Bayi Olun
Kampanyalı Ürünler
4 Kameralı Sistem 700 TVL
$1,200.00 $1,000.00
4 Kameralı Sistem 720P AHD
$1,400.00 $1,200.00
4 Kameralı Sistem Ip Set
$2,000.00 $1,800.00
6 Kameralı Set-1 Analog
$350.00 $300.00
6 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$400.00 $350.00
Bilgiler
Kategoriler

Desi Alarm Fiyatları

Desi Alarm Fiyatları

2000 yılında faaliyetlerine başlayan Data Güvenlik Firmamız, alarm ve güvenlik sektöründe hizmet vermektedir. Alarm ve Kamera, Desi marka, kuruluşundan itibaren stratejilerini “kaliteyi ucuza üretebilme” ilkesini göz önünde tutarak belirlemiş ve sektöre farklı bir bakış açısı getirmiştir. İnsanların en temel ihtiyaçlarından biri olan güvenlik gereksinimlerini karşılayan ürünlerin lüks tüketim ürünü olarak sunulmasına karşı olan anlayışla yürüyüşüne devam eden Güvenlik Kamera Alarm firmamız, bu sayede sektöründe yeni bir pazar oluşturmuş ve Türkiye’de “ismiyle istenen” ilk ve tek alarm sistemi haline gelmiştir ve markalaşmıştır.

 

 

 

DESİ ALARM SİSTEMLERİ: Güzel bir ev yaptırdıysanız, içini güzel değerli eşyalarla döşemişseniz ve içine bir güvenlik sistemi koymamışsanız önemli bir şeyi kaçırmışsınız demektir. DESİ alarm sistemi dünyada bu işin lideri diyebileceğimiz bir markadır. Kendisini uluslararası alanda kanıtlamış ürün kalitesi ve kullanım kolaylığı ile alarm sistemi üreticileri arasında iyi bir yer elde etti. Bir alarm sistemi araştırması içerisine girdiğinizde en üst sırada DESİ alarm sistemini görürsünüz. Sizlerin ihtiyaçlarına verdiği cevaplar neticesinde irili ufaklı firmalarla beraber ev güvenlik sistemi içinde en çok tercih edilen marka olmuştur. Taleplerini her geçen gün arttıran DESİ alarm kullanıldığı evlerden çok iyi yanıtlar alıyor. DESİ alarm evler için ihtiyaca veya talebe göre kablolu ya da kablosuz olarak modelleri bulunmaktadır.

 

105 desibel ses çıkışı.

Panik alarm tuşu bir hastalık veya kapı zorlanma anında alarm devrede olmasa bile; devreye girip 1 tuşla Alarm çalmaya başlar.

Tuş takımlı modellerde size 10 sn. 15 sn. verilen zaman ayarı hırsız da verilmiş olur; Bu modelimizi kumandayla kullandığınız için alarmı kumandayla devreye sokup çıkarırsınız bu şekilde hırsıza zaman verilmemiş olur; Buda kullanıcıya avantaj sağlar.

İhtiyacınıza göre ilerleyen zamanlarda alarmınıza ek kontak, pır, kumada, darbe sensörü, ilave edilebilir.

 

 

 

EV ALARM SİSTEMLERİ

 

Ev alarm sistemleri evinizi, eşyalarınızı ve en başta sevdiklerinizi korumak için geliştirilmiş, ileri teknoloji ürünü cihazlardır. Hayatımızda birçok tehdit ile karşılaşıyoruz, yaşam alanımız olan evlerimizde güvende huzurda olmak en önemli ihtiyaç ve gerekliliktir. Evinizi güvenli bir hale getirmek için ev alarm sistemine kesinlikle ihtiyaç vardır. Hırsız alarm sistemlerinin farklı seçenekleri vardır, bunları ihtiyacımıza göre seçebiliriz. Kablosuz alarm sistemleri, bahçe koruma sistemleri gibi değişik ürünler bulunmaktadır. Bunlar hakkında bilgi almak için diğer internet sitelerimizde ziyaret edebilirsiniz.

 

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Desi Hs 102 WTKS Alarm
Desi Hs 102 WTKS Teknik Özellikleri   Elektrik kesilmelerine karşı dâhil&..
$234.00
Desi Hs 102 WTKS Plus Alarm
  Desi Hs 102 WTKS+ Proline Plus Teknik Özellikleri   Elektrik kesilme..
$273.00
Desi Hs 102 WTKS Proline Alarm
  Desi Hs 102 WTKS Proline Teknik Özellikleri   Elektrik kesilmelerine..
$234.00
Desi Hs 103W Dış sirenli ECOline Alarm
Desi Hs 103W Dış Sirenli ECOline Teknik Özellikleri Kolayca monte edilebilen ABS g..
$78.00
Desi Hs 103W ECOline Alarm
Desi Hs 103W ECOline Teknik Özellikleri   Kolayca monte edilebilen ABS g&o..
$50.00
Desi Hs 103W Plus ECOline Alarm
Desi Hs 103W Plus ECOline Teknik Özellikleri   Kolayca monte edilebilen ABS g&o..
$85.00
Desi Midline WS
Desi Midline WS Teknik Özellikleri   Kolayca monte edilebilen ABS gövde, K..
$70.00
Desi Midline WS+ Plus
Desi Midline WS+ Plus Teknik Özellikleri   Kolayca monte edilebilen ABS gö..
$100.00
Desi Steely Kapı Alarmı
Desi Steely Kapı Alarmı Teknik Özellikleri   Desi Steely,çelik kapılar i..
$42.00
Desi Alarmlı Çelik Kapı Kilidi Dak Kilit
Desi’nin yeni ürünü olan kısaca Dak Stelly Kapı Alarmın yeni versiyonu diyebiliriz fiyat olarakta st..
$35.00
AHD-Kamera-İp-Kamera-Alarm-Alarm Sistemleri-Arnavutköy Alarm-Avcılar Alarm-Bağcılar Alarm-Bahçelievler Alarm-Bakırköy Alarm-Başakşehir Alarm-Bayrampaşa Alarm-Beşiktaş Alarm-Beylikdzü Alarm-Beyoğlu Alarm-Büyükçekmece Alarm-Çatalca Alarm-Esenler Alarm-Esenyurt Alarm-Eyüp Alarm-Fatih Alarm-Gaziosmanpaşa Alarm-Güngören Alarm-Kağıthane Alarm-Küçükçekmece Alarm-Sarıyer Alarm-Silivri Alarm-Sultangazi Alarm-Şişli Alarm-Zeytinburnu Alarm
Copyright 2003 Data Güvenlik Tüm Hakları Saklıdır.