Bayi Olun
Kampanyalı Ürünler
4 Kameralı Sistem 700 TVL
$1,200.00 $1,000.00
4 Kameralı Sistem 720P AHD
$1,400.00 $1,200.00
4 Kameralı Sistem Ip Set
$2,000.00 $1,800.00
6 Kameralı Set-1 Analog
$350.00 $300.00
6 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$400.00 $350.00
6 Kameralı Set-3 İP 1MP
$450.00 $400.00
8 Kameralı Set-1 Analog
$400.00 $350.00
8 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$500.00 $400.00
8 Kameralı Set-3 İP 1MP
$530.00 $450.00
Caddex Alarm Seti-2
$410.00 $400.00
Bilgiler
Kategoriler

Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

                                                             ALARM SİSTEMLERİ

Alarm Sistemleri geniş içerik öneri ve özellikleri bulabilirsiniz.

Alarm Sistemleri malınızı, canınızı, sevdiklerinizi ve birikimlerinizi koruyan bir sistemdir. Alarm Sistemleri modern günümüz teknolojisinin geldiği noktada olmazsa olmaz ürünlerdendir. Her evde ve işyerinde mutlaka bulunması gerekmektedir. Alarm sisteminde marka seçerken dikkat edilmesi gereken nokta ürünün daha önce nerelerde kullanıldığıdır. Bankaların kullandığı Kanada malı Dsc Alarm,Paradox Alarm,Crow Alarm,Cadex Alarm Sistemlerini kuran Data guvenlik sistemleri, sizi ve sevdiklerinizi tamamen güvence altına alıp daha rahat uyumanızı sağlar. Dünya üzerinde hırsızlığa önlem olarak kullanılan alarm sistemleri kesinlikle güvenilen yerlerde montajı yapılmalıdır.

Alarm Sistemleri

Alarm Sistemlerinde bayiliklerimiz ve toptan satışımız bulunmaktadır, Kablolu ve kablosuz alarm sistemlerinde en iyi fiyat garantisi ve ürün özelliklerini sitemizde bulabilirsiniz. Ev güvenliği, özellikle bugün dengesiz ekonomi ve sendeleyen veriler yüzünden hafife alınmaz bir duruma gelmiştir. İnsanlar evlerini, işyerleri ve aileleri her zamankinden daha duyarlı hale getirmektedir, Hırsızlar harekete geçmeden sizin harekete geçmeniz gerekmektedir. Satış ve montaj ekibimiz tamamen profesyonel ve işine sadık ve kendini güvenlik sistemlerinde yetiştirmiş insanlardan oluşmaktadır. Bir ev güvenlik sistemi kurulması masraflı ve zaman zaman kafa karıştırıcı de olabilir. Referanslarımı ve tecrübelerimizi size aktararak her konuda yanınızda olup satış sonrasında da size tam destek vermek öncelikli görevimizdir. ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Alarm izleme merkezi ve alarm servislerimiz 24 saat kesintisiz hizmetinizdedir.

Hırsız Alarm Sistemi

Hırsız alarmları mağazalar ve diğer işyerleri de standart donanım haline gelmiştir, hırsız alarm sistemleri de evlerde giderek yaygınlaşmıştır. Hırsız alarm sistemleri için bir seçenek yapmak zorunda kaldıysanız kesinlikle çok seçenek ile karşılaşacaksınız.

 

Alarm sistemlerinde en çok sorulan soruların başında gelen hangi alarm sistemini kurmalıyım, alarm sistemlerinde en çok tercih edilen marka Dsc ya da Paradox alarm sistemleridir. Bu iki alarm markası sorunsuz ve arıza çıkarmayan sistemler olup bankaların kullandığı sistemlerdir. General Elektrik markası da tercih edilen ve sektörde tutulmuş alarm sistemleridir. Alarm sistemine sahip olmadan önce firmamızın yerinde bir keşif yapması sizin için doğru olacaktır. Bilinmelidir ki alarm sistemleri her ne kadar güvenli olsa da montaj yapacak personelin de tecrübesi sizi o kadar güvende tutacak ve cihazın daha uzun ömürlü ve hatasız çalışmasına, yanlış alarm vermemesine olanak sağlayacaktır.

Alarm sistemleri Türkiye'de hızla yaygınlaşmış ve halen de yaygınlaşıyor. Bazı bilinçlenmeden herhangi bir alarmı alıp evine taktıran müşteriler hırsızın evlerine girmesinden şikayetçi olarak firmamıza gelmektedirler. Son zamanlarda birçok reklam yaparak kendine müşteriler de bulan alarm sistemi sattığını ya da ürettiğini söyleyen firmalar aslında gösterişten başka hiçbirşey satmamaktadırlar. Bunlara aldanmamak gerekmektedir. Alarm sistemi hayatınızda 1 ya da 2 kez lazım olacak sistemlerdir. Lazım olduğunda sizi yarı yolda bırakmaması ve sabote edilememesi gerekmektedir.

Türkiye de hızla gelişen bu sektörden hızla kar elde eden sektörümüz sistemleri daha ilerilere çıkararak müşterilerimizin bütçelerini sarsmayacak şekilde en iyi alarm sistemini en ucuz şekilde sizlere sunmak için fiyat politikasını gizlemeden ürünlerini sitesinde sergilemeye başlamıştır. Gerçekte doğru bir alarm sistemine sahip olabilmek için önce alarm takılacak mekanda keşif yapılması doğru olacaktır.

Alarm Sistemleri, Ev koruma hırsız önleme, alarm sistemleri fiyat ve özellikleri hakkında sitemizde satış ve hizmet olarak her konuyu bulabilirsiniz.
Hırsız alarm sistemleri toptan satış montaj hizmetleri

Alt Kategoriler

Copyright 2003 Data Güvenlik Tüm Hakları Saklıdır.