Bayi Olun
Kampanyalı Ürünler
4 Kameralı Sistem 700 TVL
$1,200.00 $1,000.00
4 Kameralı Sistem 720P AHD
$1,400.00 $1,200.00
4 Kameralı Sistem Ip Set
$2,000.00 $1,800.00
6 Kameralı Set-1 Analog
$350.00 $300.00
6 Kameralı Set-2 AHD 1MP
$400.00 $350.00
Bilgiler
Kategoriler

Switchler

Switchler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
 4 port 10/100/1000BaseT +1 Gigabit SFP  Broadcast Strom Control  ..
$0.00
24-port 10/100/1000Mbps (RJ-45) 4-Port Gigabit Combo Uplink (SFP) Q-in-Q / 802.1X..
$530.00
16-port 10/100/1000Mbps (RJ-45) 4-port Gigabit combo uplink (SPF) 44x440x220mm (H..
$0.00
18-port 19’’ Gigabit Ethernet Switch 16-port Gigabit Combo UTP/SFP ports ..
$1,400.00
4-port 10/100/1000Mbps (RJ-45) 1-Port Gigabit Combo Uplink (SFP) IEEE 802.3at Sta..
$810.00
8 port 10/100BaseT(X) 4 port 10/100BaseT(X) IEEE 802 .3at POE+ Elektrik kesintisi..
$510.00
Compliant with IEEE 802.3z 1000BaseSX/LX Gigabit Ethernet Standards Duplex LC Con..
$0.00
1 Port 10/100/1000Mbps Data Çıkışı 1 Port 10/100/1000Mbps Data + Güç..
$0.00
8-port 10 /100Mbps (RJ-45) IEEE 802.3AF Standardında PoE desteği Her PoE Port mak..
$360.00
8-port 19’’ Gigabit PoE Switch/Web Smart  8-port 10/100/1000Mbps (RJ-4..
$850.00
 16-port 10/100Mbps (RJ-45)  2-Port Gigabit Combo Uplink (RJ-45/SFP) &n..
$900.00
 24-port 10/100Mbps (RJ-45)  2-Port Gigabit Combo Uplink (RJ-45/SFP) &n..
$1,100.00
AHD-Kamera-İp-Kamera-Alarm-Alarm Sistemleri-Arnavutköy Alarm-Avcılar Alarm-Bağcılar Alarm-Bahçelievler Alarm-Bakırköy Alarm-Başakşehir Alarm-Bayrampaşa Alarm-Beşiktaş Alarm-Beylikdzü Alarm-Beyoğlu Alarm-Büyükçekmece Alarm-Çatalca Alarm-Esenler Alarm-Esenyurt Alarm-Eyüp Alarm-Fatih Alarm-Gaziosmanpaşa Alarm-Güngören Alarm-Kağıthane Alarm-Küçükçekmece Alarm-Sarıyer Alarm-Silivri Alarm-Sultangazi Alarm-Şişli Alarm-Zeytinburnu Alarm
Copyright 2003 Data Güvenlik Tüm Hakları Saklıdır.