

Desi Nedir?

Desi, Türkiye'nin ilk %100 yerli üretim alarm ve güvenlik sistemini üreten firmasıdır. Desi'nin alarm ve güvenlik sistemleri hem Türkiye genelinde satılmakta hem de yurt dışına ihraç edilmektedir. Yurt içinde her noktaya satış hizmeti, eğitim, distribütörlük, bayilik veren Desi, dünya çapında alarm sistemi üreticilerinden farksız, bir o kadar tecrübeli ve bu anlamda Türkiye'nin göğsünü kabartan sistemler üreten yerli bir şirkettir. Sistemleri içerisinde kendi geliştirdiği Smart ünitelere de yer veren Desi, alarm ve güvenlik ikaz sistemleri ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Alarm Sistemi Neye Yarar?

Desi alarm sistemlerini bilenler bilir. İhtiyaca yönelik ve çözüme uygun olarak üretilen bu sistemler, birçok insan için hem uygun fiyata temin edilebilir aralıkta bulunur hem de bir ev, yaşam alanı ya da iş yeri için tam anlamı ile hedefi 12'den vurmaktadır. Alarm sisteminin neye yaradığına gelecek olursak, bir alarm sistemi ile hırsızlık önleme, caydırıcılık, sağlık söz konusu olduğunda panik alarmı, manuel ve otomatik olarak doğal afet uyarısı gibi anları uyarmak konusunda sayısız yarardan bahsedebiliriz. Ayrıca ev veya iş yerinizde olmadığınız anlarda, Desi'nin Smartline adlı uzaktan yönetilebile akıllı sistemini de anmış olalım.

Alarm Sisteminin Faydaları

Küçük, orta ölçekli ve büyük firmaların sıklıkla tercih ettiği markalardan biri olan Desi, alarm sistemleri ile çeşitli faydalar sağlamaktadır.

Bu faydalar;

  • Can ve mal güvenliği
  • Erken tespit şansı
  • Sesli ikaz
  • Önlem almaya zaman kazandırma

Ve daha birçok yönden katkısı büyük noktalarda ortaya çıkar. Her şeyin başı sağlık olduğundan, Desi için ilk hedef tehlikeli durumlar ve hırsızlık tespitine bağlı anlarda, doğru tespit ve anlık ikaz biriminin harekete geçmesini sağlamaktır.

Sigorta Tazminatında Alarm ve Güvenlik Sistemleri

Sigorta acenteleri ve sigorta şirketleri, ev ya da iş yerlerinde bu türden alarm sistemleri ve güvenlik birimleri olmaması durumunda, başa gelen istenmeyen olaylara şüphe ile yaklaşmakta ve kanunen ödememe haklarını kullanabilmektedir. Bu tür durumlarda zor durumda kalmamak adına ev ya da iş yerlerinizde alarm sistemleri kullanmayı unutmayınız.

Desi Alarmlı Çelik Kapı Kilidi Dak Kilit
Desi’nin yeni ürünü olan kısaca Dak Stelly Kapı Alarmın yeni versiyonu diyebiliriz fiyat olarakta st..
New
Desi Smartline Akıllı Alarm Sistemi
Günümüzde hırsızlara karşı önlem almak amacıyla akıllı alarm sistemleri kullanılıyor. Desi smar..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Kategoriler