Bilgiler
Kampanyalı Ürünler
4 Kameralı Sistem 700 TVL
$1,200.00 $1,000.00
4 Kameralı Sistem 720P AHD
$1,400.00 $1,200.00
4 Kameralı Sistem Ip Set
$2,000.00 $1,800.00
6 Kameralı Set-1 Analog
$350.00 $300.00
6 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$400.00 $350.00
6 Kameralı Set-3 İP 1MP
$450.00 $400.00
8 Kameralı Set-1 Analog
$400.00 $350.00
8 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$500.00 $400.00
8 Kameralı Set-3 İP 1MP
$530.00 $450.00
Caddex Alarm Seti-2
$410.00 $400.00
Kategoriler
En Yeniler
B335-3
$0.00
RFUN
$0.00
BLW-003MK
$0.00
ISC-BPR2-W12
$0.00

Alarm Sistemi Fiyatları

Alarm sistemi alırken dikkat edilecek en önemli husus fiyatı ürünün menşei ve kalitesi. Piyasa da genellikle türk maiı İsrail malı, Çin malı, Kanada ve Avrupa malı birçok marka alarm sistemi üreticisi bulunmaktadır. Marka çok olunca müşterilerimizde fiyat karmaşası yaşamakta ve hangi ürünü takdıracağı konusunda çok kararsız kalmaktadır. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Çin malına bulaşmayın. Yanlış alarmın en büyük sebebi kalitesiz piyasada ki çin malı ürünlerdir. Firmamız bu konuda ihtisas yapmış ve farklı firmalara Çin malı alarm sistemi kurdurmuş birçok müşterimizin evinden, iş yerinden sistemleri yanlış alarm verdiğinden sökerek  ürünlerini kaliteli ürünlerle değiştirmiştir. Çin malı alarm sistemlerinin ortalama fiyatları 500 TL yi geçmemektedir. Gönül rahatlığıyla alabileceğiniz pahalı olmayan kalitesi konusunda tartışılmaz ürünler ise İsrail ve Kanada menşeli ürünlerdir. Ortalama fiyatları ise 750 TL den başlayıp evin cam sayısı kapı sayısı ve hırsızlık olabilecek noktaların sayısına göre fiyatı artmaktadır.

Alarm Sistemi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? Yapılan araştırmalar gösteriyor ki her dört kişiden üçü kendilerini, ailelerini, evlerini ve işyerlerini hırsızlığa karşı koruyabilmek için daha fazla şey yapabileceklerini düşünmekte.

Bir  Alarm güvenlik sistemi ararken , insanların merak ettiği en yaygın sorulardan birisi “fiyatları ne kadardır?” Kısacası şu şekilde tarif edebiliriz.

Ev işyeri güvenliğinde iki ana bileşen vardır: satın alma fiyatı ve devam eden alarm izlemeli fiyatlar. Ayrıca, eğer sisteminizin maliyetine dahil değillerse, teknik destek ve onarım masraflarını da hesaba katmalısınız. Son görüş, finansal değil, duygusal açıdan iyilik halidir.

Şimdi, ne kadar ev güvenlik sisteminin maliyetinin uzun cevabını derinlemesine inceleyelim.

Alarm sisteminde planlama üzerindeki tasarımda, fiyatlar ya da seçilmiş olan ürünlerde değişiklik yapılırsa, önerimizi revize ederiz ve extra ücret talep etmeksizin tekrar tasarlarız, böylece tüm güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılayacak, size uygun Güvenlik sistemi oluştururuz Üzerinde anlaşmış olduğumuz alarma uygun olarak montajımıza başlarız. Size uzman teknisyenlerimiz tarafından hazırlanmış kaliteli bir sistem sağlarız.

kurulumu tamamlandıktan sonra, son faturamızı da yollarız ve sözleşmeye bağlı olarak, sisteminizi devamlı düzgün ve ihtiyaçlarınıza uygun çalışacak şekilde tutabilmek için gelecekteki bakım servislerimizi öneririz.

Sadece suça karşı savaşmak için değil, endüstriyel casusluk, şiddet, hırsızlık için de çalışma ortamındaki güvenlik ve korunma önemli bir özelliktir.

Güvenlik uzmanlarımız, ev ve işyeri güvenliği konusundaki her türlü sorunuzu yanıtlamaya hazırlar.

Alarm Sistemi Fiyatları Ne Kadar
Data Güvenlik olarak formumuzu doldurup başvuru yaptığınız zaman sizinle iletişim sağlar, en uygun alarm sistemi fiyatını size sağlamak üzere deneyimli ekibimizle harekete geçeriz. Evinize veya işyerinize yapacağımız ücretsiz keşif ile ihtiyacınıza en uygun çözüm paketini buluruz, böylece güvenlik korkusuyla yaşamazsınız. başvurun ve ücretsiz teklifi alın.

Alacağım Alarm Sistemi Fiyatı Neleri Kapsar?
Alarm sistemleri paketlerinden birini tercih ettiğinizde en iyi Güvenlik hizmetinden yararlanmış olursunuz. evinizi veya iş yerinizi koruruz. Bunlar:

Hırsızlık
Acil Sağlık
Yangın
Gaz Kaçağı
Su Baskını
Alarm sistemlerinden ihtiyaçlarınıza en uygun olanını kurduğunuzda evinize veya iş yerinize izinsiz giriş yapmaya çalışan hırsızlara karşı önleminizi almış olursunuz. Kapı ve pencerelere taktırdığınız güvenlik sisteminin yanı sıra hareket sensörleriyle de evinize veya iş yerinize girmeye çalışan herhangi bir beklenilmeyen ziyaretçiden 7/24 haberdar olursunuz. Ayrıca seçeceğiniz paketlere göre Akıllı Güvenlik Çözümleri hizmetini de alırsanız evinizde hırsızlara karşı ek kamera sistemlerine sahip olursunuz. Video ve kamera yönetimi ve olay ve hareket algılayarak kayıt başlatma servisleriyle evinize girip çıkan herkesi gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamasını indirdiğiniz takdirde evinize ne kadar uzakta olursanız olun telefonunuzdan da kapıdaki kameraları izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra akıllı kilit ve giriş yönetimi hizmetleri sayesinde kapıyı açıp kapatarak uzaktan da kontrol edebilirsiniz. Bu özelliği ek olarak alabilir ya da Tam Kapsamlı Akıllı Güvenlik Paketi’nde bulabilirsiniz.

Ayrıca her pakette opsiyonel olarak panik butonuna sahip olabilirsiniz. Acil sağlık durumlarında bir tuşla ambulans çağırmanıza yarar. İhtiyacınıza göre evinize veya iş yerinizin duvarına sabitleyebilirsiniz.
Duman-ısı, gaz kaçağı, su baskını ve nem dedektörleriyle de herhangi bir acil duruma karşı önleminizi almış olursunuz. Duman-ısı dedektörü, beklenmedik duman ve ani ısı yükselmelerini algılar. Gaz kaçağı dedektörü ise karbonmonoksit, LPG ve doğal gaz sızıntılarını fark eder. Bunun yanı sıra su baskını ve nem dedektörü de olası su baskınlarında sizi tehlikeden uzaklaştırır. Alarm sistemi kurulu olmasa da bütün dedektörler tehlike anında kesintisiz olarak çalışır. Dedektörler merkezimize sinyal gönderir. Böylece sizi ortalama 10 saniye için arar ve gerektiğinde ilgili birimleri evinize ya da iş yerinize göndermiş oluruz.
Güvenlik ve alarm sistemlerinize fiyat alabilmek için sayfadaki formu doldurabilirsiniz. Evinizi veya iş yerinizi ücretsiz ziyaret edelim ve yaptığımız keşifte size en uygun alarm sistemini bulalım. Bu sayede ihtiyaçlarınızı karşılayacak en doğru çözüm yolunu bularak teklif alabilirsiniz ve yanında gelecek kampanyalardan da haberdar olacaksınız.  
Güvenlik Paketi’yle sınırsız ürün garantisi, sınırsız teknik destek, 7/24 alarm takip hizmeti, kapı ve pencerelerinize yerleştirebildiğiniz manyetik kontak hizmetine sahip olursunuz. Opsiyonel olarak dedektörleri de evinize veya iş yerinize kurarak herhangi bir acil durumdan korunmuş olursunuz. Eğer Uzaktan Kontrol hizmetini isterseniz Buna ek olarak Akıllı Video güvenlik çözümünü de tercih edebilir ya da bütün akıllı güvenlik hizmetlerini Tam Kapsamlı Akıllı Güvenlik Paketi’yle evinizde veya iş yerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bununla kalmayıp telefonunuza indireceğiniz mobil uygulamasıyla alarm ve güvenlik sistemlerini telefonunuzun bir tuşuyla kontrol edebilirsiniz. Böylelikle eviniz ya da iş yerinizden uzakta olsanız bile aklınız orada kalmaz.

Kolayca doldurabileceğiniz formla birlikte hemen ücretsiz teklif alabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınıza göre seçeceğiniz paketlerin fiyatları ilk iki ayda sizin için %50 indirimli olacaktır. Bu kampanyayı kaçırmayıp hem eviniz veya iş yerinizin güvenli bir şekilde korunmasını sağlayın hem de yararlı bir tasarruf kazanın.

 

Copyright 2003 Data Güvenlik Tüm Hakları Saklıdır.