Bilgiler
Kampanyalı Ürünler
4 Kameralı Sistem 700 TVL
$1,200.00 $1,000.00
4 Kameralı Sistem 720P AHD
$1,400.00 $1,200.00
4 Kameralı Sistem Ip Set
$2,000.00 $1,800.00
6 Kameralı Set-1 Analog
$350.00 $300.00
6 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$400.00 $350.00
6 Kameralı Set-3 İP 1MP
$450.00 $400.00
8 Kameralı Set-1 Analog
$400.00 $350.00
8 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$500.00 $400.00
8 Kameralı Set-3 İP 1MP
$530.00 $450.00
Caddex Alarm Seti-2
$410.00 $400.00
Kategoriler
En Yeniler
B335-3
$0.00
RFUN
$0.00
BLW-003MK
$0.00
ISC-BPR2-W12
$0.00

İş Yeri Alarm Kamera.html

 

İşyerinde kablosuz hırsız alarmı sistemini kurmak ve kullanmak kolay ama tavsiyemiz işyeri  için kablolu alarm sistemlerini tercih ediniz  kolay bir fiyat arayışı içinde bulunmak için çok zaman harcamanıza gerek yok .. türkiyede İstanbul da bu harika sistemi yalnızca mıknatıslı olarak başlatmaktan çok mutluyuz. Sadece pazarda en çok aranan alarm değil, ve kurulumu ve kullanımı çok kolay .. bu sistemin hepsi var !

Bu gerçekten modern tasarımın ön planında ve kablolu ev hırsızları ve hırsız alarmı teknolojisinin en uç noktasında. Bu fantastik sistem, piyasadaki diğer kablolu işyeri hırsız alarm sistemini kurması kolay olan her biri diğerinden ayıran bir özellik seviyesi sunmaktadır. Zarif ve kullanımı kolay dokunmatik ekranlı kontrol paneli ve LCD okuma özellikleriyle etkileyici bir dizi özellik taşıyor ... Geniş özellik listesi, sistemi geleneksel yolla kontrol etme seçeneği (modern kullanımı kolay dokunuşla Ekran kontrol paneli) veya nerede olursanız olun alarm ile etkileşime girmenizi sağlayacak akıllı telefonunuz veya tabletiniz ** için ücretsiz bir androidler için APP indirmesi yoluyla. Bir davetsiz misafiriniz varsa uzaktan sisteminizden doğrudan uyarı alabilirsiniz, sistemi  telefondan uygulama vasıtasıyla iptal edip etkisizleştirebilirsiniz

En iyi ihtimal, bu etkileyici işlevlerin hepsiyle bile, alarm sistemi kurma konusunda hiç tecrübeniz olmasa bile, kablolu alarm sisteminin kurulumu ve montajı çok kolaydır, tek ihtiyacınız olan şey temel bir Data güvenlik becerileri seviyesidir ve bir saattir Ya da öylesine ... Kolayca okunabilen, LCD ekranı adım adım izleyerek, bu gerçekten çok kolay olur.

Alarm Sistemleri Hırsız Alarm Sistemleri
HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
     Kamera Sistemleri, kamera kurulum montajı, İşyeri'ın tüm yerlerinde faliyetlerini tüm hızıyla sürdüren Data Güvenlik kaliteden ödün vermeden müsterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak kamera alarm montajlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Data Güvenlik tecrübeli çalışan grubu ile müşterilerinin memnuniyetini herşeyden ön planda tutarak titizlik ve kaliteyi yansıtmaktadır. İşyeri'daki kamera firmaları için Data Güvenlik elinden geldiğince yardım etmeye çalışacaktır. Çok daha iyilerini çok daha cüzi fiyatlara yapma hedefinde olan firmamız  her geçen gün daha da büyüyerek isminden fazlasıyla söz ettirmektedir.
 
 
     güvenlik sistemleri, hem kalite hem de fiyat açısından Data Güvenlik hergeçen gün daha da büyümektedir. Örneğin görüntü çözünürlüğü iyi bir kamera sistemi ile 100 metre ilerdeki bir canlıyı net ve gerçekçi görme olanağına sahibiz veya 1 kilometre ileriye kadar kabosuz kamera yerleştirip sesli ve yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip görüntüler elde edebilirz. Teknolojinin de ilerlemesiyle artık ofisinizde, firmanızda çalışan elemanlarınızın neler yaptığını neler konuştuğu ve müşterilerinizle olan iletişimlerini sesli ve yüksek görüntü çözünürlüğüne  sahip görüntülü telefon veya bilgisayarınızdan kontrol edebilirsiniz. Ofisler için kullanılan ip kameralar bu iş için idealdir.
 

Alarm izleme merkezine bağlı olan alarm sistemleri tam koruma sağlamaktadır.Alarm izleme merkezi valiliğin onayladığı korunaklı ve güvenli olan acil tehdit durumlarında kolluk kuvvetlerini harekete geçiren birimdir.

Kamera Sistemleri

Kamera Kurulum ve Montajı

     


Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemiİşyeri bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve İşyeri bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.İşyeri kamera firmaları ve İşyeri alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

Apartman Kamera Sistemleri  Ev Kamera Sistemleri Bebek Kamera Sistemleri  Kamera Sistemleri

Smartvision Kamera Sistemleri Cenova Kamera Sistemleri Avenir Kamera Sistemleri Neutron Kamera Sistemleri

 

Copyright 2003 Data Güvenlik Tüm Hakları Saklıdır.