Kampanyalı Ürünler
4 Kameralı Sistem 700 TVL
$1,200.00 $1,000.00
4 Kameralı Sistem 720P AHD
$1,400.00 $1,200.00
4 Kameralı Sistem Ip Set
$2,000.00 $1,800.00
6 Kameralı Set-1 Analog
$350.00 $300.00
6 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$400.00 $350.00
Bilgiler
Kategoriler
En Yeniler

Alarm Fiyatları

Alarm Fiyatları

Alarm sistemlerinde en çok sorulan soruların başında gelen hangi alarm sistemini kurmalıyım, alarm sistemlerinde en çok tercih edilen marka Dsc , Paradox,Crow,cadex,desi,wisetech,teknim  alarm sistemleridir. Bu iki alarm markası sorunsuz ve arıza çıkarmayan sistemler olup bankaların kullandığı sistemlerdir. General Elektrik markası da tercih edilen ve sektörde tutulmuş alarm sistemleridir. Alarm sistemine sahip olmadan önce firmamızın yerinde bir keşif yapması sizin için doğru olacaktır. Bilinmelidir ki alarm sistemleri  ne kadar güvenli olsa da montaj yapacak personelin de tecrübesi sizi o kadar güvende tutacak ve cihazın daha uzun ömürlü ve hatasız çalışmasına, yanlış alarm vermemesine olanak sağlayacaktır.

 

Alarm sistemleri Türkiye'de hızla yaygınlaşmış ve halen de yaygınlaşıyor. Bazı bilinçlenmeden herhangi bir alarmı alıp evine taktıran müşteriler hırsızın evlerine girmesinden şikayetçi olarak firmamıza gelmektedirler. Son zamanlarda birçok reklam yaparak kendine müşteriler de bulan alarm sistemi sattığını ya da ürettiğini söyleyen firmalar aslında gösterişten başka hiçbirşey satmamaktadırlar. Bunlara aldanmamak gerekmektedir. Alarm sistemi hayatınızda 1 ya da 2 kez lazım olacak sistemlerdir. Lazım olduğunda sizi yarı yolda bırakmaması ve sabote edilememesi gerekmektedir.

 

Türkiye de hızla gelişen bu sektörden hızla kar elde eden sektörümüz sistemleri daha ilerilere çıkararak müşterilerimizin bütçelerini sarsmayacak şekilde en iyi alarm sistemini en ucuz şekilde sizlere sunmak için fiyat politikasını gizlemeden ürünlerini sitesinde sergilemeye başlamıştır. Gerçekte doğru bir alarm sistemine sahip olabilmek için önce alarm takılacak mekanda keşif yapılması doğru olacaktır.

Alt Kategoriler

AHD-Kamera-İp-Kamera-Alarm-Alarm Sistemleri-Arnavutköy Alarm-Avcılar Alarm-Bağcılar Alarm-Bahçelievler Alarm-Bakırköy Alarm-Başakşehir Alarm-Bayrampaşa Alarm-Beşiktaş Alarm-Beylikdzü Alarm-Beyoğlu Alarm-Büyükçekmece Alarm-Çatalca Alarm-Esenler Alarm-Esenyurt Alarm-Eyüp Alarm-Fatih Alarm-Gaziosmanpaşa Alarm-Güngören Alarm-Kağıthane Alarm-Küçükçekmece Alarm-Sarıyer Alarm-Silivri Alarm-Sultangazi Alarm-Şişli Alarm-Zeytinburnu Alarm
Copyright 2003 Data Güvenlik Tüm Hakları Saklıdır.