Güvenebileceğiniz Güvenlik alarm sistemleri kamera sistemleri 

alarm izleme hizmeti olmaksızın uygun fiyatlı bir güvenlik sistemi isteyen ev veya iş sahibi için ideal olan eksiksiz bir bağımsız güvenlik sistemi sahip olun.

Kablosuz Ev Alarm işyeri Alarm Sistemi

Data Güvenlik alarmı, izleme hizmeti olmaksızın uygun fiyatlı bir güvenlik sistemi isteyen ev veya iş sahibi için ideal olan eksiksiz bir bağımsız güvenlik sistemidir. Kurulumu ve çalıştırılması son derece kolay ve güvenlidir. Alarm tetiklenirse, davetsiz misafirleri püskürtmek için hem harici hem de dahili sirenler çalacaktır.


Yangın alarm Sistemleri Hırsız Alarm Sistemleri
HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  •  Alarm Ekipmanları

Kamera sistemleri ve alarm sistemleri satın almak isteyen müşterilerimize yıllardır hizmet verdiğimiz işletmemizde, güvenlik çözümleri sunmaktayız. Kaliteli ve garantili ürün satışı yaparak müşterilerimizi en güvenli şekilde yaşatmak bizlerin hedefidir. Ürünlerimizde asla ikinci kalite malzeme kullanılmasına izin vermiyor, sıfır ürün olarak müşterilerimizin evlerine ve iş yerlerine güvenlik araçlarını kuruyoruz. İki farklı şekilde ürün temini yaptığımız sektörümüzde müşterilerimiz dilerse kablolu dilerse kablosuz güvenlik sistemlerimizden faydalanabilmektedir.

Kablolu ve Kablosuz Güvenlik Sistemlerinin Farkları?

Kablolu güvenlik sistemlerinin faydası, eğer bulunduğunuz konutta ya da iş yerinde kalıcıysanız, duvarda tadilat yapılarak kablolar iç tarafa alınır ve gizlenir. Böylelikle veri aktarımı kabloların üzerinden sağlanır. Ana makineye aktarılan bilgi panelden geçer ve işlemler böylelikle yürür. Kablolu sistemlerin tek olumsuz yanı, yanında tadilat işlemlerini de getirmesidir. Kablosuz güvenlik sistemlerimiz wifi ağı üzerinden iletişim kurmaktadır. Wifi ağının çekmediği noktalara, genişletici takılarak buralardan da çekmesi sağlanabilir. Hizmetlerimizden faydalanmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Panellerdeki Koruma Sistemlerinin Gelişmişliği

Acıbadem alarm sistemlerimiz, sizlerin güvenliğini sağlamak üzere çalışmaktadır. Ana bir panele bağlı olan sistemlerimizin içindeki akü sayesinde, elektrik akımı kesilse bile siren çalmaya devam eder. Panellerimizin dışı darbelere ve verilecek tüm hasarlara dayanıklı olarak geliştirilmiştir. Böylelikle evlerinizde güvenle yaşamanız sağlanmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilir, hizmet almak için de bizleri işletmemizde ziyaret ederek, ürünlerimizi yerinde inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Kamera Sistemlerinin Çeşitleri ve Faydaları

Acıbadem kamera sistemlerimiz sayesinde apartmanlarınızda, dairelerinizde ve sitelerinizde tam güvenlik sağlayabilirsiniz. Kamera kayıtları bir sistem üzerine olmaktadır, böylelikle geriye dönük olarak sistemden kamera kayıtlarını inceleyebilir, olumsuz durumların tespitini daha kısa sürede yapabilirsiniz. Gece görüşüne sahip olan kameralarımız sayesinde ev ve iş yerleriniz geceleri de tam koruma altında olacaktır. Ürünlerimiz içinde en sık tercih edilen kameralar, ısıya göre yön değiştiren, hareket edebilen ve fanuslu olarak gruplandırılabilir. Fanuslu ürünlerimizin esas amacı, gelebilecek darbelere karşı dayanıklı camlarla çevrili olmasıdır. Güvenliğiniz en üst düzeydeyken evinizde rahatlıkla uyuyabilirsiniz.