Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri malınızı, canınızı, sevdiklerinizi ve birikimlerinizi koruyan bir sistemdir. Alarm Sistemleri modern günümüz teknolojisinin geldiği noktada olmazsa olmaz ürünlerdendir. Her evde ve işyerinde mutlaka bulunması gerekmektedir. Alarm sisteminde marka seçerken dikkat edilmesi gereken nokta ürünün daha önce nerelerde kullanıldığıdır. Bankaların kuyumcuların döviz bürolarının kullandığı Kanada malı Dsc Alarm,Paradox Alarm,Crow Alarm,Cadex Alarm Sistemlerini kuran Data güvenlik sistemleri, sizi ve sevdiklerinizi tamamen güvence altına alıp daha rahat uyumanızı sağlar. Dünya üzerinde hırsızlığa önlem olarak kullanılan alarm sistemleri kesinlikle güvenilen yerlerde montajı yapılmalıdır.
 
Alarm Sistemleri 
Alarm Sistemlerinde bayiliklerimiz ve toptan satışımız bulunmaktadır, Kablolu ve kablosuz alarm sistemlerinde en iyi fiyat garantisi ve ürün özelliklerini sitemizde bulabilirsiniz. Ev güvenliği, özellikle bugün dengesiz ekonomi ve sendeleyen veriler yüzünden hafife alınmaz bir duruma gelmiştir. İnsanlar evlerini, işyerleri ve aileleri her zamankinden daha duyarlı hale getirmektedir, Hırsızlar harekete geçmeden sizin harekete geçmeniz gerekmektedir. Satış ve montaj ekibimiz tamamen profesyonel ve işine sadık ve kendini güvenlik sistemlerinde yetiştirmiş insanlardan oluşmaktadır. Bir ev güvenlik sistemi kurulması masraflı ve zaman zaman kafa karıştırıcı de olabilir. Referanslarımı ve tecrübelerimizi size aktararak her konuda yanınızda olup satış sonrasında da size tam destek vermek öncelikli görevimizdir. ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Alarm izleme merkezi ve alarm servislerimiz 24 saat kesintisiz hizmetinizdedir.

Hırsız Alarm Sistemi


Hırsız alarmları mağazalar ve diğer işyerleri de standart donanım haline gelmiştir, hırsız alarm sistemleri de evlerde giderek yaygınlaşmıştır. Hırsız alarm sistemleri için bir seçenek yapmak zorunda kaldıysanız kesinlikle çok seçenek ile karşılaşacaksınız.
Alarm sistemlerinde en çok sorulan soruların başında gelen hangi alarm sistemini kurmalıyım, alarm sistemlerinde en çok tercih edilen marka Dsc ya da Paradox alarm sistemleridir. Bu iki alarm markası sorunsuz ve arıza çıkarmayan sistemler olup bankaların kullandığı sistemlerdir. General Elektrik markası da tercih edilen ve sektörde tutulmuş alarm sistemleridir. Alarm sistemine sahip olmadan önce firmamızın yerinde bir keşif yapması sizin için doğru olacaktır. Bilinmelidir ki alarm sistemleri her ne kadar güvenli olsa da montaj yapacak personelin de tecrübesi sizi o kadar güvende tutacak ve cihazın daha uzun ömürlü ve hatasız çalışmasına, yanlış alarm vermemesine olanak sağlayacaktır.
Alarm sistemleri Türkiye'de hızla yaygınlaşmış ve halen de yaygınlaşıyor. Bazı bilinçlenmeden herhangi bir alarmı alıp evine taktıran müşteriler hırsızın evlerine girmesinden şikayetçi olarak firmamıza gelmektedirler. Son zamanlarda birçok reklam yaparak kendine müşteriler de bulan alarm sistemi sattığını ya da ürettiğini söyleyen firmalar aslında gösterişten başka hiçbirşey satmamaktadırlar. Bunlara aldanmamak gerekmektedir. Alarm sistemi hayatınızda 1 ya da 2 kez lazım olacak sistemlerdir. Lazım olduğunda sizi yarı yolda bırakmaması ve sabote edilememesi gerekmektedir.
Türkiye de hızla gelişen bu sektörden hızla kar elde eden sektörümüz sistemleri daha ilerilere çıkararak müşterilerimizin bütçelerini sarsmayacak şekilde en iyi alarm sistemini en ucuz şekilde sizlere sunmak için fiyat politikasını gizlemeden ürünlerini sitesinde sergilemeye başlamıştır. Gerçekte doğru bir alarm sistemine sahip olabilmek için önce alarm takılacak mekanda keşif yapılması doğru olacaktır.Alarm Sistemleri, Ev koruma hırsız önleme, alarm sistemleri fiyat ve özellikleri hakkında sitemizde satış ve hizmet olarak her konuyu bulabilirsiniz.Hırsız alarm sistemleri toptan satış montaj hizmetleri

Alarm Sistemi Nedir Nerede Ve Nasıl kullanılır?

Alarm sistemi, hırsızlık, gasp, soygun, tehdit, haneye tecavüz, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını sizin imdadınıza çağıran elektronik çözüm paketidir. Kullanımı son derece kolay ancak sağladığı güvenlik sayesinde ise bir o kadar yüksek koruma sağlamaktadır. Alarm verdiği zaman sirenle, ışıkla, otomatik telefon bağlantısıyla çevreye ve gerekli yerlere haber verir. İstenmeyen durumu; açılmaması gereken bir kapı veya pencerenin açılması, evde bir canlının hareket etmesi, cam kırılma sesinin çıkması gibi hallerin oluşmasıyla anlar. İçeride ki hareket ve yaşam tarzınıza bağlı olarak hangi bölümü ne zaman koruyacağınıza kendiniz karar verirsiniz ve alarm sisteminizi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Kurma ve kapama işlemleri bir şifrenin tuşlanarak girilmesi veya özel bir uzaktan kumanda ile gerçekleşir. Alarm izleme ve kontrol merkezi üzerinden günlük, haftalık, aylık raporlama yapılabileceği gibi IOS, Android ve Windows tabanlı akıllı telefonlara yüklenebilecek uygulamalar sayesinde alarm sistemi yönetimi yapılabilmektedir

Alarm sistemleri ev veya işyerinizin konumuna, isteklerinize, içerideki yaşama tarzınıza ve tamamen size özel seçilmiş elektronik parçaların birbirleriyle entegre edilmesiyle oluşur. Alarm sistemleri, kablolu ya da kablosuz bir yapıya sahip olup ihtiyaca göre projelendirilebilmektedir. Kullanıcı talebi doğrultusunda ihtiyaca göreprojelendirilebilecek alarm sistemi fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

Alarm Sistemi Ekipmanları Nelerdir?

Alarm paneli
Alarm sisteminin merkezi olan panel, hırsızlık, yangın, gaz kaçağı vb. alarm durumlarında algıladığı sinyalleri gerekli noktalara iletir. Dedektör ve siren üniteleri bu panele kablolu/kablosuz bağlanarak alarm sistemini oluşturur.


Tuş Takımı 
Alarm paneli ile iletişimi sağlayan ünitedir. Bu panel ile sistemi devreye alabilir, devre dışı bırakabilir ya da sistemi programlayabilirsiniz.

Manyetik Kontak


alarm Sistemin kurulduğu mekana giriş riski olan kapı ve pencerelerin üzerine takılan, kablolu ve kablosuz modelleri de olan dedektörlerdir.Manyetik kontaktör kullanılan her yer açılması veya hareket etmesi durumunda, alarm paneline durumu bildirecek, alarm kurulu ise, alarmın devreye girmesini sağlayacaktır.

Gaz Duman Isı Dedektörleri

Belli bir orandaki duman veya gaz yoğunluğunu algılar ve sistemi haberdar eder. Duman gaz ve ısı dedektörleri sistem kurulu olmasa dahi, 24 saat çalışır, aktiftir.
Siren (Harici ve Dahili)
Alarm durumlarında, yüksek ses kalitesiyle çevreye uyarı veren ünitedir. Harici ve dahili olmak üzere iki şekildedir. Harici siren mekanın dışarıdan görülebilecek bir yerine monte edilir. Bu aynı zamanda hırsızlar ve yabancı kişiler tarafından görülmesini sağlayarak, hırsızlara karşı caydırıcılığı arttırır. Dış mekandaki sirenin kablosu kesilse bile aküsü devreye girer ve sesli olarak çalmasını gerçekleştirir.

Tuş Takımı 

Alarm paneli ile iletişimi sağlayan ünitedir. Bu panel ile sistemi devreye alabilir, devre dışı bırakabilir ya da sistemi programlayabilirsiniz.

 

Siren (Harici ve Dahili)
Alarm durumlarında, yüksek ses kalitesiyle çevreye uyarı veren ünitedir. Harici ve dahili olmak üzere 2 şekildedir. Harici siren mekanın dışarıdan görülebilecek bir yerine monte edilir. Bu aynı zamanda hırsızlar ve yabancı kişiler tarafından görülmesini sağlayarak, hırsızlara karşı caydırıcılığı arttırır. Dış mekandaki sirenin kablosu kesilse bile aküsü devreye girer ve sesli olarak çalmasını gerçekleştirir.

Alarm sistemleri, içerisindeki teknolojik  ürünler  sayesinde algılanan güvenlik problemini en kısa sürede gerekli kişilere bildirir. Bunun gerçekleşmesi için de sisteminde bazı teknik bölümlere ihtiyaç duyulur. Bunların başında alarm paneli gelir. Sisteme gelen bu sinyaller sayesinde kablolu veya kablosuz olarak alarm sistemleri kurulur. Tuş takımları, alarm panelleriyle ilgili iletişimi sağlar. Sistem devreye sokulabilir veya devre dışı bırakılabilir. Manyetik kontak ise genelde kablosuz modellerde kullanılır ve içeriye giriş anlamında risk barındıran bölgelerde kurulur. Isı dedektörleri ve sirenler ise meydana gelebilecek olan tehlikelerde, aniden ortaya çıkan değişiklikleri bildirmede ve insanları uyarmada kullanılır.

Kategoriler